Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ei nu, adminai, atnaujinot forumą ir palikot taip. Tikrai subforumų informacijos pateikimas buvo LABAI naudingas.

    Comment


      Parašė rmss Rodyti pranešimą
      Ei nu, adminai, atnaujinot forumą ir palikot taip. Tikrai subforumų informacijos pateikimas buvo LABAI naudingas.
      Palaikau
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

      Comment


        Palaikau ir as! Gal paspaudimu daugiau gaunas, kaip ju ner..
        I love INNUENDO!

        Comment


          Daug klaidų neištaisyta. Antai nuotraukų įkėlimas vis dar šūdinas su random nuotraukų mažinimu. Temos taip pat vis dar rodomos tarsi turėtų naujų postų, nors naujausias postas yra mano rašytas.

          Comment


            Kodel neleidzia pasikeisti avataro?

            Comment


              Toks klausimas, visą laiką sekiau 3 burės statybos istoriją ir kėliau fotografijas, tačiau po paskutiniojo forumo atnaujinimo ar tobulinimo realiai jos visos dingo, gal yra kažkokia galimybė jas atkurti, nes manau verta būtų. Ir tiksliau visos mano nuotraukos dingo https://www.miestai.net/forumas/albu...štų-bokštas
              Paskutinis taisė Aukselis; 2017.12.14, 19:43.
              Lithuanian Top 5 tallest buildings
              1. Europa Tower 126 m. 33 f.
              2. Pilsotas 112 m. 34 f.
              3. Arfa 100 m. 29 f.
              4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
              5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

              Comment


                Iš tikrųjų, ko trūksta senom nuotraukom atkurti? Gal kokios pagalbos reikia?

                Comment


                  Neleidžia avataro pasikeisti.

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą

                    Bus, atstatysime kiek vėliau.
                    Kaip sekasi?

                    Comment


                      Netaisomos jokios klaidos forume... atnaujinot ir paliko savo eigai.

                      Comment


                        Neaišku kodėl vienoje Vilniaus temoje vis atsirandant naujų pranešimų aš pastoviai gaunu "pranešimus", nors nesu pažymėjęs "sekti".

                        Pirmas temos pranešimas yra mano, bet pats nesu jos kūręs (turbūt koks nors adminas perkėlė postus į naują temą).

                        Click image for larger version  Name:	Capture.PNG Views:	1 Size:	14,0 kB ID:	1612291

                        Comment


                          Kokia tai tema?
                          Mano pradėta ne viena tema, bet jokio spamo apie pranešimus negaunu

                          Comment


                            Parašė Romas Rodyti pranešimą
                            Kokia tai tema?
                            Mano pradėta ne viena tema, bet jokio spamo apie pranešimus negaunu
                            Na juk matosi nuotraukoje kokia tema.

                            Vos tik kas joje parašo - gaunu po tokį pranešimą. Ir neišeina niekaip išjungti.

                            Comment


                              Patvirtinu, aš irgi gaunu pranešimus jei kas parašo į mano pradėtas temas.

                              Comment


                                NIEKAS NESUGEBA IŠTRINTI PROFILIO
                                Rimgio foto

                                Comment


                                  Jau antras mĖnesis kauliju
                                  Rimgio foto

                                  Comment


                                    Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                                    Jau antras mĖnesis kauliju
                                    Niekas nieko cia netrins

                                    Comment


                                      Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                                      NIEKAS NESUGEBA IŠTRINTI PROFILIO
                                      O nebūtų paprasčiau čia tiesiog neužsukti, negi tas neištrintas profilis trukdo gyventi? Ar norisi, kad mes visi prašytume: "rimgi, visgi lik"?

                                      Comment


                                        Parašė rimgis Rodyti pranešimą
                                        NIEKAS NESUGEBA IŠTRINTI PROFILIO
                                        Aš tai nesuprantu.. na, jeigu taip nebenori čia būti, išsitrini visus savo pranešimus ir lieka tik tavo nikas. Info apie save irgi gali palikti minimalią, na, tegu taip ir būna. Nors aišku, galėtų ir šiame forume būti kažkokia savo profilio sunaikinimo funkcija, gal neturint galimybės ištrinti savo foto ar dar ko nors? Nes jeigu pvz., dabar sumanytų išsitrinti Romas ar laimutis, tikrai forumas sunyktų ženkliai...
                                        Keliauju per Lietuvą

                                        Comment


                                          Kaip ten išjungti smileys kad nuorodų nesudarkytų?
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X