Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PL] Poznanė / Poznań

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • pzlotnik
  pradėjo temą [PL] Poznanė / Poznań

  [PL] Poznanė / Poznań

  Poznanė (lenk. Poznań) – miestas vakarinėje Lenkijoje, prie Vartos upės, Didžiosios Lenkijos vaivadijos sostinė. 570,4 tūkst. gyventojų (2007). Regiono komercinis, kultūrinis ir susisiekimo centras. Yra tarptautinis oro uostas, miestu važinėja tramvajai. Išvystyta mašinų, maisto, gumos, parfumerijos, stiklo, lengvoji pramonė. Medicinos akademija, keletas teatrų (tarp jų ir operos, kuriame dainavo ir žinomas Lietuvos bosas Liudas Mikalauskas).

  Poznanė – seniausias Didžiosios Lenkijos miestas. Nuo 966 m. pirmos Lenkijos katalikų vyskupystės centras. X–XI a. buvo Lenkijos kunigaikščių rezidencija. Mieste ilgą laiką gyveno Poznanės ir Vilniaus vyskupas Jonas iš Lietuvos kunigaikščių. 1815 m. tapo į Prūsijos sudėtį įėjusios Poznanės didžiosios kunigaikštystės centru. Po Poznanės sukilimo, įvykusio 1918–1919 m., įėjo į suvienytos Lenkijos valstybės sudėtį.  Aš kartais įterpti nuotraukas iš Poznanės.

  Aplink Senoji rinka

  Senasis bravoras  Senasis bravoras interjeras  Nuotraukos iš lapkritis 2010

  Kažkur mieste...  Senamiestį ir Katedros kartą.

  Senamiesčio stogai  Vyskupas Rūmai  Katedra ir Jordanija tiltas

  Paskutinis taisė pzlotnik; 2010.01.17, 21:26.

 • pzlotnik
  replied
  A few fresh shots from Old Town, Sundays evening 25th of July:

  Strzeszynek Lake in Poznań:  Miniatures skansen near Poznań, interesting:

  Paskutinis taisė pzlotnik; 2011.07.25, 21:18.

  Komentuoti:


 • oranger
  replied
  WTF?

  Komentuoti:


 • spirit
  replied
  ??? Visiškai ne ten pataikei

  Komentuoti:


 • Specas
  replied

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Dąbrówka- modern housing estate in Poznań metro area. Popupation 1500.  Housing estate shopping mall:

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  This is Garbary Residence, almost just before opening. It`s in the Old Town area.  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Skalar Office Center

  Another, almost finished office building:

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Construction of Poznan City Stadium

  Capacity of 45 000. Will be finished in May 2010. Poznań will host E2012 matches:  Inside, heated grass already ready:  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Poznań Highrises

  There are not too many but these 2 are the highest:

  Photos by subs.  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Poznań - City Park

  This housing estate is very interesting. It was built in 2008 on a plot were old Prussian garrison barracks were situated. Some buildings were renovated, some are new. There`s a little of office space.  Interesting roof over swimming pool inside:

  Paskutinis taisė pzlotnik; 2010.02.01, 19:44.

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Poznań - Malta Office Park

  Construction is still going on, but most of this office park is finished. Photos by Carte:

  Paskutinis taisė pzlotnik; 2010.02.01, 22:45.

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Poznań - the fire department building

  Tha same architects that projected Old Brewery mall. Built in 2004. Located in the Old Town area.  Part of old city walls - recently renovated, jist opposite the fire brigade building:

  Komentuoti:


 • John
  replied
  Lovely photos. I love the interior of the old brewery. Very tasteful design.

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Poznań - Suchy Las

  Suchy Las is a part of Poznań metro area. It is the seat of the gmina (administrative district) called Gmina Suchy Las.It lies just north of the regional capital Poznań, approximately 9 km from the city centre.
  Population is over 6 000 and it`s still growing.

  Suchy Las is a part of Poznań Powiat - administration unit around Poznań city (maximum 25 km from city center).  Poznań Powiat has a population of 310 000 and it`s still growing. Togethet with Poznań it makes 1 million population metro area.


  Suchy Las is encircled by Poznań.  Some area photos:

  Fresh photos from todays evening:

  Suchy Las Waterpark - built last year:

  Sport arena (opposite the water park):  Church:

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Nuo pastato langą, kur aš dirbu. Deja, nešvarus langai, lietus ir debesuota - pilka Poznanėje.

