Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Operacinė sistema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Tai Windows XP išlieka populiariausias . O kada išėjo į pasaulį Windows 7 versija? Ir gal yra žinoma kokias Windows sistemas planuoja sukurti?
    Paskutinis taisė Furbo; 2010.08.23, 09:31. Priežastis: gramatika....

    Comment


      #22
      Parašė John Rodyti pranešimą
      Būna ir pigiau. Teko torrent.lt online parduotuvėje matyti W7 Ultimate versijų, kainuojančių $0.
      Aš taip ir padariau. Tik paskui iš microsofto atskirai rakta nusipirkau. Pigesnis variantas. Už raktą jei gerai prisimenu sumokėjau 140 dolerių, kai litais už šią operacine sistema būčiau sumokėjes apie 1000 litų.
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #23
        MAC OS X Snow Leopard ir Windows XP

        Comment


          #24
          Win 7, Win XP, Ubuntu 10.04 ir Ubuntu 9.04.
          Tenka per savaitę prie keturių skirtingų kompų padirbėti.
          Win 7, kai įpranti maloniau naudoti negu XP, bet pirmenybę vis tiek Ubuntu skiriu.
          P.

          Comment


            #25
            Windows produktų sąrašas:
            Windows 7
            Windows XP
            Windows Vista
            Windows Live
            Windows Phone
            Windows Server
            Windows Defender
            Microsoft Store
            Windows MultiPoint Server 2010
            Windows Home Server
            .........
            Daugiau info čia >>> http://www.microsoft.com/windows/products/default.aspx

            Comment


              #26
              Parašė Rolandas. Rodyti pranešimą
              Kaina priklauso nuo norimo paketo. Prasideda nuo 180$ iki 300$. Lietuvoje perkant kainos didesnės. Maždaug prasideda nuo 380 lt. iki 1000 lt.
              Atrodo mažiau 400 lt, nėra žiūrėti Windows 7 paketų kainas

              Comment


                #27
                Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                Atrodo mažiau 400 lt, nėra žiūrėti Windows 7 paketų kainas
                Aš paėmiau apytikslia kaina. Nors gerai paieškojus, manau būtų galima rasti už mažesne, negu 380 lt.
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #28
                  Mac OS X Leopard ir Windows XP
                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                  Comment


                    #29
                    parsiunti crack ir visodos legalus windows buna
                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                    Comment


                      #30
                      Legalūs Už „cracko“ panaudojimą ar bet kokį kitą autorių teisių apsaugos pašalinimą šiaip jau baudžiamajame kodekse numatytas pasisėdėjimas iki dviejų metų, taip kad gal reikėtų susilaikyti nuo nesąmonių šnekėjimo.

                      Kadangi jau seniai nebematau prasmės multimilijardinėms korporacijoms mokėti šimtus litų už klaidų perkištą dešimtis gigabaitų sveriančią produkciją, kuri atnaujinama kartą į tris metus, kai analogišką programinę įrangą, veikiančią visapusiškai efektyviau, atnaujinamą ir ištaisomą bent sykį į pusmetį, galiu gauti už dyką, tai naudojuosi Ubuntu Linux, kuris nuo 7.10 jau prisigyveno mano kompiuteryje iki 10.04, ir nejaučiu jokio poreikio savo kompiuteryje dar kada nors regėti bet kokią Microsoft operacinę sistemą.

                      Comment


                        #31
                        mazuma kas naudoja legalias sistemas
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          #32
                          Mano linuksai legalūs...

                          Comment


                            #33
                            Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                            mazuma kas naudoja legalias sistemas
                            Mano ir Windows XP ir MAC OS X Snow Leopard legalūs

                            Comment


                              #34
                              Pas mane iš nelegalios programinės įrangos liko lygiai du žaidimai, kurių nerandu kaip įsigyti Lietuvoje. Kai rasiu - nusipirksiu kompaktus ir pasidėsiu ant lentynos sąžinės ramybei užtikrinti. Visa kita - nepriekaištingai legalu

                              Comment


                                #35
                                Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                Pas mane iš nelegalios programinės įrangos liko lygiai du žaidimai, kurių nerandu kaip įsigyti Lietuvoje. Kai rasiu - nusipirksiu kompaktus ir pasidėsiu ant lentynos sąžinės ramybei užtikrinti. Visa kita - nepriekaištingai legalu
                                Ir visas softas? Juk kalba eina apie asmeninius kompiuterius, kurie naudojami asmeniniams tikslams. Jų niekas ir netikrina. Vat jei naudoji nelegalią programinę įrangą darbe ar šiaip komerciniais tikslais, tada tikrai negerai.
                                Flickr

                                Comment


                                  #36
                                  Visas visas softas išskyrus tuos du yra ne tik legalus, bet ir dauguma atvejų nemokamas Žinau, kad niekas netikrina, bet man pačiam smagiau nepavogus.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                    Visas visas softas išskyrus tuos du yra ne tik legalus, bet ir dauguma atvejų nemokamas Žinau, kad niekas netikrina, bet man pačiam smagiau nepavogus.
                                    Na kaip ir sakiau, savo asmeninėms reikmėms nelabai ir vagystė skaitosi. Beto, kai kurių softų licencijos kosminius pinigus kainuoja, ir kasmet reikia prasitęst, ne visos firmos gali įsigyti, ką jau kalbėti apie pavienius asmenis.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      #38
                                      Kam pirkti, kai internete galima rasti už dyką. Pas mane pagrinde visas softas, windows nelegalūs. Na gal tik tvarkyklės ir AIMP2 playeris legaliai gauti

                                      Comment


                                        #39
                                        Kaip atskirti-legalus ar nelegalus? 2008 m. pirkau kompiuterį Marijampolėje parduotuvėj 'Komota". Ten viską įdiegė ir atvežė į vietą. Viso kaina 3000 lt su spausdintuvu.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                          Kaip atskirti-legalus ar nelegalus? 2008 m. pirkau kompiuterį Marijampolėje parduotuvėj 'Komota". Ten viską įdiegė ir atvežė į vietą. Viso kaina 3000 lt su spausdintuvu.
                                          Nelegalus. Galiu parduot visus reikaimus dokumentus ir busi visiskai legalus Legalizuoju pigiai
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X