Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Operacinė sistema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    11 geriausių komiksinių paveikslukų temoje "Windows vs Linux vs Max"
    kk3

    Comment


      Klausimėlis, ar liko suinstaliuotos programos atnaujinus iš Win7 į Win10? Ar tiesiog bus kaip fresh install? Darbo kompiuteryje daug visokių specifinių programų, norėtusi, kad jų nereiktų perinstaliuoti Aišku disko backupa pasidarysiu prieš atnaujinant. Jei ką grįšiu atgal.
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Parašė booraz Rodyti pranešimą
        Klausimėlis, ar liko suinstaliuotos programos atnaujinus iš Win7 į Win10? Ar tiesiog bus kaip fresh install? Darbo kompiuteryje daug visokių specifinių programų, norėtusi, kad jų nereiktų perinstaliuoti Aišku disko backupa pasidarysiu prieš atnaujinant. Jei ką grįšiu atgal.
        Bent jau pas mane visos programos veikia. Win 10 principas ir yra, kad tai yra ir bus update'nimas. Tik kad iš pradžių toks jausmas, kad Win 10 jas pirmą kartą ilgiau atidaro.

        Comment


          Kai kurie vartotojai, bandantys atnaujinti savo kompiuterio operacinę sistemą į „Windows 10“, susidūrė su klaida, dėl kurios kompiuteris tampa nebetinkamu naudoti, rašo siliconbeat.com.
          Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/mokslas/technolo....d?id=68673748

          Comment


            Čia aš toks. Apdeitinau į 10-us, o po kelių dienų mirė diskas. O iki mirimo kompas buvo virtęs didele nokija.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Priklauso, ar darai upgrade ar clean install.

              Comment


                na man vaizdo plokste iskepe, bet cia 0.001% windowsu kaltes

                Comment


                  Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                  na man vaizdo plokste iskepe, bet cia 0.001% windowsu kaltes
                  Iškepė instaliuojant W10?

                  Comment


                    Dariau clean install, kolkas labai patenkintas.
                    Pagaliau normalus Startas , nes win8 buvau nusipirkęs Start8

                    Comment


                      O ką manot apie MS Edge? Kaip suprantu, MS gana nemažai "investavo" į šitą naują naršyklės brand'ą ir idėją. Bet ar tik man taip atrodo, ar Edge iš tikrųjų yra nefunkcionalus ir nepaslankus? Atrodo minimalistiškai ir estetiškai, bet kažkoks nemalonus ir nefunkcionalus interfeisas. Jeigu galima pakaitomis naudoti Chrome ir Firefox be didesnių adaptacijos problemų su daugybe funkcijų, tai šitas tiesiog brrrrr. Lyg nuo normalaus PC pereitum prie riboto funkcionalumo tablet'o.

                      Ar aš čia nusišneku ir jie tiesiog pateikė gerą produktą atitinkamai rinkai?

                      Comment


                        Update metu iš senesnės WIN versijos bus pasiūlyta palikti esamus failus arba nieko. Neišsaugo tik kitos programinės įrangos. Jeigu naudojate legalią kopiją, tai net neprašys serial.

                        Edge, tai už IE man kol kas blogiau. Teisingai sakai, John, Edge primena kažkokią planšetės naršyklę. Firefox nors ir naudoja kažkiek sisteminių resursų, bet yra kol kas mano lyderis. Plius Firefox'as pasiūlo labai gerų plug-in'ų, Chromui to ko man reikėtų niekada nemačiau.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          /\ o kokius plauginus naudoji? Firefox nenaudoju, nes devtools negeresni už Chrome, o UI toks iškleręs.

                          Comment


                            Parašė SPX Rodyti pranešimą
                            Update metu iš senesnės WIN versijos bus pasiūlyta palikti esamus failus arba nieko. Neišsaugo tik kitos programinės įrangos.
                            Ką reiškia "tik kitos programinės įrangos"? Neišsaugo jokių programų, išsaugo tik Microsoft programas (MS Office pvz) ar kaip?

