Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikalinga: miestai.NET darbastalio fonai!

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Mantas
    replied
    Gerai, atsinaujins puslapis, įdėsim

Komentuoti:

• Bizkit-D
    replied
    Logofonas

Pradžiai:

Komentuoti:

• moo
    replied

Gal šita mano nuotrauka tiktų? Jeigu taip, tai atsiųsiu originalą

Komentuoti:

• Edmas
    replied
    Pusę žiemos darbastalyje buvo Vaido foto iš Labas rytas, Vilniau:

O kai sušilo orai, įsidėjau Liutass'o pajūrį iš Juodkrantės (tik pašalinau logo ir ištryniau butelį):

Komentuoti:

• WILD_WEST
    replied
    Parašė Edgaex
    as tai ant dekstop esu uzsidejas sia ex. SDmaster'io nuotrauka, ji SCC buvo patalpinta berods kazkada.
    Gal reiktu jo paprasyti originalo dydzio ir kanors sukurti, nuotrauka tikrai nuostabi, man atrodo.

Beje, pas mane sita nuotrauka irgi anksciau kuri laika buvo kaip darbastalio fonas. Nuotrauka tikrai grazi.

Komentuoti:

• win2k3
    replied

:p

Komentuoti:

• Montezauras_klp
    replied
    Jo tikrai grazi nuotrauka reik ir man uzsimest

Komentuoti:

• Edgaex
    replied
    as tai ant dekstop esu uzsidejas sia ex. SDmaster'io nuotrauka, ji SCC buvo patalpinta berods kazkada.
    Gal reiktu jo paprasyti originalo dydzio ir kanors sukurti, nuotrauka tikrai nuostabi, man atrodo.

Komentuoti:

• Montezauras_klp
    replied
    Pavyzdziui pas mane ant darbastalio jau kaip 2 men. puikuojasi John "Traku pilis vakare" nuotrauka, tad mano nuomone ji tikrai labai tiktu Nes atrodo nerealiai, ir apskritai galetu ir atviruciu pridaryt su ta foto, John galetu i kokia spaustuve ta nuotrauka nunest

Komentuoti:

• Mantas
    replied
    Kad svaidosi tokiais "steitmentais" kaip "tu gal durnas", "geriau patylėk" ir t.t. Tebūnie tai bus jam pamoka, kad čia į asmeniškumus ir nuomonės negerbimą gerai nežiūrima.

Komentuoti:

• alonso
    replied
    beje, uz ka ta cursoriu iskart i briga?

Komentuoti:

• Edd
    replied
    Parašė Cursor
    Gal dar duoti,rakta nuo buto kur sudeti pinigai?
    Duok, pravers.

Komentuoti:

• Cursor
    replied
    Parašė Mantaz
    Sveiki,

manau nebloga idėja pradėti kurti miestai.NET darbastalio fonus, kad žmonės galėtų užsidėti ir grožėtis mūsų miestais Manau greitu laiku bus įkurtas specialus skyrius miestai.NET galerijoje, kur bus dedami tokie, vadinamieji tapetai, ekrano darbastaliui, o žmonės galės juos laisvai atsisiųsti.

Taigi prašau Jūsų pagalbos, nes nenoriu, kad tokie darbastaliai būtų tik iš mano kolekcijos, o geriau, jei visi prisidės bent po vieną nuotrauką ir nepagailės autorinių teisės viešam nuotraukos platinimui

Tad tie, kurie norėtų prisidėti siųskite kuo didesnio dydžio ir kokybės nuotraukas (geriausiai originalus) šiuo adresu.

Mantas.Indrasius@gmail.com

Ačiū, kad prisidedate!
    Gal dar duoti,rakta nuo buto kur sudeti pinigai?

Komentuoti:

• Draugelis
    replied
    Ne. čia eilinės kopos, tik apsnigusios. Kitoj pusėj už kokiu 200 - 300m yra tas apleistas bunkeris, kurį manau jau matei

Komentuoti:

• Mantas
    replied
    Na geriau būtų su miestais. Beje, čia Oldando kepurė?

Komentuoti:

• Draugelis
    replied
    o butinai reikalinga foto su miestais? Gal šita tiks?

Komentuoti:

• alonso
    replied
    na nzn, man kazkokia per tamsi..taciau, kaip pirmajam dalyviui, tau is Manto saskaitos bus pervesta kukli 50 Lt. premija!

Komentuoti:

• Geex
    replied

Iš CUP'o stovėjimo aikštelės. Norėjau dėt į konkursą, bet bijau dėl šviesumo ir kokybės, vistik daryta be trikojo

Nuėmiau logo ir išsiunčiau į e-pašto dėžutę

Komentuoti:

• Mantas
    replied
    Logo tai nuimk, jei reiks aš uždėsiu

O iš kur ši nuotrauka daryta?

Komentuoti:

• Geex
    replied
    Aš čia šiek tiek pabandžiau, jeigu tiks atsiųsiu didesnės rezoliucijos.

Dar kelias foto atsirinkau, pabandysiu daugiau padaryt

Komentuoti:

Working...
X