Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

    Sveiki,

    esant dabartinėms aplinkybėms, kai svetainė nelaikoma patikima, neturim kitos išeities, kaip išjungti platformą ir paleisti tik kai jau bus galutinai sutvarkyta.

    Tad šiandien vėlų vakarą forumas bus išjungtas ir bus pradėti atnaujinimo darbai.

    Atsiprašome už nepatogumus ir linkime smagaus savaitgalio!

    Mantas
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    O per porą dienų pavyks sutvarkyti? Ar užsitęs ilgiau?

    Comment


      #3
      Jo, įvertinkit ir praneškit kiek laiko bus išjungtas.

      Comment


        #4
        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        O per porą dienų pavyks sutvarkyti? Ar užsitęs ilgiau?
        Tikimės.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Dėkui. Lauksim atsinaujinimo

          Comment


            #6
            Esu tas laimingasis, kuris pirmas rašo po forumo atnaujinimo Kitas dizainas atrodo visiškai neįprastai ir krenta į akis kad nėra viršutinio banerio. Dar vienas dalykas, kad dėl banerio nebuvimo, būdamas kažkokioje temoje nematau kas yra naujo kitose. Ar būtų galima šitą išspręst nes čia gausis nereikalingas nuorodų maigymas kad grįžt į namų puslapį?
            Paskutinis taisė spirit; 2017.06.06, 01:07.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Nors dar nedaug apžiūrėjau, bet radau ką dar reiktų tobulinti. Namų puslapio skiltis "Paskutinės temos', kaip suprantu, yra analogas buvusiam viršutiniam baneriui? Jei taip, tai gal būtų geriau jei prie temos nuorodos rodytų ne pirmą temos pranešimą, o paskutini?
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                #8
                Gal galima būtų padaryti, kad rodytų mano paskutinio apsilankymo laiką, kaip rodė sena versija?
                Paskutinis taisė digital; 2017.06.07, 18:21.

                Comment


                  #9
                  Matomai kad čia dar yra ką veikt su platformos tvarkymu. Pvz., kaip rast Nario skydelį?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #10
                    Man kažkodėl vis dar meta naršyklė, jog čia apgaulinga svetainė.
                    Atsidariau per Mozilla firefox.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      #11
                      Ok, suradau kur tas mano "Nario skydelis" su visom prenumeratom yra.

                      Ssnaiperi, man antivirusas nedavė prisijungt. Teko atjungt antivirusą. O "ugninė lapė" jau nebeblokavo. Reikia raportuot antivirusinėms/naršyklėms kad tai yra geras puslapis ir su laiku tas išsispręs.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        #12
                        Ryt pamėginsiu per Edge naršyklę prisijungti, žiūrėsiu ar tokius pačius "prikolus" krės.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          #13
                          Siūlau dar pridėt kurnors nuorodą į BB kodų sąrašą. Tą dabar galima rast tik per Pagalbą, ir tai paskutinėje eilutėje. Gal kažkam pravers.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            #14
                            Hmm, gal bus Tapatalk palaikymas įdiegtas?

                            Comment


                              #15
                              Ačiū, kad forumas vėl pradėjo veikti.
                              Reikės laiko priprasti.

                              Atsidarius kokį nors subforumą rodomas tik temos kūrėjas ir pirmas, o ne paskutinis pranešimai.

                              Dar nepatogu, kad viename puslapyje yra tik 10 temų (buvo 20)

                              Gal kas nors gali patarti, kaip pakeisti nustatymus.
                              Paskutinis taisė Romas; 2017.06.06, 06:29.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                Ačiū, kad forumas vėl pradėjo veikti.
                                Reikės laiko priprasti.
                                Atsidarius kokį nors subforumą rodomas tik temos kūrėjas ir pirmas, o ne paskutinis pranešimai.
                                Dar nepatogu, kad viename puslapyje yra tik 10 temų (buvo 20)
                                Gal kas nors gali patarti, kaip pakeisti nustatymus.
                                Romai, gali tuos dalykus pasikeisti savo profilio nustatymuose:
                                https://www.miestai.net/forumas/settings/account


                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  #17
                                  Smagu, kad atsinaujiname, ačiū. Būtų labai malonu, jei išliktų pilnavertiškas paskutinių aktyvių temų sąrašas, buvęs viršuje. Būtų labai patogu, kad jame būtų bent 5 paskutinės aktyvios temos ir kad jos būtų matomos kiekviename puslapyje kažkur patogiai.

                                  EDIT: ir kad būtų matomas paskutinis perskaitytas, o ne pirmasis postas.
                                  Paskutinis taisė Arni5; 2017.06.06, 09:26.

                                  Comment


                                    #18
                                    Bugas dėl foto rodymo.
                                    Pvz.:
                                    https://www.miestai.net/forumas/pict...ictureid=67937

                                    Comment


                                      #19
                                      Ačiū visiems už pastebėjimus ir aptiktas klaidas. Klaidų bus ne viena ir ne dvi, tad tas sąrašas pravers. Susitvarkysim tuos dalykus laikui bėgant. Dabar svarbiausia buvo atnaujinti platformą ir išspręsti su saugumu susijusias problemas.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #20
                                        Matosi, kad įdėta daug darbo- ačiū. Žinoma pirminė reakcija atmetimo ir viskas atrodo neįprasta ir nepriimtina, užtrauk, kol radau, kaip prisijungti. Bet viskam turbūt reikia laiko
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment

                                        Working...
                                        X