Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bent jau vieną 8D vertimą į panaikint užtektų
    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

    Comment


      Dar pernai kėliau šį klausimą. Visiems po*ui.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Neaišku kodėl vienoje Vilniaus temoje vis atsirandant naujų pranešimų aš pastoviai gaunu "pranešimus", nors nesu pažymėjęs "sekti".
        Yra atvejis, kai jei neklystu, Romas, nusprendė už mane ir mano vardu sukūrė temą. Na tiek to, bet aš irgi gaunu tuos "pranešimus", nors nesu pažymėjęs "sekti".
        Gal išeitis būtų tą gautą pažymėti ignoruoti.
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

        Comment


          Būtų neblogai patinka/nepatinka sistema kaip reddite, daug neigiamų įvertinimų surinkusius komentarus tiesiog suskleistų. Labai efektyvus sprendimas kovojimui su troliais ir šiaip ne į temą komentarais.
          Words in English always mean something...

          Comment


            Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
            Būtų neblogai patinka/nepatinka sistema kaip reddite, daug neigiamų įvertinimų surinkusius komentarus tiesiog suskleistų. Labai efektyvus sprendimas kovojimui su troliais ir šiaip ne į temą komentarais.
            Taigi pas mus forume nėra neigiamų vertinimų.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą

              Taigi pas mus forume nėra neigiamų vertinimų.
              Dėl to ir siųlau tokią sistemą įdiegti.
              Words in English always mean something...

              Comment


                Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą

                Dėl to ir siųlau tokią sistemą įdiegti.
                O aš irgi kartais ieškau mygtuko "nepatinka", bet, deja, jo nėra...
                Keliauju per Lietuvą

                Comment


                  Aš matau mygtuką Patinka. Bet jis man labai Nepatinka.
                  If a lion could speak, we could not understand him.

                  Comment


                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                    Aš matau mygtuką Patinka. Bet jis man labai Nepatinka.
                    Ponas Sankauskai, nepradėk...
                    Keliauju per Lietuvą

                    Comment


                      Ar jau atsirado baninimo galmybė? Pries kelias savaites Romas rašė, kad piktybinių pažeidėjų negali užbaninti dėl to, kad nebeliko tokiso funkcijos. Dabar matau liutas ir a1 užbaninti.
                      Ar tai reiškia, kad pagaliau bus galima pažaboti piktybinius?

                      Comment


                        Trinant pranešimą galima užbaninti. Abu užbaninti 3 dienoms (vienas už durnus pranešimus, kitas ir taip turbūt aišku už ką).

                        Comment


                          sitas dvi iskamsas reikia ismest lauk minimum metams, o ne 3 dienom

                          Comment


                            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                            sitas dvi iskamsas reikia ismest lauk minimum metams, o ne 3 dienom
                            Šiaip paprastai forumuose laikomasi istorijos principo: jeigu žmogus daro pastoviai tą patį prasižengimą po įspėjamųjų banų, tai banas ilgam turi būti skiriamas.

                            Comment




                              Temoje nėra atsakymų naujų, tačiau ji viršuje.

                              Edit: antra tema, [A19 / 106] Vilniaus pietinis aplinkelis.
                              Paskutinis taisė Ignalina; 2018.03.23, 21:56.

                              Comment


                                Kažkas atsitiko su forumu :/, jau antra savaitė neveikia apatinis puslapių meniu - puslapių pasirinkimas, užeini rodo aktyvi nuoroda, bet kai paspaudi, jokios reakcijos, kaip ant kokios neaktyvios nuorodos spausciau. Visada numeta į pirmąjį puslapį, ši problema yra tiek ant internet explorer, tiek ant Chrome.

                                Comment




                                  Sugedus Vilniaus VT stebėjimo tema.

                                  Comment


                                    Sutvarkykite tą nesąmone su temų užsirakinimu, nusibodo prisijungus ir paspaudus ant užprenumeruotos temos atsidaro langas su tokia žinute: Sorry, you are not authorized to view this page.
                                    Please try logging in or logging in as different user Login or send a message to the admin/.

                                    Comment


                                      Būtent, pusės temų jau neberodo.

                                      Comment


                                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                        Sujungtos dvi temos:
                                        Eismo saugumas Lietuvos keliuose "Infrastruktūros" skiltyje
                                        Eismas ir jo saugumas Lietuvoje "Visuomenės ir ūkio" skiltyje
                                        #192 postas turi 191 komentarą.

                                        Comment


                                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                          #192 postas turi 191 komentarą.
                                          Čia yra moderavimo naujoje sistemoje ypatumai.
                                          Kopijuojant / perkeliant į kitą vienu kelis pranešimus arba šliejant temas atsiranda niekam nereikalinga (nebent kokiam nors čatui tinkama) funkcija "pranešimas pranešime".
                                          Toje konkrečioje temoje tie visi pranešimai bus iškelti į normalų rodymą. Vienu žodžiu, papildomas laiko gaišimas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X