Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • digital
    replied
    Kam neveikia, padarykit filmuką arba ekranvaizdžius (screenshotus).

    Komentuoti:


  • digital
    replied

    Veikia ir Windows Chrome.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Man veikia ir FF, ir Chrome, bet aš Windows nenaudoju.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Gal priklauso nuo naršyklės? Man su Chrome toks metodas tikrai neveikia.
    Jo, aš beveik vien chromą naudoju.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nu aš tiesiog parašau rankom [ img ], įpeistinu nuorodą į paveiksliuką ir uždarau tagą - [ / img ]. Viskas veikia, jokių persijungimų nereikia.
    Gal priklauso nuo naršyklės? Man su Chrome toks metodas tikrai neveikia.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Nu aš tiesiog parašau rankom [ img ], įpeistinu nuorodą į paveiksliuką ir uždarau tagą - [ / img ]. Viskas veikia, jokių persijungimų nereikia.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai kad galima, va rašau -
    Tik aš rankom įrašau tagus, ne iš toolbaro.
    Neveikia ir man, nukopijuota tekstinė nuoroda įpastinus patampa hyperlinku iškart ir nebeveikia tarp [img] tagų. Vienintelis būdas prieš įpastinant nuorodą persijungti į source formating.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Tai kad galima, va rašau -
    Tik aš rankom įrašau tagus, ne iš toolbaro.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Kodėl negalima nuotraukos linko įdėti tarp ikonų ([img]), kad visi galėtų matyti nuotrauką? Iškarto linkas tampa nuoroda, o kai panaikini [url] - viskas išnyksta.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Kaip dabar?

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Nežinau ar į temą, bet neišeina avataro užsidėt. Nueinu į browse, pasirenku, išsaugau, nieko. Bandžiau kelias naršykles, iš telefono ir iš laptopo, gal dešimt skirtingų avatarų.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Pakeičiau į "Pranešimai". Tiek, kad dubliuosis su aukštesnio lygmens meniu, kuris irgi vadinas "Pranešimai", galbūt jį reiktų pervadiniti į "Visi pranešimai", nes po juo yra tiek paprasti pranešimai, tiek prenumeratų pranešimai, tiek įspėjimai ir t.t.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Na kitos sveitanės (pvz youtube) tai "notifications" išvertė kaip "pranešimai", kas manau visai geras variantas.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Tiesiog pranešimas. Nes perspėjimas skamba kaip nuobauda ar įspėjimas apie kokį nors pavojų

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Būtų įdomu išgirsti jūsų pasiūlymus, kaip galėtume pakeisti formuluotę?

    Komentuoti:


  • 10.000
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Pranešimai, kad kažkas naujas parašė sekamoje temoje dabar rodomi kaip "perspėjimai". Kažkaip keista leksika pasirinkta.
    Aha, man irgi šita formuluotė užkliuvo į akis. Gaunu notificationą “Perspėjimai”, jau pasidaro įdomu už ką čia kas mane nori perspėti, bet paaiškėja kad čia tik žinia apie paquote’tintą pranešimą

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą
    Ikonos negražios
    Bent kelias, negražiausias, tikrai pakeisim

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Išliko ta nauja klaida, kai po antros pranešimo su nuotraukomis peržiūros "pakimba" rodymas.
    Žinant šitą, šveniai tariant, nepatogumą geriau antrą kartą nespausti mygtuko "Peržiūrėti"
    Aš su šia problema nesusiduriau, nors peržiųra naudoju savo baisios gramatikos taisymo tikslams ir dažnai po kelis kartus. Dažnai tik peržiūros langas atsiranda ne vietoje (pvz apačioje ir reikia scrolinti žemyn kad rasti) bet tas perdaug problemų nesukelia (per PC, kitomis priemonėmis šio forume nevartoju).

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Ikonos negražios

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Išliko ta nauja klaida, kai po antros pranešimo su nuotraukomis peržiūros "pakimba" rodymas.
    Žinant šitą, šveniai tariant, nepatogumą geriau antrą kartą nespausti mygtuko "Peržiūrėti"

    Tačiau net ir nespaudžiant "Pežiūrėti" atsisrado naujos nesąmonės.
    Labai nepatogu, kai keičiant vietomis nuotraukas nukopijavus jų IMG kodus įkeliama nuotrauka.
    Pats tokių nuotraukų kilojimas žymiai nepatogesnsi nei anksčiau - "nepagaunami" matmenys ir trinant tarpus ištrinama nuotrauka.

    Gal yra galimybė palikti kodus ir nuotraukas rodyti tik peržiūros režime ar jau paskelbus pranešimą.

    Komentuoti:

Working...
X