Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Operacinė sistema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
    Neskleiskit ereziju visos programos lieka. Tiek autocad ir t.t. Windows 10 pro pas mane jau yra. Taigi siulau kelis varijantus.
    1. Parsisiunte https://www.microsoft.com/en-us/soft...load/windows10 pasidarote instaliacini USB diska palei si nurodyta buda http://www.eightforums.com/tutorials...e-windows.html
    2. Toliau darome taip jei jus turite legalius ar "nulauztus" windows 7 ar windows 8 (8.1) paleidziame setup is padaryto USB windows aplinkoje BUTINA jei norite tureti aktyvuotus legalius windows 10, zuiurime i reikalavimus ir spaudziame UPGRADE (pirma punkta kad paliktu visus failus) toliau prasideda burtai ar paliks viska ar tik dali informacijos (man rodos is 8 visa palieka) cia kaip kada pasitaiko nesuprantu kartais duoda palikti kartais tik dali info. Na ir viska toliau darome palei savo nuoziura jei bijote del savo privatumo nedarykite expres setingu man tas pats del duomenu tai visalaik naudoju expres settings. Viskas suiinstaliuota galite dziaugtis. Pasitikrinkit ar aktyvuoti esate jei aktyvuoti tai dziaukites nes tada bet kada instaliuojant jums nereikes jokiu raktu nes fresh instalas automatiskai pats aktyvuosis (tiesa instaliuojant kai prasys raktu kodo praleiskite ta punkta nes jus neturit windows 10 raktu o upgradinant)
    Jokios erezijos. Pats tą patį ir patvirtini. Iš WIN8 gal ir palieka, aš nežinau, nes dariau iš WIN7 ir liko tik failai. Jokio softo nepaliko. Beje, dėl tų nulaužtų, tai ne visada suveikia. Pvz. kolegos kompe tipo aktyvuoti, bet nepraslydo, prašo serial prieš upgrade. Beje, dar yra toks bugas dėl hardware. Atrodo kompas nesenas (CPU i5), o setupas rašo, kad WIN negali įdiegti būti, nes CPU nepalaiko NX Kiekvienam čia skirtingai ir apie tai jau visas net'as mirga.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Praso serial visada jei darai upgrade is usb iso ir t.t. o ne is windows update taigi sakau reikia praleisti ta punkta o kai pilnai pasikraus reikia palaukti ir turi aktyvuotis, man 1 lauztas kompas is 8.1 i 10 legalizavosi

      Comment


        Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
        Praso serial visada jei darai upgrade is usb iso ir t.t. o ne is windows update taigi sakau reikia praleisti ta punkta o kai pilnai pasikraus reikia palaukti ir turi aktyvuotis, man 1 lauztas kompas is 8.1 i 10 legalizavosi
        Neprašo nieko, jei senesnė WIN versija yra "tikra" (nesvarbu pirkta ar laužta). Po patikrinimo iškart pereina prie sutarties sąlygų Toliau visi tie finatai su failų ir programėlių perkėlimu. Ir ten visai ne WIN update, o MS Media Creation Tool. Būtent skirta tiems, kas negavo prenumeratos, vadinamo "Get Windows 10" apps'o. Serial prašo, kai švariai instaliuoji tradiciniu būdu, t.y. įkraunant instaliaciją tik įjungus kompą. Ir praleisti serial negali. Tas pats, jei iš blogai nulaužtos senesnės WIN versijos darai. Bet niekas nedraudžia nusipirkti, jei jau labai reikia...

        Mano atveju buvo taip, kad tas, kad palikti viską per upgrade tiesiog buvo "užtamsintas". Galėjau rinktis tarp asmeninių failų ir nieko. Kitas dalykas. pasidariau dvi USB - vieną Home, kitą Pro. Prieš tai buvę WIN yra originalūs WIN7 Home, tai deja, bet setup'as išanalizavęs parašė, kad į Pro daryti negaliu. Žodžiu, iš W7 home galėjau pereiti, tik prie W10 home.

