Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotografų Kovos

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Fotografų Kovos

  Per TV6 šeštadieniais pradėjo rodyti laidą pavadinimu "Perobjektyvą". Gan įdomi įdėja leisti fotografams pakovoti viens prieš vieną identiškomis sąlygomis.
  Pirmoje laidoje varžėsi Žilvinas Valeika ir Albertas Pocej.
  Tai ką galiu pasakyti, kai buvo Albertas, tai net prasukti norėjosi, kalba kalba nieko normalaus nedaro, kažkaip nemalonus tipas, jeigu bučiau modelis nežinau ar norėčiau, kad mane toks žmogus fotografuotų.
  Žilvino stilius patiko - konkretus aiškus, žino ko nori ir tą aiškiai suprantamai parodo, nes modelis vėliau sakė, kad jei labiau su Žilvinu patiko fotografuotis. Man ir jo nuotraukos labiau patiko, bent jau tas kurias rodė laidoje.
  Įdomu tai, kad balsavime abu prastokas sudėjo. Bet gal čia dėl temos, reikėjo portretą daryt. Žodžiu, įvertinkit patys:
  Čia balsuoti už vieną arba kitą

  http://perobjektyva.lt/?page_id=18
  Kairiarankių klubas - Left.lt

  #2
  InfoShow 2014: Grifų medžioklė  Ar fotografija yra vienas iš tavo hobių? Turi be galo daug energijos? O gal tiesiog nori smagiai praleisti laiką? Jei taip, tai šis žaidimas kaip tik tau! Suburk pačią "kiečiausią" 3-5 žmonių komandą, griebk veikiantį fotoaparatą ir ateik pas mus! Žaidimo tikslas labai paprastas: kuo originaliau, linksmiau ir išradingiau nufotografuoti visus, žaidimo pradžioje nurodytus objektus (pvz.:kikilis butely, apverstos durys...). Kiekvienoje nuotraukoje privalo būti bent vieno komandos nario veidas. Taip pat čia labai svarbus greitis, kadangi turėsite vos 4 valandas. Dalyvauti tikrai verta, nes šiais metais renginys visiškai NEMOKAMAS! Žaidimas vyks balandžio 12 dieną, todėl paskubėk registruotis!

  Registracijos forma: https://docs.google.com/forms/d/12bp...SaVqI/viewform

  Comment

  huluhub.com
  porno video
  Working...
  X