Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dondc
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Kodėl kuriant parašą po pranešimu negalima naudotis „Toggle Advanced Editor” (nors pabraukos A raidės piktograma aktyvuota)? Neveikia ir BB kodai, pvz. nuorodai, kursyvui ar paryškinimui – [ B ] tekstas [ / B ]. Galima tikėtis remonto darbų?

    Click image for larger version Name:	download.png Views:	1 Size:	21,0 kB ID:	1913005 Click image for larger version Name:	download (2).png Views:	1 Size:	89,9 kB ID:	1913006
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Man veikia:
    Click image for larger version  Name:	photo_2021-09-18_14-47-03.jpg Views:	205 Size:	46,4 kB ID:	1913029
    Man vis dar neveikia. Dabar naujas gedimas: paredagavus ir išsaugojus parašą, jis neatsinaujina. Arba galiu palikti esamą arba galiu jo nerodyti.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Ačiū, gerai.
    Pagaliau

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Dabar gerai.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Kaip dabar?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Be naujų pra esinų rodymo forumas yra nefunkcionalus. Jei taip bus ir toliau, tai niekam nebus įdomu tokiame forume dalyvauti.

    Panašus strigimas su naujų pranešimų
    nerodymu turinyje buvo prieš pusantrų metų.
    ​Tik tuomet viskas buvo sutvarkyta kur kas greičiau.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Pagrindinis meniu įstrigo kažkur liepos 18 -19 dienos būklėje.

    Komentuoti:


  • bato_usai
    replied
    Ir vėl

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Kategorijose nerodomi naujausi pranešimai.


    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Jei paspaudi "sekti" virš temos tai kai kas nors parašo naują pranešimą gauni "pranešimą" viršuje ir taip gali matyti tik naujus įrašus tave dominančiose temose.
    Taip pat temos kuriose esi parašęs pranešimą turi tokia žalesnę ikonėlę. Tas taip pat padeda atskirti.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Čia specialai padaryta, kad atsidarytum forumą 18 kartų per dieną ir mygtum "Šiandienos pranešimai" norėdamas nepraleisti naujų pranešimų aktualiose temose.

    Komentuoti:


  • R.A.M.
    replied
    #MANO_PRENUMERATOS

    Pagalvojau, vertėtų pabandyt kaip nors susi'setup'int miestus.net, kad naršymas būtų patogesnis, greitesnis, efektyvesnis; tiesiog, kad patekus į bet kurį Forumo Skyrių, nereikėtų temų sąraše medžiot ir kiekvieną kartą bandyt "sugaudyt" tau aktualias temas, kurios temų saraše susidelioja kiekvieną kart kitaip priklausomai nuo to ar kažkas joje parašo pranešimą ar ne. Tiesiog būtų smagu prenumeruot tave dominčias temas ir turėti tokį kaip ir "feedą" susidedantį iš tavo prenumeruojamų temų pranešimų, ir kiekvieną kartą neskimint (ang. skim) per tau neaktualių temų sarašą, ieškant tos konkrečios tave dominančios, na suprantat...

    Tačiau (bent jau mano paskyroje) prenumeravimas neveika, ar bent jau neveikia taisiklingai.

    1. Pvz. Forumo lygmenyje paspaudus "Mano prenumeratos", tiesa, rodo prenumeratas, tačiau nepaeiliui pagal parašymo laiką, tesiog laiko prasme kažkokia randomine tvarka, o to, rodos negalima pakeist, na pvz. kad rodytų didėjančia tvarka.

    2. Toliau, kai įeinu į Skiltį pvz. Infrastruktūra ir pramonė, Skilties lygmenyje "Mano prenumeratose" neparodo jokių prenumeruojamų pranešimų nors pvz. prenumeruoju temą, kurios paskutinis pranešimas buvo parašytas būtent šiandien.

    3. Tas pats vyksta kai spaudžiu Skyrių pvz. Keliai, gatvės, autotransportas, nors čia ir prenumeruoju temą, kurioje paskutinis pranešimas buvo parašytas šiandien, bet kai Skyriaus lygmeny spaudžiu "Mano prenumeratos" rašo "No subscribed posts to display.", kas yra netiesa.

    Naudojates kas nors prenumeravimo įrankiu? Jai taip, kaip jis jums veikia? Ar tai daugiau kažkokia tokia "nedadirbta" funkcija, kuri egzistuoja tik teoriškai, nes "aj, nu čia šiaip by default buvo komplektacijoj, bet niekas per daug nežino kaip tai iki galo veika "?

    O užkabino, nes čia visai praktiškas įrankis būtų (jeigu veiktų), manau būtų visai kitas naudojimosi puslapiu komfortas.
    Paskutinis taisė R.A.M.; 2023.06.17, 01:23.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Gal būtų galima prie Patinka mygtuko padaryti ir Cha Cha mygtuką?
    Ir Nepatinka

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Gal būtų galima prie Patinka mygtuko padaryti ir Cha Cha mygtuką?

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai gal reikia pranešti anksčiau?
    Tai net nežinojote, kad buvote nulaužti? :O

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Tai gal reikia pranešti anksčiau?

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Gal forumo administratoriai gali informuoti narius kada yra nulaužiamas serveris ir pasiimama mūsų kontaktinė informacija? Per pusmetį jau stebiu trečią spamo bangą, kuri siunčiama tik šiame forume nurodytu el. pašto adresu.
    Na, informuokite tiesiog statistikos vardan
    Click image for larger version

Name:	image_132360.jpg
Views:	326
Size:	244,3 kB
ID:	2050289

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Paskutinę kur taisiau, tai tiesiog uždarantis skliaustas ")" buvo neįdėtas į nuorodą. Tai užteko tik perkelti jį prieš [ / url ] ir tiek.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Abi nuorodos vienodos ir veikia. Kaip turėtų būti?
    Iš kitų šaltinių kopijuojant kartais nesuveikia - ir pats neseniai taisei mano įdėtas nuorodas.
    Reikia patarimo, ką daryti, kad nuorodos veiktų

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Abi nuorodos vienodos ir veikia. Kaip turėtų būti?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Kažkas pasikeitė kopijuojant nuorodas,
    Kartais suveikai, kartais nesuveikia.

    Pvz.
    „Grigeo Klaipėda“ sustabdė gamybą

    Paprasta nuoroda:
    https://www.vz.lt/pramone/2022/09/09...ustabde-gamyba

    Pridėti [url ] [/url ]
    https://www.vz.lt/pramone/2022/09/09...ustabde-gamyba

    Komentuoti:

Working...
X