Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Asmeninės žinutės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Asmeninės žinutės

    Kazkodel mano issiustos asmenines zinutes nebeissaugomos issiustu zinuciu skyriuje. Ar atnaujinus foruma pasikeite kokios nors nuostatos ar tai bug'as?

    #2
    Nueik į Nario skydelį > Keisti pasirinktis > Prie "susirašinėjimas ir perspėjimai" laukelio rasi sakinį "When sending private messages the forum can make a copy of the message in your Sent Items folder."
    Uždėk varnelę prie "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default" ir bus viskas gerai. Tiesa, nepamiršk gale paspausti "Saugoti pakeitimus". Keista, bet lietuviškame nustatyme šie sakiniai dar neišversti ir rašomi angliškai
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #3
      lol, aciu... esu visiskas lameris, ko gero
      Tiesiog iki siol visa tai ir taip veike kaip default, bet staiga eme nebeveikti.
      Paskutinis taisė John; 2008.12.02, 00:40.

      Comment


        #4
        analogiškai ir man
        beg, borrow and steal

        Comment


          #5
          Parašė John Rodyti pranešimą
          lol, aciu... esu visiskas lameris, ko gero
          Tiesiog iki siol visa tai ir taip veike kaip default, bet staiga eme nebeveikti.
          Matyt po paskutiniu metu vykusių didesnių pakeitimų nuimta funkcija saugoti žinutes automatiniu būdu kaip "default". Gal netyčia, o gal specialiai, norint, kad būtų neperpildytas asmeninių pranešimų aplankas bereikalingais laiškais.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Sveiki. O asmeninės žinutės dar veikia? Išsiunčiu žinutę, tačiau jos nematau prie išsiųstų.
            N N N

            Comment


              #7
              /\
              Galbūt ji atsidurs ten kai ją perskaitys gavėjas? Bent jau šitaip yra phpBB platformoje. Kaip bebūtų, taik tik spėjimas .

              Comment

              Working...
              X