Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Ohoho, ar ne per riebiai, amiko? Juk kalbi apie Lietuvos sostinę. Jeigu jau kažką domina tikslūs skaičiai, tai Vilniuje pagal 2001m. surašymą gyvena 57,8% lietuvių. Tai gerokai daugiau nei tarkim Visagine ar Šalčininkuose. O taisyklingai nemokančių kalbėti galima rasti bet kuriame centrinės Lietuvos bažnytkaimyje. Manau, kad tai daugiau susiję su žmogaus išsilavinimu, na gal dar kultūra, o ne gyvenamaja vieta.
    Man tai yra ydomu kai per 20 metu zmones nesugebejo ismokti kalbeti lietuviskai,gal kalba bet jau labai prastai,nors nera lengva ismokti ta lietuviu kalba nes jinai yra viena is sudetingiausiu,
    buvo tokia situacija kai su rusais susincijome del galbos per pamoka,ir mokytojas pasake,jeigu nori pramokti kalbeti lietuviskai vaziuok i suvalkija, nes tikroji lietuviu kalba yra zanavyku
    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    Comment


      Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
      Man tai yra ydomu kai per 20 metu zmones nesugebejo ismokti kalbeti lietuviskai,gal kalba bet jau labai prastai,nors nera lengva ismokti ta lietuviu kalba nes jinai yra viena is sudetingiausiu,
      buvo tokia situacija kai su rusais susincijome del galbos per pamoka,ir mokytojas pasake,jeigu nori pramokti kalbeti lietuviskai vaziuok i suvalkija, nes tikroji lietuviu kalba yra zanavyku
      Man įdomu kaip tu per 20 metų (jeigu tiek turi) nesugebėjai išmokti rašyti lietuviškai?

      Comment


        klaidu visados pasitaiko
        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment


          Tai - ne klaidos, o apsileidimas.

          Comment


            Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
            klaidu visados pasitaiko
            Paprastai klaidos taisomos.
            O tokios rašybos nuolatinis skleidimas tėra nepagarba sau ir aplinkiniams.

            Paspausk prie pranešimo "redaguoti" ir parašyk be tų "ydomu" ir normaliai sudėk tarpus tarp kablelių.
            Na, bet čia tavo kultūros reikalas.

            Comment


              Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
              Man tai yra ydomu kai per 20 metu zmones nesugebejo ismokti kalbeti lietuviskai,gal kalba bet jau labai prastai,..,jeigu nori pramokti kalbeti lietuviskai vaziuok i suvalkija, nes tikroji lietuviu kalba yra zanavyku
              Na šefai esi ydomuz atvejiz Gal ir būtų galima pažiūrėti pagarbiai į tai, ką čia rašai, bet kad rašai pagal geriausias pacanų puskalbės tradicijas. Kaip manai, kokį pažymį ta mokytoja parašytu už tuos tavo pasisakymus?
              O rašymas lietuviškai yra išsilavinimo ir kultūros indikatorius. Gali vaidint ką nori, postringaut išmintingu veidu apie ką nori, bet jei kiekvienam žodyje kėpso po kelias klaidas, gali vaidint kietą nebent Naujininkų bachūrų chebroj. Atrodysi tik kaip neišaugęs iš paaugliškų esemesų gramatikos kelnių jaunuolis. Be perspektyvos tave supančioje visuomenėje.

              Comment


                Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                Man tai yra ydomu kai per 20 metu zmones nesugebejo ismokti kalbeti lietuviskai,gal kalba bet jau labai prastai,nors nera lengva ismokti ta lietuviu kalba nes jinai yra viena is sudetingiausiu,
                buvo tokia situacija kai su rusais susincijome del galbos per pamoka,ir mokytojas pasake,jeigu nori pramokti kalbeti lietuviskai vaziuok i suvalkija, nes tikroji lietuviu kalba yra zanavyku
                O tavo miestas — Kazlų Rūda — kartais ne šalia zanavykų yra? Jeigu išmokai taisyklingai kalbėti, tai kada išmoksi taisyklingai rašyti? Jeigu nori į kažką lygiuotis, turime forume narių iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Utenos, net iš Visagino, kurie rašo gramatiškai labai gerai ar net puikiai.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Siandien buvau marijampoleje,uzsukau i centra man sita aikste nepatiko visiskai nyki bus, galejo palikti liepas kur buvo aksciau,
                  Dabar uzdaryta vilkaviskio gatve ir kaip as suzinojau ,jie isgriove kelia ir daro pozemine pereja salia parko, neturejau fotoparato negalejau nuotrauku padaryti,gal kas nors daugiau zino apie sitas marijampoles vizijas
                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    /\ Iš kur ta SMSinė mada rašyti vietovardžius mažąja raide ir nedėti tarpo po kablelių?

                    Gal žmogus nebaigė jokių mokslų?
                    Nors labiau įtikinama, kad čia išsidirbinėjimas ir /arba kitų forumo dalyvių negerbimas.

                    Comment


                      ir dar cia prikibai
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        kaip man sita vartotoja istrinti is sito forumo
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Jokių priekaištų dėl turinio.
                          Tačiau šiame forume rašdamas su akivaizdžiomis kalbos klaidomis gali susilaukti aštrių replikų.
                          Atsiprašau, jei užgavau.

