Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • digital
    replied
    Ne.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Ar išaiškėjo, kaip sukompiuterastint, kad administratoriams perkeliant pranešimus (dubliuojant į kitą temą) patalpintų nuotraukų tame pačiame dubiliuotame pranešime neatkartotų, kaip „attached files”?

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Aš naudojau linką, galvojau kad linkas matysis kai nuotrauką norės kas atsidaryti. Bet pasirinkimuose nepamačiau kad yra default, o ne URL.
    Click image for larger version

Name:	url.jpg
Views:	281
Size:	153,1 kB
ID:	1857825

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Gal Windows update nepadaryta, ir nėra Lets Encrypt CA sertifikatų. Su Firefox ir Chrome turėtų veikti. Ai matau čia Chrome - ar naujausia versija?

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Kokia naršyklė? Man krauna, sertifikatas galioja.
    Forumo savininkai sakė, kad terpės netvarkys, ji nebebus naudojama nuotraukų talpinimui, tik jau patalpintų nuotraukų peržiūrai.
    Puslapiuose kur serfitikatas tinkamas sito uzraso nera, rodo kazkokia papildoma info.

    Click image for larger version

Name:	Annotation 2021-01-25 130322.png
Views:	256
Size:	52,7 kB
ID:	1857435

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
    Is foto.terpe man nekrauna nieko: Failed to load resource: net:: ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Foto 2021.01
    4 dalis
    Br-Krivicko g. - Mokslininkų g. - Geležinio Vilko g.
    Asfaltuota Mykolo Lietuvio gatvės dalis
    Nuotraukos rodomos ir kompiuteryje, ir telefone.

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Forumo savininkai sakė, kad terpės netvarkys, ji nebebus naudojama nuotraukų talpinimui, tik jau patalpintų nuotraukų peržiūrai.
    Gaila, kad terpės nebus galima naudoti nuotruakų įkėlimui. Buvo paprasatas, bet patikimas įrankis..

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Kokia naršyklė? Man krauna, sertifikatas galioja.
    Forumo savininkai sakė, kad terpės netvarkys, ji nebebus naudojama nuotraukų talpinimui, tik jau patalpintų nuotraukų peržiūrai.

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Foto 2021.01
    4 dalis
    Br-Krivicko g. - Mokslininkų g. - Geležinio Vilko g.

    Asfaltuota Mykolo Lietuvio gatvės dalis
    Is foto.terpe man nekrauna nieko: Failed to load resource: net:: ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    O kol kas galima naudotis patikimais užsienio servisais, kaip Imgur.com
    Imgur nepatogus, nes pakeičiami failų pavadinimai, nevykęs albumavimas. Ne funkcionali priemonė, jei reikia įkelti kelias nuotraukas.
    Forumo albume kopijuojant gaminami dubliai, kurių negalima trinti.
    Kokiu nors radikal.ru kažkaip nesinori naudotis, nors ten talpinamos kolegų nuotraukos normaliai rodomos.

    Ar yra kitų praktiškų nuotraukų talpinimo alternatyvų?
    ​​​

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Terpė iki šiol veikė Interne Exploreryje,
    Chrome ji neveikė
    Chrome ji neveikė dėl saugumo, o naudotis IE tai reikia savęs negerbt.
    Flash'as mirė galų gale, tad reikia ir naujo uploaderio Terpei. O kol kas galima naudotis patikimais užsienio servisais, kaip Imgur.com

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Tai galima ir čia rašyti, aš perduosiu savininkams. Arba man AŽ.

