Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Ralistas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Ralistas"

    31
    10
    70,97%
    22
    9
    19,35%
    6
    8
    0,00%
    0
    7
    9,68%
    3
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    #2
    Va cia tai kazkas nerealaus 100/10!!!

    Comment


      #3
      Is pradziu norejau paklausti Samot, is kur tokias nuotraukas istraukiai, bet nesenai paziurejau LNK zinias, tai viskas tapo aisku

      Comment


        #4
        Nors ir perkele tema, bet as ja vertinu 10+.

        Kuriama tema su viena siuntėjo daryta nuotrauka, atitinkanti tuo metu vykstančio konkurso temą.
        O si punkta pakoreguociau ir leistau dalyvauti.
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #5
          Nuotrauka fantastishka NUOTRAUKA. Tik prashau neshalinkit nuotrauku , bijodami konkurencijos, nes si nuotrauka yra isvis viena geriausiu, kurias maciau CIA!


          10+++
          :geria: Už Lietuvą!!

          Comment


            #6
            Nekasdien pavyksta tokius kadrus užfiksuoti ir Continuous. +10.

            IT. Sicilija
            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
            LT. Kaunas 2009.01.04

            Comment


              #7
              Su tema nesusiję pranešimai iškelti į šiukšlynėlį. Nuotraka(os) sugrąžinta į konkursą.

              Savo nuomonę dėl kompiliacijų dalyvavimo konkursuose galite išsakyti čia: http://tinkle.miestai.net/showthread...543#post112543
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #8
                Aciu visiems uz balsus. Ir dziaugiuosi kad visu Jusu deka nuotrauka randasi ten, kur jai vieta. Dar karta aciu.

                Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                Is pradziu norejau paklausti Samot, is kur tokias nuotraukas istraukiai, bet nesenai paziurejau LNK zinias, tai viskas tapo aisku
                Nezinau ar skaitei, buvau pries atsakes, bet daug komentaru "prasivale" sioje temoje, tad pakartosiu is naujo.
                Nuotraukoje uzfiksuotas vakarykstis ivykis prie gelezinkelio ivykio, bet kaip minejai matei per televizija, tai daug pasakoti kaip ir nereikia. Beto sias nuotraukas vakar, siandiena ir rytoj bus galima pamatyt Lietuvos laikrasciuose, bei internetinese naujienu svetainese. "Perleidau" as siek tiek jiems savo nuotrauku
                Paskutinis taisė samot; 2006.09.29, 16:03.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #9
                  Parašė samot Rodyti pranešimą
                  Aciu visiems uz balsus. Ir dziaugiuosi kad visu Jusu deka nuotrauka randasi ten, kur jai vieta. Dar karta aciu.



                  Nezinau ar skaitei, buvau pries buvau atsakes, bet daug komentaru "prasivale" sioje temoje, tad pakartosiu is naujo.
                  Nuotraukoje uzfiksuotas vakarykstis ivykis prie gelezinkelio ivykio, bet kaip minejai matei per televizija, tai daug pasakoti kaip ir nereikia. Beto sias nuotraukas vakar, siandiena ir rytoj bus galima pamatyt Lietuvos laikrasciuose, bei internetinese naujienu svetainese. "Perleidau" as siek tiek jiems savo nuotrauku
                  Kaip sakant atsidūrei laiku ir reikiamoj vietoj. Kai kam loterijose irgi sekasi.

                  IT. Sicilija
                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                  LT. Kaunas 2009.01.04

                  Comment


                    #10
                    Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                    Kaip sakant atsidūrei laiku ir reikiamoj vietoj. Kai kam loterijose irgi sekasi.
                    Kartais taip O kartais tiesiog reikia su savimi visada tureti foto aparata ir aisku nora. O kas pas mane vakar buvo, tai greiciausiai viskas kartu

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #11
                      Paziurejus vertinimo rezultata, pasidare smalsu ir idomu, kokiais kriterijais vertina naujokas -D- DONATAS. Cia mano ne jokia pretenzijau, tik kaip sakau idomu pasidare, nes toks vaizdas kad atejau parasiau zinute ir begu is karto "kazka" vertinti

                      O apie "brolius saunuolius" nickais Deividas, Edgaex, Reptilias tai neklausiu nieko, cia matyt toks ju vertinimo standartas visuose paskutiniuose mano foto darbuose

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #12
                        Paziurejus vertinimo rezultata, pasidare smalsu ir idomu, kokiais kriterijais vertina naujokas -D- DONATAS
                        tik dabar jį pastebėjau, kartą jau pašalintas už netvarką forume. Jo balsą galima ignoruoti.

