Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Išrinkite mygtukų dizainą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Šiuo metu jis atrodo taip
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #42
      Tokie mygtukai ir tokia eiles tvarka butu matomi, prie vartotojo, kuris perziuri, parasyto komentaro (cia taip idejau, kad galetumet ivertinti kaip atrodytu realybeje):

      Comment


        #43
        o negalima vietoj "miestu" logotipo icropinti senu angliskos versijos paveiksleliu?


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #44
          Parašė alonso
          o negalima vietoj "miestu" logotipo icropinti senu angliskos versijos paveiksleliu?
          O koks tikslas kopijuoti? Pirma gal pažiūrėkime, kaip Edd'o versija įsipaišys.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            @alonso: Galima, bet tam prireiktu daug laiko (bent jei daryciau as, nemokantis normaliai naudoti photoshop programos).

            Comment


              #46
              na bandykim su sita, tai bandykim

              Edd, moki moki tu su tuo photoshopu dirbti


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #47
                Na ką gi, spustelkite F5 ir pažiūrėkite, kaip atrodo nauja atmaina
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  @alonso: Tai, kad as tik labai paprastus dalykus moku. Tiesa pasakius, is pradziu as norejau kiekviena mygtuka daryti su atskiru piesineliu vietoje dabar esancio logotipo. Norejau ant mygtuku sudeti mazus pastatus pvz. gedimino pilies boksta, prisikelimo baznycia ir t.t. Nors tokia ideja man patinka ir manau, kad labai tiktu miestu forumui, bet labai daug reiktu darbo.

                  Comment


                    #49
                    Na jei kas apsiimtų Idėja puiki, tik pritariu, kad įgyvendinti nelengva
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      šiaip tai prie visko galima priprasti, esmė, kad užrašai lietuviški būtų.
                      P.S. ar dar kas prisimenat forumą buvusį phpBB platformoj... o atrodė taip sunku jį palikti
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #51
                        Gal geriau butu vietoje to ilgo cituoti, toks:

                        Comment


                          #52
                          na atrodo liux tik paskirtis situ dvieju mygtuku - skritinga?
                          "reply with quote" and "quick reply to this message".


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #53
                            neblogai ziurisi

                            Comment


                              #54
                              Parašė 99
                              šiaip tai prie visko galima priprasti, esmė, kad užrašai lietuviški būtų.
                              P.S. ar dar kas prisimenat forumą buvusį phpBB platformoj... o atrodė taip sunku jį palikti
                              Priprasti prie sito forumo buvo labai sunku.

                              Comment


                                #55
                                Kazkaip pavelavau balsuoti, bet imo isrinkot geriausius

                                Comment


                                  #56
                                  Praėjo 5 metai. Gal pats laikas pagalvoti, gal vertėtų pakeisti mygtukus naujesniu dizainu?
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    #57
                                    Jei tik atsirastų norinčių gražiai papiešti, kodėl gi ne
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                      Jei tik atsirastų norinčių gražiai papiešti, kodėl gi ne
                                      O negalima naudot tų, kur internete nemokamai platina? Esami mygtukai nelabai panašūs į darytus "pagal užsakymą".
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment

                                      Working...
                                      X