Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mørtã
    replied
    Arba dek i ryziu kruva, i koki kilograma.

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Bent čia vienintelis dalykas kurį žinau, kurį rekomenduoja tokiems dalykams. Sako padeda, nors ir taip pat mąstau kaip tu. Gal kur nors yra tarpai apie kuriuos nežinom. Ir šiaip pagooglink. Gal rasi ką nors.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Bet juk iš vidaus. Jei ir savaime šiltame sausame kambaryje neišgaruoja, tai nemanau, kad padėtų ir drėgmę sugerianti medžiaga ant objektyvo iš viršaus.

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Gal ir ne į temą. Palaikiau muilinę karštą dieną kelnių kišenėje. Netyčia įsijungusi nebuvo, bet ant lęšio iš vidinės pusės susidarė kondensatas, kuris jau kelinta diena neišgaruoja. Ką daryti? Fotoaparatas veikia be problemų, tik vaizdas išplaukęs.
    Silica gel. Turėtų ištraukti drėgmę.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Gal ir ne į temą. Palaikiau muilinę karštą dieną kelnių kišenėje. Netyčia įsijungusi nebuvo, bet ant lęšio iš vidinės pusės susidarė kondensatas, kuris jau kelinta diena neišgaruoja. Ką daryti? Fotoaparatas veikia be problemų, tik vaizdas išplaukęs.

    Komentuoti:


  • jungengg
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Taip. Jeigu išeina į vieną kadrą lengvai sutalpint ne tik Dievo Gailestingumo šventovę, bet dar ir pusė gatvės grindinio kaip šalutinis poveikis atsiranda, tai matyt pločio mažai kur pristigs.

    Atvaizdas
    Su tokiais ultra-plačiais reikia gan stipriai keist fotkinimo/komponavimo įpročius. Bent jau man taip yra. Reikia būt labai arti. Prieikite dar arčiau, dar arčiau, dar...

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Geras, man irgi kartais truksta mano stiklo (17-40) trumpo fokuso, reik irgi kazka tokio priziureti... tik dar nezinau nei savybiu, nei kainu....

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Canon EF-S 10-22?
    Taip. Jeigu išeina į vieną kadrą lengvai sutalpint ne tik Dievo Gailestingumo šventovę, bet dar ir pusė gatvės grindinio kaip šalutinis poveikis atsiranda, tai matyt pločio mažai kur pristigs.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Taigi, pasirinkau vis dėlto Canoną....
    Canon EF-S 10-22?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Taigi, pasirinkau vis dėlto Canoną. Paslampinėjau šiandien gerą valandą po senamiestį pirmiesiems testshotams tai man atrodo mėgsiu aš šitą stiklą.
    Sveikinam su puikiu pirkiniu, kadangi jau pasigyrei, tai lauksim ir gražių nuotraukų

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Taigi, pasirinkau vis dėlto Canoną. Paslampinėjau šiandien gerą valandą po senamiestį pirmiesiems testshotams tai man atrodo mėgsiu aš šitą stiklą.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Jeigu nebijai rankinio fokuso, galiu tikrai rekomenduoti Samyang 85mm f/1.4:
    http://www.foto-tip.pl/sklep/samyang...ax-p-1355.html
    Kaina šiek tiek virš tavo biudžeto, bet galbūt galėtum rasti ir kiek pigiau.

    Komentuoti:


  • enjojk
    replied
    Hmm teks ieškotis kažko naudoto, bet skelbimų pasirinkimas taip pat nedžiugina

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    na bet ir biudzetas pas tave ne kosminis...

    http://www.pentaxforums.com/forums/p...mm-f2-4-a.html

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė enjojk Rodyti pranešimą
    Na taip numanau jau, kad nieko žiauriai gero negausi už tokią kainą. O parduotuvėse kainos link kosmoso...
    Jei pavyktų naudotą pigiai gauti:
    http://www.pentaximaging.com/camera-...m_F2.4_Limited

    Komentuoti:


  • enjojk
    replied
    Parašė Mørtã
    na bet ir biudzetas pas tave ne kosminis...
    Na taip numanau jau, kad nieko žiauriai gero negausi už tokią kainą. O parduotuvėse kainos link kosmoso...

    Komentuoti:


  • enjojk
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Ar gi jis netinka portretams? Manau puikiai...
    Rezultatai, ne tokie kokių norėčiau. Norisi daugiau bokeh, reikėtų kiek aštresnio vaizdo atvirai diafragmai O Tamronas kiek tamsokas.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Ar gi jis netinka portretams? Manau puikiai...

    Komentuoti:


  • enjojk
    replied
    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    O koks dabar pas tave?
    Turiu Tamron 18-200mm, nors visi sako, kad nevykęs, bet galima išpsaust kartais neblogų kadrų

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    O koks dabar pas tave?

    Komentuoti:

Working...
X