                          Comment


                            Parašė Scania Rodyti pranešimą
                            sveiki mano vaedas gintaras. as pagyvinsiu sita pokalbiu svetaine nuotraukomis is kauno troleibusu ir autobusu. Sendien as vazevau su bandomuoju iverco citelis, manau jis labai puikus kaunui tik minusas paciam gale labai zemos lubos o ten sedi daznai vadinami pacukai


                            Parašė Scania Rodyti pranešimą
                            ryt ikelsiu biski iveco citelio nuotrauku


                            O jei kalbant rimtai, tai esu pasipiktinęs tokiu lietuvių kalbos negerbimu
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą






                              O jei kalbant rimtai, tai esu pasipiktinęs tokiu lietuvių kalbos negerbimu
                              Nei juoktis, nei verkti (dėl Scania rašybos).

                              Comment


                                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                Nei juoktis, nei verkti (dėl Scania rašybos).
                                /\ Pratęsimas:

                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                dar nepaleido i gatves bandomojo troleibuso vilniuje?
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Gal kai kas pastebės "Vytautą" gal nufotografuosit pora nuotraukų? Gal dar vidaus išdestyma.
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                O maždaug kiek galetu pirkti troleibusu, Vilniaus troleibusų parkai? Kazkur skaičiau jie pakeistu netik škoda troleibusus bet ir solarius 15AC.
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Aišku , tai planuoja pirkt kitamet 40-50 naujų troleibusų aisku gali ir ne Vytautų bet gal škoda dar siulo ir cegelec.
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Mettel, bet ten internetinės nuotraukos man įdomiau buto pamatyt kaip atrodo Vilniaus vaizde, tai lauksiu antradienio.
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                patikek as su nk nebendrauju ir tai cia labai grazei stenguosi be klaidu rasyt tai dziaukis, ir aš rašau kaip man išeina nes galvoji lengva viena akim matant labai gerai rašyti! NOOBAS
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Matau labai pasiputes. Ir labai patinka kitus niekint deja wistiek uz tawe kazkas daugiau zino ir man tas pats geriau tik skaitysiu negu rasysiu ir iš manes tyciosis kaip dbr! Silpnaproti pamastyk ka sneki pries rasant! METTAL
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Ir as labai stengiausi wiska rasyt, normaliai bet islenda kazkoks besmegenis, besirdis ir sumurma! Galwoji neizeidi zmoniu kurie nori papasakot ka zino apie autobusus!
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Nu tai as ziurejau bet tam netiko ir jis mane izeide tai ka as galiu pasakyk cia taip pat lygiai kaip seime reik su odiniu dirzu i subine kad protas atsistatytu!
                                Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                Nu tai cia mettal kaltas aš normaliai rasiau ir jis prisikabino
                                /\
                                Siekdami išlaikyti "Miestai ir architektūra" forumą informatyvų, bei užtikrinant tvarką, lengvą ir greitą informacijos paiešką, iš forumo narių reikalaujame:
                                1.2. laikytis lietuvių kalbos gramatikos taisyklių t.y. paisyti raidžių didumo, nenaudoti x, w, q ir kitų lietuviškų raidžių abėcėlėje neesančių raidžių, tyčia neiškraipyti žodžius fonetiniu pagrindu (-ei vietoj -iai, -aj vietoj ai, -zh -sh vietoj -ž -š ir pan.)
                                1.3. Nevartoti keiksmažodžių ir kitų pasakymų, grubiai pažeidžiančių lietuvių kalbos kultūros taisykles.
                                5.3 Už akivaizdžią reklamą/šiukšlinimą (svetainėje, forume, narių AŽ ir t.t.) - pašalinimas neribotam laikui be jokių įspėjimų.
                                NUOBAUDOS, BEI JŲ SKYRIMAS
                                Jei narys ignoruoja valdytojų ar tvarkytojų pastabas ir toliau pažeidžia forumo taisykles, už kiekvieną taisyklių pažeidimą, skiriama pražanga, kuri yra įvertinta taškais bei galioja nustatytą laiko tarpą.
                                http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?p=178522

                                Manau Scania čia viskas daugiau negu aišku. Pakanka tavojo „Eigulei“, kurio Tamsta nesiteiki ištaisyti jau trečia diena. Beje, beveik tas pats galioja ir Buss fanas. Ir nereikia bla bla apie kažkokius 'suvarymus' — jau nebepamenu kada skyriau paskutinį neigiamą įvertį; tačiau tokio stiliaus pranešimai gundo juos prisiminti
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Man nuojauta kužda, kad Scania ir Buss fanas yra tas pats asmuo.
                                  Be to, yra ir keli kiti nauji nariai, kuriai bendrauja įtartinai.

                                  Comment


                                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                    Man nuojauta kužda, kad Scania ir Buss fanas yra tas pats asmuo.
                                    Deja, nuojauta tave suklaidino . Buss fanas yra vilnietis, o Scania - iš Kauno.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Jau pastebėjau
                                      Ačiū už patvirtinimą.

                                      Comment


                                        Nežinau nežinau... kaip kiti gali nelietuviškai rašyt. Ar jie neturi lietuviškos klaviatūros ar ką, bet man ranka nekyla rašyt nelietuviškai.
                                        Paskutinis taisė Furbo; 2010.08.09, 23:12.

                                        Comment


                                          Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                          Nežinau nežinau... kaip kiti gali nelietuviškai rašyt. Ar jie neturi lietuviškos klavietūros ar ką, bet man ranka nekyla rašyt nelietuviškai.


                                          "Klavietūra" - klaviatūra, beje ji lietuviškai lyg vadinasi maigykle.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X