Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusija apie forumą. Ar jam jau ...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O optimizmu trykštantys 15-18 metų jaunuoliai, kaip Kristisz ar Arunasx, pašiurpsta pamatę senolių bambejimą ir dar nesupranta, kad po 15-20 metų patys bus tokie pat
    Smarkiai nustebtum sužinojęs mano amžių.

    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      #22
      Yra babyboomeriai, X, Y, Z kartos.
      Aš iš X pradžios

      Comment


        #23
        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Smarkiai nustebtum sužinojęs mano amžių.
        Nu vertinu pagal postų turinį ir įžeidumą. Tai duočiau kokius 16-17

        Comment


          #24
          Parašė John Rodyti pranešimą

          Nu vertinu pagal postų turinį ir įžeidumą. Tai duočiau kokius 16-17
          Juokasi puodas kad katilas juodas. Kada paskutinį kartą parašei pozityvų postą?
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

          Comment


            #25
            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
            Juokasi puodas kad katilas juodas. Kada paskutinį kartą parašei pozityvų postą?
            Dar viena forumo problema yra ta, kad ne visi nariai turi humoro jausmą. Aš, būdamas beveik 33-ų, tik džiaugčiausi jei mane kas palaikytų 17-iu. Va, parduotuvėje manęs visai neseniai paprašė parodyt ID, nors to neteko daryt gal kokius 10 metų.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #26
              Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
              Ar čia man vienam atrodo ar forumas merdi?
              Gal klystu?
              Atkelti keli pranešimai iš temos "Klausimai apie forumą".
              Ten jau ne klausimai, o konstatavimas ar diagnozė.

              Sukurta atskira tema diskusijoms apie forumo negalavimus, (ne)atsinaujinimą, ar forumo kaip formos nusibaigimą natūralia mirtimi.
              Būtų gerai, jei kas nors pasiūlytų geresnį temos pavadinimą.

              Kaip tik už nepilno mėnesio forumui sukanka 15 metų.
              Tie kas 2004 metais ropojo keturiom po stalu, dabar aršiai gina savo teisybę; kad buvo studentas - jau solidūs dėdės, o kas buvo solidūs dėdės turbūt jau domisi pampersų suaugusiems kainomis ir t.t. ir pan. Yra proga pagalvoti, kur šis forumas eina ir kur jis nueis, jei dar judės.

              Keista, bet forumas kažkaip išliko ir jei ką nors reikia surasti, gūglė siunčia nuorodas į tą kaip ir numirusį forumą su puiku turiniu.
              Tiesa, plepalų apie viską ir apie nieką sluoksnis vis storesnis, o geras turinys vis retesnis.

              Gerų diskusijų.

              Comment


                #27
                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Dar viena forumo problema yra ta, kad ne visi nariai turi humoro jausmą. Aš, būdamas beveik 33-ų, tik džiaugčiausi jei mane kas palaikytų 17-iu. Va, parduotuvėje manęs visai neseniai paprašė parodyt ID, nors to neteko daryt gal kokius 10 metų.
                Parduotuvėje vertina pagal išvaizdą, forume - pagal protą

                Comment


                  #28
                  Viskas pasikeitė po forumo "reformos" 2017 m. birželio mėn. Jeigu butu kitas panašus forumas iki tos "reformos" manęs čia nebūtu.

                  Comment


                    #29
                    Geras. Kol neperskaičiau šitos temos, net nežinojau kad forume kažkas blogai.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      #30
                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Geras. Kol neperskaičiau šitos temos, net nežinojau kad forume kažkas blogai.
                      Nieko blogo nevyksta. Keleta forumieciu pazliubme, bet viskas tuo ir uzsibaige, sedi toliau.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                        Nieko blogo nevyksta. Keleta forumieciu pazliubme, bet viskas tuo ir uzsibaige, sedi toliau.
                        Įdomu kas ilgiau laikysis. Diskusijos su moralais ir detalėmis kokia nuvaryta Vilniuje infrastruktūra ar šitas forumas Be Vilniaus temų tikriausiai šis forumas praranda savo egzistavimo prasmę.

