Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatai (objektai)

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • sergei
  replied
  Lietuvos Draudimas- Tai yra modernus verslo pastatas Klaipedoja.
  Į modernų aštuonių aukštų 1790 kvadratinių metrų ploto pastatą bendrovė investavo beveik 5 milijonus litų. Septyniuose pastato aukštuose įsikurė "Lietuvos draudimo" Klaipėdos filialo administracija ir Nuostolių sureguliavimo centro darbuotojai. Jiems skirti 26 moderniai įrengti kabinetai, 4 pasitarimų ir viena posėdžių salės. Aštuntajame aukšte "įkurdinta" techninė dalis. Prie pastato šono "prilipdyti" originalumu bei ekstravagancija išsiskiriantys atviri priešgaisriniai laiptai. Viduje įrengtas vizitine bendrovės kortele tampantis modernus liftas su stiklo siena. Tad kylantieji į viršų matys Kuršių marias, Smiltynės pušynus bei miesto centro panoramą. Žaliai melsvo stiklo fasadas, kombinuotas su pirmą kartą uostamiestyje panaudotomis metalo spalvos ir tamsinto plieno kasetėmis, evakuacinės laiptinės ažūras bei reklaminio kubo "antena" suteikia pastatui jūrinės tematikos charakterį.
  Pastate sumontuotos modernios šildymo, kondicionavimo, apsaugos ir telekomunikacijų sistemos. Prie pastelinių spalvų patalpų priderinti elegantiški biuro baldai iš metalo ir medžio plokštės konstrukcijų.
  Pastatas, kurį projektavo uostamiesčio UAB "Vakarinis fasadas", atitinka ir neįgaliųjų aptarnavimui keliamus reikalavimus.

  Taip pat prie jo įrengta 52 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Greta šaligatvių, apšviestų modernaus dizaino šviestuvais, nutiestas dviračių takas.  Komentuoti:


 • Mantas
  replied
  Be abejo, kam dar abejoji?

  Komentuoti:


 • sergei
  replied
  Atsiprasau, o galima patalpinti info apie "Lietuvos Draudima"?

  Komentuoti:


 • John
  replied
  Manau bus ok i ta pacia skilti deti ir uzsienio objektus (nebent butu galima tai atskirti sukuriant dar viena skilti, kas IMHO nera butina). Turiu paruoses prezentacija apie viena dideli uzsienio objekta, kuri netrukus patalpinsiu

  Komentuoti:


 • 99
  replied
  Parašė SkeiTeriS
  BLC (Business Leaders Center)
  ok, valandos begyje tai rasi www.miestai.net

  Komentuoti:


 • Doncikas
  replied
  BLC (Business Leaders Center) - naujas A klasės verslo lyderių centras, įsikūręs prestižinėje Kauno vietoje, miesto centre. Tai penkių aukštų stiklo
  apdailos pastatas. Bendras pastato plotas yra apie 6 000 m . Komercinėje pastato dalyje, pirmame aukšte, yra įsikūręs bankas, restoranas ir kelionių agentūra. Sveikatingumo centras, soliariumas, kirpykla ir grožio salonai nuomojasi patalpas šiaurinėje pastato dalyje.

  Pastato rekonstrukcija atlikta aukščiausios kokybės medžiagomis, atsižvelgiant į pačius moderniausius standartus, laikantis griežtų mikroklimato kūrimo reikalavimų, išskirtinė pastato išorės ir vidaus architektūra, pastato pastebimumas. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė, strategiškai patogus privažiavimas. 4 konferencijų salės. Moderniausios inžinerinės sistemos, panoraminiai liftai.

  Kita informacija:
  Adresas: K.Donelaičio g. 62, Kaunas
  Pastato rekonstrukcijos pabaiga: 2004 m. balandžio mėnuo
  Aukštų skaičius: 5
  Liftų skaičius: 4 (2 panoraminiai, 1 uždaras keleivinis, 1 krovininis)

  Komentuoti:


 • Mantas
  pradėjo temą Pastatai (objektai)

  Pastatai (objektai)

  Pastato ar objekto apibūdinimas, žvilgsnis iš arčiau. Galima parašyti tik technines charakteristikas ir pan.

  Pavyzdys ČIA
Working...
X