Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas forume (archyvas iki 2017.05)

Collapse
This topic is closed.
X
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    wget http://.../foto.jpg
    mogrify -scale 800x600 foto.jpg
    Nesupratau. Ar tu sakai, kad reikia įdėti "mogrify -scale 800x600 " (būtent su tokiais keistais tarpais) prieš kiekvieną ".jpg"?
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

    Comment


      Ne, čia tiesiog komandos, kurias naudoju Linuxe (konsolėj). Greita ir patogu

      Comment


        /\ O žmonėm su normalia programine įranga (Mac OS) ką daryti?
        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

        Comment


          Kaip visada, ieškoti kokio nors gui Nors Mac OS neproblema ir kaip parašiau, tik ImageMagick reikėtų įsidiegti. Bet turbūt paprasčiau naudoti kokią nors iš dešimčių ar šimtų gui programėlių.

          Comment


            Kas per nesamonės? Kažkas pajuokavo? Pirmos nuotraukos aš nesiunčiau (nes tokios ir neturiu). Įdedu tą, kuri iš pat pradžiu būvo (Geležinkelių istorija. #447).



            Nusiuntęs buvau šią.

            Paskutinis taisė AutoLiet; 2015.04.06, 07:04.

            Comment


              Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
              Kas per nesamonės? Kažkas pajuokavo? Pirmos nuotraukos aš nesiunčiau (nes tokios ir neturiu). Įdedu tą, kuri iš pat pradžiu būvo (Geležinkelių istorija. #447).

              Atvaizdas


              Nusiuntęs buvau šią.

              Atvaizdas
              Kas per??
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                Kas per nesamonės? Kažkas pajuokavo? Pirmos nuotraukos aš nesiunčiau (nes tokios ir neturiu). Įdedu tą, kuri iš pat pradžiu būvo (Geležinkelių istorija. #447).

                Atvaizdas


                Nusiuntęs buvau šią.

                Atvaizdas
                Ir man tai pat yra buvę, gal čia nuotraukų talpyklos kaltos?

                Comment


                  Manau, kad forume internetinis trolis yra...
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    Joks tvarkytojas tokiom nesamonėm neužsiima. Daugiau niekas be mūsų negali pranešimų taisyti. Čia greičiausiai talpyklos problema.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                      Kas per nesamonės? Kažkas pajuokavo? Pirmos nuotraukos aš nesiunčiau (nes tokios ir neturiu). Įdedu tą, kuri iš pat pradžiu būvo (Geležinkelių istorija. #447).

                      Atvaizdas


                      Nusiuntęs buvau šią.

                      Atvaizdas
                      Šiuo atveju, čia bus problemos su talpykla.
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Galit gal kas pasakyti, kaip įkelti nuotrauką iš flickr su [IMG] žyma? Nes bandžiau į šią žymą dėti visą nuorodą, nieko gero nesigavo
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Apačioje dešinėje reikia paspausti mygtuką "dalintis" ir pasirinkti BBcode.

                          Paskutinis taisė Vaidas; 2015.04.07, 10:47.

                          Comment


                            O kas pas mane nutiko,kad aš kai bandau nuotrauką ikelti į albumą ir man neleidžia???Nors anksčiau buvau pasiekęs šimto nuotraukų ribą,bet jas aptryniau ir vietos atsirado ir poto laiko neleidžia įkelti.Kalbu apie šio puslapio fotogalerija.

                            Comment


                              Čia man vienam neveikia http://foto.terpe.lt/ , ar ir forumiečiams? Ta prasme pilnai neatidaro " PARINKTI".
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Man veikia. Jeigu naudojat AdBlock, tai šalia to mygtuko užkrauna "Block..." funkciją. Gal kada ant jos paspausta buvo?
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Man veikia. Jeigu naudojat AdBlock, tai šalia to mygtuko užkrauna "Block..." funkciją. Gal kada ant jos paspausta buvo?
                                  Aš išvis išjungiau AdBlock , bet vistiek neina. Neužkrauna pilnai to "parinkti".
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Man veikia, bet tik su kompiuteriu, su telefonu arba planšete neveikia ir niekada neveikė .

                                    Comment


                                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                      Man veikia, bet tik su kompiuteriu, su telefonu arba planšete neveikia ir niekada neveikė .
                                      Planšetėje irgi tą patį meta , ankščiau kompiuteryje veikė , bet perrašė OS ir prasidėjo nesamonės... Dar negali būti taip , kad nėra Addobe Flash Player pas mane , dėl to problemos?
                                      Paskutinis taisė Mantukas05; 2015.06.24, 12:50.
                                      Neskubėk ir nespėsi.

                                      Comment


                                        /\
                                        Gali

                                        Comment


                                          Nes be jo ir pvž. kitoje svetainėje nerodo klipų , čia taip pat. O beto man jo neleidžia įrašyti. Gal kokių įdėjų?
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X