                        Comment


                          #32
                          Dar sudo malimas “Visuomenes” skiltyse

                          Comment


                            #33
                            Na bet jeigu ta infrastruktūra nuvaryta, tai žmonės sako tai, ką mato. Vilniuje ji tikrai nudrožta.

                            O kitų miestų temose nelabai lankausi (netgi Kauno) tai nelabai žinau kas ten darosi. Rimtai silpnos diskusijos?
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              #34
                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Na bet jeigu ta infrastruktūra nuvaryta, tai žmonės sako tai, ką mato. Vilniuje ji tikrai nudrožta.

                              O kitų miestų temose nelabai lankausi (netgi Kauno) tai nelabai žinau kas ten darosi. Rimtai silpnos diskusijos?
                              Viskas su tuo yra gerai. Man iškilo minčių, ar čia amžinos bus tos diskusijos ar čia tik kokiam dešimtmečiui ar panašiai. Ta prasme, "dibilai architektai, projektuotojai" stiliumi diskusijos.

                              Kitų miestų diskusijos ne tokios aktyvios (labiau jaučiasi tas Kaunui dėl savo dydžio), o aš svajoju apie visokias Dvimiesčių idėjas, kur Kaunas ir Vilnius taip nesiskiria pagal pragyvenimo lygį ir kai kuriuos kitus rodiklius. Taip pat kilo mintis, kad be Vilniaus aktyvumo, Kauno ir mažesnių miestų temos būtų visai nevystomos, praktiškai neliktų forumo.

                              Comment


                                #35
                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                Taip pat kilo mintis, kad be Vilniaus aktyvumo, Kauno ir mažesnių miestų temos būtų visai nevystomos, praktiškai neliktų forumo.
                                Sakai Kauno temose dauguma rašančių yra iš Vilniaus, kurie rašo tik todėl, kad prieš tai užsuka į Vilniaus temas?
                                Aš ką matau tai absoliuti dauguma Kauno temos pranešimų yra iš kauniečių, kurių pirminis tukslas forume yra būtent Kauno temos.

                                Comment


                                  #36
                                  Su Kaunu viskas gerai, debatai vyksta. Tik Klaipedoje, kaip sakoma 'gluxa kak v tanke'. Toks jausmas ten gyventoju, kaip Kazlu Rudoj.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Sakai Kauno temose dauguma rašančių yra iš Vilniaus, kurie rašo tik todėl, kad prieš tai užsuka į Vilniaus temas?
                                    Aš ką matau tai absoliuti dauguma Kauno temos pranešimų yra iš kauniečių, kurių pirminis tukslas forume yra būtent Kauno temos.
                                    Turėjau omeny, suveikia kaip paskatinimas kauniečiams rašyti apie Kauno projektus. Jei vilniečiai nerašytų, greičiausiai nerašytų ir kauniečiai. Apie Kauno situaciją aptariama daug mažesniais kiekiais negu Vilniaus.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                      Su Kaunu viskas gerai, debatai vyksta. Tik Klaipedoje, kaip sakoma 'gluxa kak v tanke'. Toks jausmas ten gyventoju, kaip Kazlu Rudoj.
                                      Ai, nu jo, su Klaipėda dar blogiau Kaune aktyvumo daugiau.

                                      Pamenu, kad Klaipėda atrodė anksčiau antras miestas pagal projektus, dabar titulas, panašu, perėjo Kaunui.

                                      Comment


                                        #39
                                        Ne panasu, bet santykiu 10:1 laimi Kaunas. O pilietinis to miesto aktyvumas siame forume yra lygiai nulinis.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          Turėjau omeny, suveikia kaip paskatinimas kauniečiams rašyti apie Kauno projektus. Jei vilniečiai nerašytų, greičiausiai nerašytų ir kauniečiai.
                                          Neatsakei į klausimą, nes pakartojai tą patį į ką aš atsakiau, kad pagrindiniai Kauno temų rašytojai ateina į forumą būtent dėl Kauno temų. Tai yra jei Vilniaus tema neegzistuotų jie vis tiek ateitų į forumą.
                                          Tavo pasakymas galiotų jei jie į forumą ateitų dėl Vilniaus temų ir tik po to antruoju prioritetu dar parašytų ir Kauno temose.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X