Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klasikiniai automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • praetor
    replied
    Paprasciausiai sitam saite http://www.autoweek.nl/carbasemerkin...&ref=&cache=no galima paziet kiek anksciau kainavo kurios masinos.
    Elementarus pavyzdys is praktikos: BMW 8, tais laikais, kai ja dar gamino kainavo beprotiskus pinigus, o dabar patsukas ja uz 15000litu gali imt

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    Parašė praetor Rodyti pranešimą
    Taip pat kaip ir superiniai mersedesai ar superiniai bmw jie labai nelaiko kainu, jau galima pradet taupyt
    visi malonumai brangiai kainuoja

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Taip pat kaip ir superiniai mersedesai ar superiniai bmw jie labai nelaiko kainu, jau galima pradet taupyt

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    o cia mano megstamiausias automobilis.......
    Kada nors nusipirksiu toki


    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    Parašė GodLiKKe Rodyti pranešimą
    Man labai patiko tas sunkvezimis Mane visada zavejo seni sunkvezimiai. Saunuole akvile
    galiu isduoti paslapti, kur jis stovi gal nebrangiai nupirktum

    Komentuoti:


  • GodLiKKe
    replied
    Man labai patiko tas sunkvezimis Mane visada zavejo seni sunkvezimiai. Saunuole akvile

    Komentuoti:


  • vaidaslt
    replied
    as ford taunus turiu toki kaip mano avatare, irgi arestas uzdetas, bet sakiau numerius pervirinsiu ir bus gerai. tik niekaip laiko nerandu pabaigti kad i gatve butu galima iskelus galva vaziuot : )

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
    ^^ nu ta volksvagena su dziaugsmu pasiimciau ... nors labiau senus fordus megstu : )
    As ir ziurejau i ta VW... Buvo minciu gal pasiimt.... Bet... Variklio visai nera, patikrinus regitros duomenu bazeje matosi, kad man uzdetas turtinis apribojimas.... Taigi.... Daugiau vargo butu O reliai pagalvojus, jis jau siek tiek tiuninguotas, taigi originalo is jo nelabai islausi.....

    Komentuoti:


  • vaidaslt
    replied
    ^^ nu ta volksvagena su dziaugsmu pasiimciau ... nors labiau senus fordus megstu : )

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    Vienos metalo supirktuves dziaugsmai







    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    ir net nepaziurejai kas???

    Komentuoti:


  • Rimantas
    replied
    Nea, kazkas retesnio...

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    mini cooper??

    Komentuoti:


  • Rimantas
    replied
    Na cia kazkas i ta puse... Salzburge...

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    ir dar nedadirbtas Dazniausiai bekelei naudojami dyzeliniai dzipukai. Todel truksta dar ir kamino

    Komentuoti:


  • praetor
    replied
    Kad jis perdirbtas, jis jau nebe klasikinis

    Komentuoti:


  • GodLiKKe
    replied
    Nzn ar cia tinkamas clasikinis automobilis, bet jis yra clasikinis is bekeles automobiliu. Nisan Patrol-Zveris!!
    [/IMG]

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    O dabar vairuoju suzuki swift ir Volvo 850. tiek viena, tiek kita man patinka Kaip sakoma, kiekviena turi savo funkcijas ir kol tavrkingos ir vaziuoja - tai viskas ore. Bet pirmenybe siuo metu vis tik teikciau jaguarui XJ Kazkaip man jo formos - tai amzina klasika

    Komentuoti:


  • Karolis!
    replied
    Parašė Akvile Rodyti pranešimą
    kazkada ji buvo mano svajoniu masinyte
    O kokia dabar?

    Komentuoti:


  • Akvile
    replied
    kazkada ji buvo mano svajoniu masinyte

    Komentuoti:

Working...
X