Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Romas
    replied
    Gal reikėtų kažkur parašyti, kad Internet Explorer nepalaikomas.
    Galima žiūrėti, bet viekas neveikia - perėjimas į kitus puslapius, redagavimas ir t.t.

    Dar yra tokia smulkmena, kad reikėtų peržirįti ,ar ne per dideli tarpai tarp antraščių ir tekstų



    Klaidos pranešimas siunčiant {"nodeId":1806660}

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Kažkoks neįprastas ir kol kas.nemalonus pirmo puslapio vaizdas naršant telefone.
    Prie antraščų esantys simboliai neaišku kam reikalingi, jie dvigubai didesni už šriftą ir padaryti nereikalingi tarpai.
    Iki šiol čia rinkosi mokantys priimti informaciją skaitymo būdu, kam reikalingi pseudodelfiniai simboliai prie subforumų antraščių?
    Tokie simboliai yra daugumoje forumų. Nieko baisaus. Pripratom prie vieno vaizdo, priprasim ir prie šito.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Kažkoks neįprastas ir kol kas.nemalonus pirmo puslapio vaizdas naršant telefone.
    Prie antraščų esantys simboliai neaišku kam reikalingi, jie dvigubai didesni už šriftą ir padaryti nereikalingi tarpai.


    Iki šiol čia rinkosi mokantys priimti informaciją skaitymo būdu, kam reikalingi pseudodelfiniai simboliai prie subforumų antraščių?
    Paskutinis taisė Romas; 2020.06.05, 06:37.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Tas pats ir man. Naudoju Chrome ir keisti populiariausios naršyklės į kažkokius firefoxus dėl kreivai veikiančio forumo varikliuko neketinu.
    Bent jau dabar galiu patvirtinti, kad rašant pranešimą iš Chrome naršyklės, jokių klaidų nemeta

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Forumo platformos atnaujinimo darbai baigti. Pastebėtas problemas raportuokite šioje temoje.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Tas pats ir man. Naudoju Chrome ir keisti populiariausios naršyklės į kažkokius firefoxus dėl kreivai veikiančio forumo varikliuko neketinu.
    Šiandien atnaujinsime forumo platformą, problema turėtų dingti.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Tas pats ir man. Naudoju Chrome ir keisti populiariausios naršyklės į kažkokius firefoxus dėl kreivai veikiančio forumo varikliuko neketinu.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
    Ar dar kam nors taip yra, kad per android rašant postą meta klaidą Invalid server responce? Pranešimas išsiunčiamas, bet kartu ir lieka rašymo laukas su tekstu.
    Man lygiai taip pat su Windows 10 PC, Chrome naršykle.

    Komentuoti:


  • kesukazzz
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Sveiki,

    Paredagavus pranešimą, paspaudus mygtuką "Išsaugoti" išmeta klaidą "Invalid server response. Please try again". Kelias minutes palaukus, tas pats. Kokia priežastis gali būti?
    Man lygiai tas pats dedas, net pirmą kartą metant postą taip daros. Ir darkas čia vyksta per nesamonės, įmečiau postą jis nekyla į viršų, nuotraukas poste kažkas paėma išmėto kaip nori. Kas čia per balaganas dedas? Nenustebčiau, kad čia "tipo adminas" digital viską daro. Nelieskit svetimų postų!!!

    Komentuoti:


  • kesukazzz
    replied
    Kas čia vyksta per nesamonės, įmečiau postą jis nekyla į viršų, nuotraukas poste kažkas paėma išmėto kaip nori. Kas čia per balaganas dedas? Nenustebčiau, kad čia "tipo adminas" digital viską daro. Nelieskit svetimų postų!!!

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Ar dar kam nors taip yra, kad per android rašant postą meta klaidą Invalid server responce? Pranešimas išsiunčiamas, bet kartu ir lieka rašymo laukas su tekstu.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Man jau savaitę meta, bet tik Chrome, Edge to nėra.
    Moderatoriai sako kad viskas tvarkoj.
    Firefox irgi nemeta, gal čia specifiška Chroniui?

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Man irgi ką tik išmetė. Bet komentaras nusisiuntė.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Na, nėra tvarkoje. Bandysim ieškoti priežasčių

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Sveiki,

    Paredagavus pranešimą, paspaudus mygtuką "Išsaugoti" išmeta klaidą "Invalid server response. Please try again". Kelias minutes palaukus, tas pats. Kokia priežastis gali būti?
    Man jau savaitę meta, bet tik Chrome, Edge to nėra.
    Moderatoriai sako kad viskas tvarkoj.

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Sveiki,

    Paredagavus pranešimą, paspaudus mygtuką "Išsaugoti" išmeta klaidą "Invalid server response. Please try again". Kelias minutes palaukus, tas pats. Kokia priežastis gali būti?

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Sveiki,

    Paredagavus pranešimą, paspaudus mygtuką "Išsaugoti" išmeta klaidą "Invalid server response. Please try again". Kelias minutes palaukus, tas pats. Kokia priežastis gali būti?

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Sveiki,

    Paredagavus pranešimą, paspaudus mygtuką "Išsaugoti" išmeta klaidą "Invalid server response. Please try again". Kelias minutes palaukus, tas pats. Kokia priežastis gali būti?

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied

    jei nepadeda sekti/atsekti, šituos nuėmus turėtų nebesiųsti.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Mano vardu moderatorius.
    https://www.miestai.net/forumas/foru...is-transportas

    Komentuoti:

Working...
X