Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai ne pasiteisinimas.
    Rimtai???? Jiems reiktų mesti šeimas, darbus, draugus vien tam kad kažkam būtų patogiau naršyti?

    O jei kas nori prisidėt prie forumo tvarkymo tai rašykit jiems žinutes su pagalbos siūlymais, o ne čia verkšlenkit
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Manau valandą per savaitę laiko galima laisvai skirti (ypač po tokių didelių pakeitimų), o per tą valandą ar kelias nemažai bugų galima ištaisyti/pakonfigūruoti. Niekas nieko mesti nesiūlo.

      Comment


        Parašė Globalus Rodyti pranešimą

        <...>
        Mobilia versija kas nors žiūri? Kam tie avatarai prie temų? Vietoj to,kad rašytų kas paskutinis parašė pranešimą, rašo kas sukūrė temą. Ir dar pašalinkite galų gale prie temų "0 patinka"
        Kartas nuo karto persižiūriu ir mobilioju forumą. Pilnai sutinku su kolegos išsakytomis mintimis

        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Man rodos vyrai, kai kurie esat perdėtai reiklūs ir smulkmeniški. Čia forumas. Veikia juk jis, kas negerai? Va Missoni atrado, kaip foto dėti, Kauno tema vėl juda, manau išjudės tuoj ir kitos, tik mažiau čia niurzgėjimo. Užtat va jau kelias savaites niekas nenulaužė ir prie kenkėjiškų puslapio neberodo, tai gal nėra viskas taip prastai?

          Comment


            Nėra viskas prastai, bet tas smulkmenas būtų galima ir greičiau ištaisyti, o ne po mėnesio ar pusmečio.

            Comment


              Yra vienas nepatogumas rašant pranešimus iš planšetės. Anksčiau sakinio pradžioje didžioji raidė buvo rašoma automatiškai, o po atnaujinimo tai reikia daryti rankiniu būdu.
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Čia Android klaviatūros nustatymai greičiausiai. Juose galima pasidaryti, kad po taško būtų automatiškai didžioji raidė.

                Comment


                  Čia jau yra planšetės problema, o ne forumo
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Čia Android klaviatūros nustatymai greičiausiai. Juose galima pasidaryti, kad po taško būtų automatiškai didžioji raidė.
                    Įjungta, bet šitame forume kažkodėl to nedaro (nors iki atnaujinimo viskas buvo OK). Kituose 5-se forumuose į didžiąją raidę persijungia tvarkingai.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Ar bent kas nors yra tvarkoma? Ta prasme bent elementarios smulkmenos? Kolkas nepanašu, kad nors kažkas pasiekistų į gera.

                      Comment


                        Man atrodo, kad šis forumas pasidarė putino rusijos. Apsilankymai forume po "atnaujinimo" mūša rekordus (kaip visiems Įdomu), man tai atrodo melas, Prieš pora mėnesiu buvo įdomu, dabar liko tik mėšlo krūva. Manau kad žmonės sukūrę šią svetainę turi didelių problemų. norėčiau, kad ir kiti forumo dalyviai pasisakytu.

                        Comment


                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                          Man atrodo, kad šis forumas pasidarė putino rusijos. Apsilankymai forume po "atnaujinimo" mūša rekordus (kaip visiems Įdomu), man tai atrodo melas, Prieš pora mėnesiu buvo įdomu, dabar liko tik mėšlo krūva. Manau kad žmonės sukūrę šią svetainę turi didelių problemų. norėčiau, kad ir kiti forumo dalyviai pasisakytu.
                          Kažką ne taip būsi supratęs. Apsilankymų skaitikliai kyla po bot'ų antplūdžių, kurie buvo nukreipiami kenkėjiškų sistemų į saugumo spragų turinčią forumo platformą. Per dieną būdavo sukuriama po kelis šimtus naujų "fake" narių, kurių pagalba šiukšlintojai tikėjosi forume publikuoti savo viagrines ir t.t. žinutes. Dėl griežtos patvirtinimų, prieš galimybę kažką parašyti forume, sistemos tą padaryti pavykdavo vienetams. Pastaruoju metu tas skaičius ėmė didėti, keletą kartų buvo nulaužta pati forumo platforma, tad norint išsaugoti šį forumą tebuvo vienas kelias - atnaujinti platformą. Kas ir buvo padaryta. Šią dieną naujų "fake" narių kasdien užsiregistruoja lygiai 0, tačiau tie bot'ai vis dar atakuoja miestai.net domain'ą bandydami, nes anksčiau turėjome problemų su saugumu ir mūsų domain'as figūruoja kenkėjų atakuojamų domain'ų sąrašuose.

                          Mes visiškai nesame suinteresuoti rodyti kažkokio netikro populiarumo ar kitaip dirbtinai kelti lankymo statistiką. Mūsų tikslas - išsaugoti ir palaikyti bendruomenę kuriems miestai.net yra vertybė. Ne visad viskas pavyksta, ne visad galime skirti tiek dedikuoto laiko, kiek reikėtų ar norėtųs, tačiau mes stengiamės.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Ar bent kas nors yra tvarkoma? Ta prasme bent elementarios smulkmenos? Kolkas nepanašu, kad nors kažkas pasiekistų į gera.
                            Taip, daroma. Vertimai, pražangų sistema, teisių atstatymai, nerodomos ankstesnės fotografijos. Turime ne vieną problemą po naujinimo migracijos, ateis laikas ir labiau matomiems pokyčiams.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Ačiū už atsakymą. Aš Jūs stebėjau 3 metus iki prisijungimo. Man šis forumas labai patiko (manau dar patiks). Ar aš galiu tikėtis, kad forumiečių bendravimo kokybė nebus blogesnė negu kaip prieš metus? Turiu dar klausimą dėl įverčių, kurie parodo, ar tavo įkelta informacija įdomi žiūrintiems šį forumą. Sėkmės Jūsų darbuose.

