Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • bucaneer
    replied
    Imgur nuo gegužės 15 pradės šalinti "seną, nenaudojamą, neaktyvų turinį kuris nesusietas su vartotojo paskyra". Greičiausiai nusimato dar vienas senų temų ištuštėjimas, nebent kas apsiims daryti atsargines kopijas.

    Imgur Terms of Service Update [April 19, 2023]

    Our new Terms of Service will go into effect on May 15, 2023. We will be focused on removing old, unused, and inactive content that is not tied to a user account from our platform [...]

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Kalbant apie nuotraukų kėlimą, gal yra galimybė padidinti forume leidžiamų įkelti nuotraukų dydį?
    Forumo limitai yra 4608 x 4608. Mano telefonas fotografuoja 4624 x 2604. Tai kiekvieną kartą reikia editinti tuos kelis pikselius.
    Padidinau iki 5000 x 5000.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Kalbant apie nuotraukų kėlimą, gal yra galimybė padidinti forume leidžiamų įkelti nuotraukų dydį?

    Forumo limitai yra 4608 x 4608. Mano telefonas fotografuoja 4624 x 2604. Tai kiekvieną kartą reikia editinti tuos kelis pikselius.
    pritariu, aplamai gi ne rezoliucijoje esmė, o failų dydyje.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Kad jau susizgribot, puiki proga archyvuoti visas šitas nuotraukas, nes kitą kartą gali ir nebesugrįžti.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Kalbant apie nuotraukų kėlimą, gal yra galimybė padidinti forume leidžiamų įkelti nuotraukų dydį?

    Forumo limitai yra 4608 x 4608. Mano telefonas fotografuoja 4624 x 2604. Tai kiekvieną kartą reikia editinti tuos kelis pikselius.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Jau rodo - pvz., temoje "Neįgyvendinti bažnyčių projektai".

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Labai gaila, kad dingo vertingos kolegų nuotraukos per Postimage

    https:// i.postimg.cc (...)
    503 - laikina klaida. Serveriai per daug apkrauti, vėliau rodys.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Kai kuriuose Laimučio ir Wastedyears pranešimuose dalis Postimage patalpintų nuotraukų vis dar rodoma, o dalis - jau nebe.

    Turbūt atsakymas yra nustatymuose
    Parašė Globalus Rodyti pranešimą

    Kai keliate nuotrauka žymėkite "No expiration", antraip jas po kurio laiko ištrina, o tada forumas bus pilnas image not found pranešimu.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Labai gaila, kad dingo vertingos kolegų nuotraukos per Postimage
    senais laikais forumas neleisdavo talpinti nuotraukų?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Labai gaila, kad dingo vertingos kolegų nuotraukos per Postimage

    https:// i.postimg.cc (...)

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Įmanoma, suradus failą ir jį paredagavus, bet abejoju, ar tuo kas nors užsiims.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Dar vienas paverstų mobiliakinių nuotraukų pavyzdys.
    Ar įmanoma jas kaip nors atversti, jei jos patalpintos forumo talpykloje?

    Parašė Bluefox Rodyti pranešimą
    Pasidalinsiu ir aš. Prieš kelias savaites numyniau nuo Visagino iki Talino (...)


    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Tokią įkėlė narys.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Dariukas Rodyti pranešimą
    Šiandien, 09 28 d.PL-LT pasienyje. Panašu į LV traukinuką. Click image for larger version  Name:	20220928_141426.jpg Views:	173 Size:	750,9 kB ID:	1995167
    Click image for larger version  Name:	20220928_141431.jpg Views:	172 Size:	799,5 kB ID:	1995168
    Kodėl mobiliakinės nuotraukos kartais rodomos paverstos?
    Paskutinis taisė Romas; 2022.10.02, 19:53.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    aišku irgi gali kažkada dingti arba pakeisti talpinimo taisykles.
    Apie tai ir kalba.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Imgur turbūt patikimesnis ir greitesnis ypač jei ne tik Lietuvoje peržiūrės nuotraukas (nežinau dėl šito tiksliai kieno paslaugas naudoja miestai.net), aišku irgi gali kažkada dingti arba pakeisti talpinimo taisykles.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

    Kodel keliate nuotraukas i imgur o ne i pati foruma.. ?
    Patikimiau. Be to, paprasčiau keliant ne į vieną forumą.

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Kelios šios dienos nuotraukos, kamera kažko pradėjo "muilinti" ir normaliai nefokusuoti, čia tik kelios "geresnės":
    Kodel keliate nuotraukas i imgur o ne i pati foruma.. ?

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Na ne niekas - aš, pvz., klausiau Taip pat ir kiti - tas pats Romas. Al1 ir kai kurie kiti nuotraukas kažin kodėl dėjo į radikal.ru, kuris tiesiog dingo.
    Mano pasiulymas buvo suscrape'int nuotraukas is visu shared hostingu i forumo seerveri ir perdaryti nuorodas. Ir uzdrausti idejima per shared hostingus. Bet adminai man i privacias zinutes neatrase.

    Taip, tikriausiai jos uzims nemazai, bet jei naudojat serveriai.lt kaip hostinga, patys kalti. Bet net ir ten ribojimai prasideda tik nuo keliasdesimties GB.
    Paskutinis taisė SoulMulticast; 2022.09.26, 09:47.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
    as ne karta forume atitinkamose temose buvau perspejes apie shared foto hostingus, ypac rusiskus. Bet niekas neklause, tai turim ka turim.
    Na ne niekas - aš, pvz., klausiau Taip pat ir kiti - tas pats Romas. Al1 ir kai kurie kiti nuotraukas kažin kodėl dėjo į radikal.ru, kuris tiesiog dingo.

    Komentuoti:

Working...
X