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Ne java, tiesiog flash palaikymas pasibaigė - https://www.adobe.com/products/flash...d-of-life.html
    Reikėtų terpę perprogramuot, kad nenaudotų flash. Berods SoulMulticast siūlė pagalbą?
    Reikia Terpej naudoti naujesni uploaderi be flasho. Tik nezinau nei kieno tas projektas nei kaip prie jo prieiti
    Paskutinis taisė SoulMulticast; 2021.01.15, 18:57.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Ne java, tiesiog flash palaikymas pasibaigė - https://www.adobe.com/products/flash...d-of-life.html
    Reikėtų terpę perprogramuot, kad nenaudotų flash. Berods SoulMulticast siūlė pagalbą?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Terpė iki šiol veikė Interne Exploreryje,
    Chrome ji neveikė

    Dabar pakeisti jkažkokie Java nustatymai ir Terpė nebeveikia






    Gal kas nor gali patarti kaip pakeisti nustatymus

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Taip būna, kai ne visi priatachinti paveiksliukai yra insertinami į posto tekstą. Tada likę lieka kaip attached.
    Ir insertintas nuotraukas dubliuoja attachuose. Pvz mano postai: https://www.miestai.net/forumas/foru...84#post1833616

    https://www.miestai.net/forumas/foru...34#post1833634


    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Dėl paveiksliukų dubliavimo kaip attached files tai pasitaiko ir nedubliuojant, o šiaip postinant. Kartais prideda, kartais ne, kartais tik kai kurias nuotraukas. Gal yra koks metodas kaip to išvengti?
    Taip būna, kai ne visi priatachinti paveiksliukai yra insertinami į posto tekstą. Tada likę lieka kaip attached.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Dėl paveiksliukų dubliavimo kaip attached files tai pasitaiko ir nedubliuojant, o šiaip postinant. Kartais prideda, kartais ne, kartais tik kai kurias nuotraukas. Gal yra koks metodas kaip to išvengti?

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Reikia sutvarkyt administratorių kopijuojamus pranešimus į kitas temas.

    Problema 1: buvuvios dvi nuotraukos, įkeltos, kaip „thumbnail”, pradubliuotame pranešime išnyko ir nuėjo į „Attached Files”, bet net per ten neatsidaro.
    Problema 2: pradublikuotame pranešime atvaizduojamos nuotraukos, papildomai yra atkartojamos pranešimo apačioje, kaip „Attached Files”.

    Kas tokį bardaką gali skaityti? Jei nepavyks sutvarkyti, geriau išvis nieko nekilnot.

    Pradubliuotas pranešimas: https://www.miestai.net/forumas/foru...99#post1848499
    Originalus pranešimas: https://www.miestai.net/forumas/foru...81#post1848481


    P. S. Romai, patrumpinai mano originalų pranešimą – turėjau atstatynėti gal 10 min. Pradubliuotas liko neredaguotas. Kitą kartą atsargiau.

    Komentuoti:


  • bucaneer
    replied
    Patarimas dėl nuotraukų talpinimo forume: forumas nemėgsta didelių failų (matuojant kilobaitais, ne pikseliais) ir bando juos sumažinti keičiant rezoliuciją (pikseliais). Bet sumažinimo algoritmas realiai tik spėlioja ir dažniausiai sumažina nuotrauką smarkiau nei reikia. Dėl to gaunasi toks paradoksas - kuo didesnę nuotrauką keli, tuo mažesnė atsiranda forume. Norint, kad nuotrauka būtų keičiama minimaliai, reikia nenaudoti originalios nuotraukos iš telefono ar fotoaparato (kuri greičiausiai užims kelis MB), o prieš tai ją pačiam sumažinti. Nežinau, į kokį tikslų failo dydį forumas taikosi, bet aš visada prieš keldamas sumažinu nuotrauką, kad ilgiausia kraštinė neviršytų 1280px, o failo dydis neviršytų 290kB, ir tuomet jos lieka daugmaž tokio paties dydžio.

    Beje, tokį "protingą" nuotraukų mažinimą turėtų būti įmanoma įgyvendinti ir forumo kode, PHP ImageMagick bibliotekoje nustatant "jpeg:extent" parinktį, pagal dokumentaciją.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė laimutis Rodyti pranešimą

    Ačiū, gal žinote kitą gerą talpyklą?
    Viena geriausių kol kas yra imgur.com . Jau apie tai buvo diskutuota.

    Komentuoti:

Working...
X