                              Comment


                                Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                Ačiū už atsakymą. Aš Jus stebėjau 3 metus iki prisijungimo. Man šis forumas labai patiko (manau dar patiks). Ar aš galiu tikėtis, kad forumiečių bendravimo kokybė nebus blogesnė negu kaip prieš metus? Turiu dar klausimą dėl įverčių, kurie parodo, ar tavo įkelta informacija įdomi žiūrintiems šį forumą. Sėkmės Jūsų darbuose.
                                Bendravimo kokybė priklauso nuo pačios bendruomenės, manau, kad tos vertybės kuriomis vadovavomės nuo pat forumo įkūrimo niekur nedingo ir jas stengsimės išlaikyti lig tol, kol šis projektas egzistuos. Dėl įverčių, tai kuris aspektas konkrečiai domina, pasistengsiu atsakyti.
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė 99 Rodyti pranešimą

                                  Bendravimo kokybė priklauso nuo pačios bendruomenės, manau, kad tos vertybės kuriomis vadovavomės nuo pat forumo įkūrimo niekur nedingo ir jas stengsimės išlaikyti lig tol, kol šis projektas egzistuos. Dėl įverčių, tai kuris aspektas konkrečiai domina, pasistengsiu atsakyti.
                                  Man forumiečių įvertis paskatina domėtis, siusti naujienas-senienas. Tiesiog sužinau, kad žmonės domisi. Aš pats duodu įverčius žmonėms kurie atsiunčia labai įdomias istorijas, nuotraukas. Įverčiai turėtu išlikti. Bent aš žinočiau (gal ir kiti) ar aš "šūdą" rašau, dedu nuotraukas.

                                  Comment


                                    Parašė 99 Rodyti pranešimą

                                    Taip, daroma. Vertimai, pražangų sistema, teisių atstatymai, nerodomos ankstesnės fotografijos. Turime ne vieną problemą po naujinimo migracijos, ateis laikas ir labiau matomiems pokyčiams.
                                    O kaip dėl dar smulkesnių patvarkymų, kurie ženkliai pagerintų situaciją.
                                    Kaip pvz:

                                    - Neturėtų būti rodoma tema paryškintai, kaip turinti naujų pranešimų, jei tas pranešimas yra tavo paties. Dabargi parašai pranešimą ir turi įeiti į temą, kad nerodytų jos paryškintai kaip turinčios tau neperskaitytų pranešimų.

                                    - Temų skaičius viename puslapyje turėtų būti ne 10, o 20 ar panašiai. Čia nustatymuose labai greitas pasirinkimas.

                                    - Einant į paryškintą temą, su pranešimais neskaitytais, nenukreipiama į paskutinį neskaitytą pranešimą, o nukreipiama neaišku kur.

                                    - Dešinėje temos naujos rodomos neaišku kokiu principu, nes tikrai ne visada naujausius pranešimus ten sukelia. Bent užvakar dienos duomenimis, gal pataisyta jau.

                                    Dar šiaip pastebėjimas, neteisingai įvedus slaptažodį ten viršuje dešinėje, antrą kartą negali įvest, nes dėl papildomo neteisingo slaptažodžio teksto, slaptažodžio laukelis būna nematomas. Bet čia gal nuo naršyklės priklauso taip pat.

                                    Comment


                                      Niekas čia nieko netaisys ir nedarys. Galiu lažintis, kad viskas bus panašiai po pusės metų. Na galbūt (pakartoju - galbūt) nuotraukas senas rodys, bet ne daugiau.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        - Temų skaičius viename puslapyje turėtų būti ne 10, o 20 ar panašiai. Čia nustatymuose labai greitas pasirinkimas.
                                        Tą gali nusistayti ir pats

                                        https://www.miestai.net/forumas/settings/account

                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Niekas čia nieko netaisys ir nedarys. Galiu lažintis, kad viskas bus panašiai po pusės metų. Na galbūt (pakartoju - galbūt) nuotraukas senas rodys, bet ne daugiau.
                                          Aš tai ir pats nebesuprantu, kuo čia Gator ir kai kurie kiti nepatenkinti. Man tai viskas čia dabar veikia gerai ir iš esmės be jokių esminių priekaištų. O tas knaisiojimasis ir sliekų ieškojimas tai ką aš žinau. Nu jokia forumo platforma niekada nebus absoliučiai perfect kiekvieno skoniui. Dabar viskas veikia daugmaž gerai. Gal tuo reiktų ir apsiriboti

                                          Aš labai džiaugiuosi, kad yra automatinis paveiksliukų resaizinimas. Tuo iš esmės išsprendžiama problema dėl "per didelių" nuotraukų talpinimo (būdavo tokių priekaištų iš kai kurių moderatorių ).
                                          Paskutinis taisė John; 2017.07.20, 14:40.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X