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Ką reiškia "tik kitos programinės įrangos"? Neišsaugo jokių programų, išsaugo tik Microsoft programas (MS Office pvz) ar kaip?
                              Neišsaugo nieko, tik asmeninius failus, esančius Documents, Pictures ir pan. aplankuose.
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                /\ o kokius plauginus naudoji? Firefox nenaudoju, nes devtools negeresni už Chrome, o UI toks iškleręs.
                                Pvz. multi paveikslėlių parsiuntėjas, Youtube video prasiuntėjas ir daug visokių panašių add-on'ų. Ir Firefox'e patogus jų valdymas, ko nepasakysi apie kitas naršykles. O šiaip nesu kažkoks rimtas programeris ir prie tokių dalykų tobulinimo neprisidedu, tai man developai visai nerūpi. Tiesą, sakant net nesigilinau kas ten ką ir kaip
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Tai jeigu aš laukiu kol ateis eilė mano Windows 8.1 updaitinti i Windows 10 man reikia visus savo failus persikelti į išorinę laikmeną? Ar tiesiog užtektų į kitą, ne windausų diską?
                                  Kaip supratau visos programos updaitinimosi metu dings išskyrus MS ofis?
                                  Na ir šeip įdomu kada ta mano eilė ateis.. daug kam kaip suprantu jau atnaujino?

                                  Comment


                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    Tai jeigu aš laukiu kol ateis eilė mano Windows 8.1 updaitinti i Windows 10 man reikia visus savo failus persikelti į išorinę laikmeną? Ar tiesiog užtektų į kitą, ne windausų diską?
                                    Kaip supratau visos programos updaitinimosi metu dings išskyrus MS ofis?
                                    Na ir šeip įdomu kada ta mano eilė ateis.. daug kam kaip suprantu jau atnaujino?
                                    Jei tingis laukti to per Windows Update užsipildžius, tiesiog galima pasiimti per čia:

                                    https://www.microsoft.com/en-us/soft...load/windows10

                                    Tereikia atsisiųsti Media Creation Tool ir pasidaryti instaliacinę laikmeną USB ar DVD. Ir daryti update iš senosios WIN versijos. Jei WIN aktyvuoti, žinoma
                                    Ar išsaugo MS Office pasakyti negaliu. Aš jo nenaudojau.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      o tokias programas kaip Mozila, Acrobat reader Autocad teks per naują įsirašinėti?

                                      Comment


                                        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                        o tokias programas kaip Mozila, Acrobat reader Autocad teks per naują įsirašinėti?
                                        Taip. Kiek žinau viską galima palikti tik Enterprise. O pasiūlymą duos tik panašų, kokią versiją naudojai prieš tai, čia jeigu per tą prenumeratą. Nors per Creation Tool siūlo tik Home ir Pro. Nors vat bandžiau į Pro iš Win7 Home Premium neleido, nors ir originalūs, leido tik Win10 Home.
                                        Paskutinis taisė SPX; 2015.08.09, 10:27.
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          Neskleiskit ereziju visos programos lieka. Tiek autocad ir t.t. Windows 10 pro pas mane jau yra. Taigi siulau kelis varijantus.
                                          1. Parsisiunte https://www.microsoft.com/en-us/soft...load/windows10 pasidarote instaliacini USB diska palei si nurodyta buda http://www.eightforums.com/tutorials...e-windows.html
                                          2. Toliau darome taip jei jus turite legalius ar "nulauztus" windows 7 ar windows 8 (8.1) paleidziame setup is padaryto USB windows aplinkoje BUTINA jei norite tureti aktyvuotus legalius windows 10, zuiurime i reikalavimus ir spaudziame UPGRADE (pirma punkta kad paliktu visus failus) toliau prasideda burtai ar paliks viska ar tik dali informacijos (man rodos is 8 visa palieka) cia kaip kada pasitaiko nesuprantu kartais duoda palikti kartais tik dali info. Na ir viska toliau darome palei savo nuoziura jei bijote del savo privatumo nedarykite expres setingu man tas pats del duomenu tai visalaik naudoju expres settings. Viskas suiinstaliuota galite dziaugtis. Pasitikrinkit ar aktyvuoti esate jei aktyvuoti tai dziaukites nes tada bet kada instaliuojant jums nereikes jokiu raktu nes fresh instalas automatiskai pats aktyvuosis (tiesa instaliuojant kai prasys raktu kodo praleiskite ta punkta nes jus neturit windows 10 raktu o upgradinant)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X