Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Išrinkite mygtukų dizainą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išrinkite mygtukų dizainą

    Taigi terminas, kol bus pateikti galimi lietuviškų mygtukų variantai baigėsi, todėl atėjo laikas išrinkti geriausią iš pateiktų (deja jų daug nebuvo).

    Apklausa truks 4 dienas. Dlayviai gali rinktis ir kelis variantus.

    Taigi, variantas nr. 1


    Variantas nr. 2


    Variantas Nr. 3
    22
    Nr. 1
    59,09%
    13
    Nr. 2
    36,36%
    8
    Nr. 3
    4,55%
    1

    The poll is expired.

    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Balsavau už pirmą.

    Rinkausi tarp pirmojo ir antrojo variantų, tačiau, jau senesnėje diskusijoje buvo užsiminta, kad ta linija pabraukimo gal kiek per stora.

    O pirmas mažiausiai nutolęs nuo dabartinio dizaino (renkantis tarp 1 ir 2) bei turi miestai.net akcentą.

    Tokia mano nuomonė.
    P.

    Comment


      #3

      sutinku su vap'u

      Comment


        #4
        antrajam variantui truksta isbaigtumo. renkuosi pirmaji. go Edd!

        EDIT: vargsas Eddas. tures dabar istisas valandas praleisti keiciant mygtuku pavadinimus, ir ka uz tai gaus? pora megabaitu laisvos vietos


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #5
          o kas yra išbaigtumas? gal gali sukonkretint?
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            #6
            @99

            IMHO tie (nr 2) mygtukai tiesiog neisilietu i bendra sio forumo vaizda. bent jau i kokius remelius galejai istatyti. Edd'o labiau derinasi, tik va, patariu nedeti ant kiekvieno mygtuko ta pati "miestu" logotipa, geriau jau nucropink nuo "anglisku" mygtuku.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #7


              @Alonso

              nesulaukiau tavo paaiškinimo apie neišbaigtumą.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #8
                jau sakiau, jog pradzioj remeliu truksta. ikelk koki nors fona, pazaisk spalvomis.
                kadangi as konservatorius, tai man ir patinka labiausiai pirmasis variantas, kadangji jis maziausiai skiriasi nuo "anglisko" varianto.


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #9
                  na kad tau jis nepatinka, tai dar nereiškia, kad jis neišbaigtas. Vis tiek neargumentavai savo teiginio.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    #10
                    jau pasakiau del ko neisbaigtas - nera remeliu, fono.

                    beje, ir balsavimo rezultatai rodo, jog ne mano vieno tokia nuomone.


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #11
                      jau pasakiau del ko neisbaigtas - nera remeliu, fono.
                      o kodėl jie būtini?
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #12
                        IMHO - ne taip gerai isipaiso.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #13
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #14
                            ir tavo geri, tiesiog man geriau atrodo Eddo


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Parašė alonso
                              antrajam variantui truksta isbaigtumo. renkuosi pirmaji. go Edd!

                              EDIT: vargsas Eddas. tures dabar istisas valandas praleisti keiciant mygtuku pavadinimus, ir ka uz tai gaus? pora megabaitu laisvos vietos
                              Aciu uz ivertinima, bet balsavimas dar nesibaige ir rezultatas dar neaiskus. O jeigu ir bus isrinktas mano variantas, as ju padaryti negalesiu, nes LT raidziu nera ( gal nusiusiu kam nors *.psd failus ir kas nors pakeis tekstus ir issaugos ). O vietos bet kokiu atveju man nereikia.

                              Del to logotipo - sutinku. Jei jis bus ant visu mygtuku, gali greitai atsibosti.

                              O siaip tikejausi daugiau variantu. Gal dar reiktu palaukti su tuo mygtuku keitimu? Gal kasnors sukurs geresniu?

                              Comment


                                #16
                                Na va, jau ir problemos prasideda

                                Šiaip manau 2 savaičių visiškai užteko ir tie, kurie norėjo sukurti, jau sukūrė. Nebent atsirastų dar norinčių ir jei atsirastų, duokite man žinoti
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė 99
                                  na kad tau jis nepatinka, tai dar nereiškia, kad jis neišbaigtas. Vis tiek neargumentavai savo teiginio.
                                  alonso taip 99 visiskai teisus, nepateikei argumentuoto paaiskinimo del neisbaigtumo. Jei tau nepatinka dar nereiskia kad jis nera isbaigtas.
                                  Man asmeniskai daug graziau ziurisi 99 variantas, o gi zinai kodel?
                                  Todel kad jis yra daug daugiau originalus, ir neatsibosdantis, ko nepasakyciau apie edd pasiakrtojanti varianta. Jis zinoma graziai ziuris (daug graziau) kol pateikti keli variantai pirmoje zinuteje. Bet nemapirsk, kad mygtukus idiegus, taps visas forumas toks, kaip kaledine eglute, mirga marga, ziuri mygtuka taisyti, ten spalvotos kaladeles, eini atsakyti ten vel tas pats spalvotos kaladeles tik kitas zodis vienu zodziu tas pats per tapi, ko nepasakysi apie 99 varianta, prie kiekvieno kito zodzio kitas ir simbolis, kuris kaip ir siokia tokia pagalba cia forume besilankanciams kitakalbiams.... (nepamirskite ir apie tai)



                                  Comment


                                    #18
                                    @auskariukas

                                    negi praleidai mano minti, jog tuos "miestu" kvadratelius reiktu pakeisti i simbolius, kad musu sveciams is kitu saliu ir mums patiems butu patogiau?


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė alonso
                                      @auskariukas

                                      negi praleidai mano minti, jog tuos "miestu" kvadratelius reiktu pakeisti i simbolius, kad musu sveciams is kitu saliu ir mums patiems butu patogiau?

                                      Nea nemaciau tavo sios minties, tik tai, kad palaikai pirma varianta, plius kad nepatinka 99 variantas, nes jame tipo kazkokiu remu nera ar ko ten.

                                      O jei norint tureti toki varianta, kaip originalas, tai is vis nera ka veikti, tik pakeisti, angliskus zodzius i lietuviska versija

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė auskariukas
                                        Nea nemaciau tavo sios minties, tik tai, kad palaikai pirma varianta, plius kad nepatinka 99 variantas, nes jame tipo kazkokiu remu nera ar ko ten.
                                        Parašė alonso_ankstesnis_pranesimas
                                        Edd'o labiau derinasi, tik va, patariu nedeti ant kiekvieno mygtuko ta pati "miestu" logotipa, geriau jau nucropink nuo "anglisku" mygtuku.

                                        Parašė auskariukas
                                        O jei norint tureti toki varianta, kaip originalas, tai is vis nera ka veikti, tik pakeisti, angliskus zodzius i lietuviska versija
                                        man to pilnai pakaktu. nereikia isradineti dviracio.


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment

                                        Working...
                                        X