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą


  Gražios nuotraukos
  Džiaugiuosi, kad nuotraukos yra panašūs :-)

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Poznanė Palm House - didaktiniai paroda botanikos esančios įstaigos Poznanėje Wilson parkas. Apie 4600 m² (46 000 m³) 12 paviljonai (dalis, kurios paviršius yra neprieinama visuomenei - jie daugintis gamykla) yra pateikiama apie 1100 augalų rūšių ir 170 rūšių akvariumų žuvims, ir apie 50 rūšių vandens augalų. Palmių namas yra toje šalyje, didžiausias ir vienas didžiausių Europoje dirbtinis atogrąžų augmenija bendruomenes.
  Istorija [taisyti]

  Palmių namas "įkurta 1911 metais [1], tada Botanikos sodas (dabar Wilson parkas Poznanė), taip mūrinis pastatas su dideliais stiklo paviršiaus ir 534 kvadratinių metrų ploto. Atsižvelgiant į aukštą augimo ir 1.924 eksponatų, susijusių pridėtinės šiltnamių sistema, pirmoji paroda 1922 m. šalyje akvariumas 1929 m., dieną iki Visuotinio nacionalinės parodos atidarymo buvo duotas naujas išsiplėtusios pastatas, kurio paviršius buvo 1.694 m, pagal architekto Stepono Cybichowskiego. Iš septynių paviljonai, be to, augalams taip pat pristatė žuvų, vabzdžių ir roplių. Antrojo pasaulinio karo bombų sprogimo metu Sąjungininkų pajėgų oro reidą 1941 m. reiškė, kad sumažėjo visų šiltnamio stiklas per 1941/1942 žiemos, ir daugelis eksponatų buvo nužudyti. Metu į 1.945 kova, palmių namas buvo sugriauta 90%, o tų pačių metų rekonstrukcijai. Su derliaus gelbėjimo ir augalų zwiezionym visoje šalyje jau balandžio 20 d., 1.946 atidarytas beveik visi paviljonai (Department of dykumų augalija ir vanduo buvo pradėtas 1947 m.). In 1961, Poznan International Fair palmių išsiuntė savo šiltnamio efektą, per kurią, kai ji derinama su galiojančių sudėtingų objekto dydis išaugo iki 2.528 metrų. Rdzewiejąca ir puvimo dėl laiko struktūra buvo uždarytas visuomenei balandis 11, 1.978 plaukimo, bet vis dar išlaikyta turtingą kolekciją mokslo tikslais. 1982 m. buvo nuspręsta, ir birželio 9, 1983 kertinio akmens naują palmių. Siekiant apsaugoti esamą rinkiniai rekonstrukcijai atlikti būsto, kuris yra pastatytas aplink jau esamus paviljonai yra naujos, aliuminio konstrukcijos, ir kai ji jau buvo įrengtos visos būtinos įrangos, kurių buvo imtasi, išskyrus seną paviljono ir taip apsaugoti augalus nuo neigiamo išorės veiksnių poveikio. Vilnius Palm rūmai vėl atidaryti duris visuomenei spalis 1, 1992 metai.  http://commons.wikimedia.org/wiki/Fi...%C5%84_RB1.JPG

  Kitos nuotraukos iš mano kelionės, naudojasi žiūrėti :-)  Gerai žiemos viduryje pajusite, kaip džiunglės
  Paskutinis taisė pzlotnik; 2010.01.20, 20:11.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Nuotraukos iš lapkritis 2010


  Gražios nuotraukos

  Komentuoti:


 • pzlotnik
  replied
  Nauji Zoo Poznanėje - Dramblys

  Nauji Zoo Poznanėje - įsikūrusi rytinėje žalia pleišto Poznanės zoologijos sode užima 117 hektarų (kurie tampa antra pagal paviršiaus tokio tipo įrenginys Lenkijoje - miesto zoologijos sodas kranto). Savo turtinga žemės slėnyje yra dirbtiniai tvenkiniai pagal bendras plotas 16 ha (didžiausias iš jų yra apie 6 ha, yra didesnis nei senosios zoologijos srityje). Kalvotoje vietovėje, taip pat istorinės Prūsijos Fort III 1881, kuris yra išorinis žiedas įtvirtinimų Poznanėje tvirtovė.

  Po didžiule plotas sode galima keliauti tiek pėsčiomis ar traktoriaus ir priekabos stilizuoti į eilės vadinamas "Zwierzynką. Norėdami sodas gali būti pasiektas Funikulierius Parkowa "Maltanka" (siaurasis kelias plotis 600 mm).

  In 2008, dramblys buvo baigtas, kuri turi tris aukštus ir KTT užima 3500 kvadratinių metrų plotą. Nuo kovo 10, 2.009 gyventi savo dviejų šunų (Ninio - gimęs. 30.09.1999, ir Yzik - gimęs. 06.05.2004 r.) buvo importuoti iš zoologijos sodo į Vengriją. Galiausiai, ji turi rasti 8-9 gyvūnai. Tai yra viena iš didžiausių ir moderniausių Europoje tipo.

  Dramblys.

  Vaizdas iš viršaus:
  Source: www.aerofoto-kaczmarczyk.com  Dramblys yra, ir!  Terasa:  Statyba iš tolo:

  Interjeras dramblys:

  Komentuoti:

Working...
X