        Panašus vaizdelis: http://i.stack.imgur.com/bFXHz.png ir negali nieko padaryti.
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Nu nezinau kiek atnaujinau man seriala leido visada praleisti (instaliuojant bent 2 kartus papraso sriala suvesti ir abu kartus gali praleisti ta punkta) (win10pro bent jau).

          Comment


            Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
            Nu nezinau kiek atnaujinau man seriala leido visada praleisti (instaliuojant bent 2 kartus papraso sriala suvesti ir abu kartus gali praleisti ta punkta) (win10pro bent jau).
            Aš clean install nedariau, nežinau, kaip pas mane būtų. Gal reikės pasibandyti. Pasidaręs tik upgrade iš WIN7 Home. Bet sakau kiti kolegos bandė, tai tas "SKIP" irgi užjuodintas ir nesispaudžia.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Įdomu, kad W8 aktyvavimo nulaužimui skirtas KMSpico puikiai veikia ir su W10, įskaitant visas aktyvacijas ir automatinį updeitinimą. Panašu, kad MS nelabai suinteresuoti kovoti su "piratiniais" W10. Turbūt ne už kalnų laikas, kai Windowsai bus nemokama OS. Iš esmės, tai jau ir dabar tokia yra legalių W7 ir W8 turėtojams.
              Paskutinis taisė John; 2015.08.10, 13:46.

              Comment


                Šiaip pakuotės su DVD kainuoja gana nepigiai. Kažkas tarp 120€-160€. tai man rodos iki to nemokamo reiškinio dar toli. Beje, tas upgrade yra nemokamas pasiūlymas metams. Po metų nemokamai nebedalins.
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Nemokamai bus galima siųstis ISO iš kitur, o po to numarint imunitetą.
                  kk3

                  Comment


                    Parašė Haski Rodyti pranešimą
                    Nemokamai bus galima siųstis ISO iš kitur, o po to numarint imunitetą.
                    Na, tai čia ir taip aišku O šiaip dar tik nepilnos dvi sav. praėjo nuo oficialaus išleidimo. Reikia bent pusmečio, kad būtų galima pilnai įvertinti šią OS pasauliniu mastu. Kol kas kasdien atsiranda pranešimų apie tam tikras klaidas ir nepatogumus atsinaujinant iš senesnių WIN versijų. Nors ir teigiama, kad W10 sulauks didelės sėkmės, aš nebūčiau toks optimistas. Pirmas įspūdis po instaliacijos buvo lyg papuolus į didelį mobiliaką
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Jei naujini per Windows Update - viskas lieka kaip buvo. Programos, dokumentai ir t.t.

                      Jei dar negavai W10, o labai norisi čia parašyta kaip paspartinti procesą:
                      http://www.tweaktown.com/tweakipedia...lly/index.html