                        o kas liečia Deividas, Edgaex, Reptilias balsus, tai nematau ten kažkokio kraštutinumo, ar manai, kad šios nuotraukos žemiau kaip 9 vertinti negalima?
                        Paskutinis taisė 99; 2006.09.29, 16:40.
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #13
                          Edgaex ir Reptilias mano darbus irgi jau spejo ivertinti
                          Nesakau kad jie daugiau verti, tik butu idomu suzinoti klaidas ir siap ju vertinimo kriterijus.

                          Reiks ir paciam man nepamirsti parasyti uz ka vertinu.

                          Kaip sakoma "Great timing" 10
                          Jedi power!

                          Comment


                            #14
                            Tai vigi užsispyrimas nugalėtas. Mano įvertinimas buvo 10.

                            Comment


                              #15
                              Negaliu pareikšti savo nuomonės, man šios nuotraukos paprasčiausiai nerodo

                              Comment


                                #16
                                Parašė samot Rodyti pranešimą
                                O apie "brolius saunuolius" nickais Deividas, Edgaex, Reptilias tai neklausiu nieko, cia matyt toks ju vertinimo standartas visuose paskutiniuose mano foto darbuose
                                Nepatinka man tokios sulipdytos nuotraukos, todėl skyriau 7. O šiaip vertindamas žiūriu į nuotrauką, o ne į jos autorių (ką tu kartais pamiršti) taigi mažiau putokis ir džiaukis mano septynetu.

                                Parašė Ramunas
                                butu idomu suzinoti klaidas ir siap ju vertinimo kriterijus.
                                Klaidas turbūt nelabai sugebėsiu pakomentuot, nes apskritai nesidomiu fotografija, bet kol iš manęs nėra atimta balsavimo teisė, tol aš balsuosiu kiek norėsiu ir kaip norėsiu
                                Westside is the best ! :jura:

                                Comment


                                  #17
                                  Na ok, gi nepriversi komentuot zmoniu Peace
                                  Jedi power!

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                    tik dabar jį pastebėjau, kartą jau pašalintas už netvarką forume. Jo balsą galima ignoruoti.

                                    o kas liečia Deividas, Edgaex, Reptilias balsus, tai nematau ten kažkokio kraštutinumo, ar manai, kad šios nuotraukos žemiau kaip 9 vertinti negalima?
                                    Idomus veikejas tas -D- DONATAS Ir dar antipatiju pilnas, aisku su juo

                                    O del balsu viskas gerai, lai vertinai taip kaip patinka, cia tiesiog mano pastebejimas toks paskutiniu laiku, kad nesvarbu kokia nuotrauka ideciau, mano pamineti veikejai duos ne aukstus vertinimus. Greiciausiai arba nulis fantazijos + nesidomi fotografija + nelabai supranta vaizdo kas nufotografuota arba tiesiog mobilku fanai ir su fotiku nuotraukos tiesiog per "gerai" atrodo

                                    Zodziu viskas ok

                                    Nauja mano svetaines versija: -
                                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                    Comment


                                      #19
                                      Dar karta aciu visiems uz balsus. Aciu Ramunas ir L|inass ir kaip sakai, uzsispyrimas tikrai nugalejo.


                                      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                      Negaliu pareikšti savo nuomonės, man šios nuotraukos paprasčiausiai nerodo
                                      Bent dabar rodo, gal kokios servo problemos buvo, tikrai sunku pasakyti kodel nematei.

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Edgaex Rodyti pranešimą
                                        Nepatinka man tokios sulipdytos nuotraukos, todėl skyriau 7. O šiaip vertindamas žiūriu į nuotrauką, o ne į jos autorių (ką tu kartais pamiršti) taigi mažiau putokis ir džiaukis mano septynetu.
                                        Gerai, na nepatinka tai nepatinka. Padaryk geriau.
                                        O del savo vertinimo gali ji atgal pasiimti, as tikrai nesupyksiu

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X