                      Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                      Tai jeigu aš laukiu kol ateis eilė mano Windows 8.1 updaitinti i Windows 10 man reikia visus savo failus persikelti į išorinę laikmeną? Ar tiesiog užtektų į kitą, ne windausų diską?
                      Kaip supratau visos programos updaitinimosi metu dings išskyrus MS ofis?
                      Na ir šeip įdomu kada ta mano eilė ateis.. daug kam kaip suprantu jau atnaujino?
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        /\ Kam čia taip sudėtingai, jeigu yra Media Creation Tool iš pačio MS ir nereikia jokioje eilėje stovėti.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Atnaujinimo per Windows Update pliusas yra tas, kad nereikia jokių papildomų tūlzų, nereikia turėti išorinių laikmenų, nereikia perinstaliuoti programų ir t.t. ir pan.
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                            Atnaujinimo per Windows Update pliusas yra tas, kad nereikia jokių papildomų tūlzų, nereikia turėti išorinių laikmenų, nereikia perinstaliuoti programų ir t.t. ir pan.
                            Tai čia ir noriu pastebėti, kad ne visi net legalūs vartotojai tą prenumeratą gavo. Pats naudoju legalius WIN7, kurie buvo su kompiuteriu pirkti. Iki pat 07.29 (oficialios išleidimo datos) negavau to vadinamo update'o "Get Windows 10 App" (taip vadinasi). Taigi, čia pačio MS politika tokia - kas gaus automatiškai, o kas ne. Todėl ne veltui ir tą Media Creation Tool išleido. Nesulaukęs taip ir padariau. Iš esmės tas pats, pasidarai USB ir toliau iš tų pačių WIN7 atsinaujini. O dėl tų failų ir programų palikimo, pasirodo, priklauso kas ten senoje versijoje buvo pridirbta ir t.t. Kaip tik viename forume neseniai pasiskaičiau pagoogines apie tas problemas. ir kas keista, kad kol kas kiek vartotojų, tiek panašiai ir skirtingų problemų
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Parašė SPX Rodyti pranešimą
                              Tai čia ir noriu pastebėti, kad ne visi net legalūs vartotojai tą prenumeratą gavo. Pats naudoju legalius WIN7, kurie buvo su kompiuteriu pirkti. Iki pat 07.29 (oficialios išleidimo datos) negavau to vadinamo update'o "Get Windows 10 App" (taip vadinasi). Taigi, čia pačio MS politika tokia - kas gaus automatiškai, o kas ne. Todėl ne veltui ir tą Media Creation Tool išleido. Nesulaukęs taip ir padariau. Iš esmės tas pats, pasidarai USB ir toliau iš tų pačių WIN7 atsinaujini. O dėl tų failų ir programų palikimo, pasirodo, priklauso kas ten senoje versijoje buvo pridirbta ir t.t. Kaip tik viename forume neseniai pasiskaičiau pagoogines apie tas problemas. ir kas keista, kad kol kas kiek vartotojų, tiek panašiai ir skirtingų problemų
                              Aš ir negavau, kol varnytės neuždėjau Windows Update nustatymuose Show me detailed notifications when new Microsoft software is available.
                              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                              Comment


                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                Šiaip pakuotės su DVD kainuoja gana nepigiai. Kažkas tarp 120€-160€. tai man rodos iki to nemokamo reiškinio dar toli. Beje, tas upgrade yra nemokamas pasiūlymas metams. Po metų nemokamai nebedalins.
                                yra pigiau

                                Comment


                                  Omg, tas € ženkliukas po skaičiaus tiesiog bado akis.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Omg, tas € ženkliukas po skaičiaus tiesiog bado akis.
                                    Vaje vaje kaip bado. O Vokietijoj ar Prancūzijoj nebado? O kaip Italijoj, Ispanijoj ar Švedijoj?

                                    Comment


                                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                      /\ Kam čia taip sudėtingai, jeigu yra Media Creation Tool iš pačio MS ir nereikia jokioje eilėje stovėti.
                                      Sudėtingiau man yra kurtis USB ir t.t. čia tiesiog updaitins ir viskas. Neturiu aš laiko ir noro žaisti su USB ir pačiam viską instaliuotis.

                                      Comment


                                        Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                                        Vaje vaje kaip bado. O Vokietijoj ar Prancūzijoj nebado? O kaip Italijoj, Ispanijoj ar Švedijoj?
                                        Irgi bado.

                                        Comment


                                          Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                          Sudėtingiau man yra kurtis USB ir t.t. čia tiesiog updaitins ir viskas. Neturiu aš laiko ir noro žaisti su USB ir pačiam viską instaliuotis.
                                          Jei nepasiūlo ar nepavyksta per update, tai tenka darytis USB. O ir nėra ten ką žaisti. Gi ne kokie 2004m. kai USB laikmena buvo kažkas tokio ir tik 128mb talpos kainavo kosminius pinigus
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X