Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    John su Sankausku irgi
    Bet šitas forumas skaitosi kaip ir kultūringas. Ar tai yra normalu, kai kažkoks vienas veikėjas persekioja kažkokius būtent konkrečius žmones ir į jų komentarus atsakinėja įžeidimais (ne kažkokiais "tarp eilučių" o RIEBIAIS) ir dar necenzūra?

    Aš tai galvoju, kad jeigu tau žmogus kažką padarė - tai normaliai išsakyk kas nepatinka ir kuo jis tau nusikalto, o ne pastoviai persekiok temose ir liek forumo tvarkai nusižengiančias pamazgas. Nes tai tikrai panašu į mobingą, kai bandoma ėsti, kabinėtis, o konkretaus atsakymo "kodėl taip darai" vengiama.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.04, 13:49.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Rat pasidarė labai piktas ant visų po to incidento, kai jį netradiciniu būdu išžagino vienas imigrantas iš Afrikos

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

        Bet šitas forumas skaitosi kaip ir kultūringas. Ar tai yra normalu, kai kažkoks vienas veikėjas persekioja kažkokius būtent konkrečius žmones ir į jų komentarus atsakinėja įžeidimais (ne kažkokiais "tarp eilučių" o RIEBIAIS) ir dar necenzūra?

        Aš tai galvoju, kad jeigu tau žmogus kažką padarė - tai normaliai išsakyk kas nepatinka ir kuo jis tau nusikalto, o ne pastoviai persekiok temose ir liek forumo tvarkai nusižengiančias pamazgas. Nes tai tikrai panašu į mobingą, kai bandoma ėsti, kabinėtis, o konkretaus atsakymo "kodėl taip darai" vengiama.
        Čia yra kažkoks pagarbos ženklas iš rat pusės, nes ne kiekvienas nusipelno tokio dėmesio.
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment



          Parašė booraz Rodyti pranešimą

          Čia yra kažkoks pagarbos ženklas iš rat pusės, nes ne kiekvienas nusipelno tokio dėmesio.
          Gal nereikia iš juodo daryti balta. Patyčios, kabinėjimasis, persekiojimas ir įžeidinėjimai niekad nebūna "pagarba".

          Parašė rat

          Eik ten, kur buvai 2014-2017 m., besmegeni.
          Tai čia tame yra problema? Kad nerašydavau forume, o po to vėl pradėjau?

          O kuo tai įtakojo tamstos gyvenimą, kuo pakenkė ir iššaukė tokį pyktį? Aš tarkim nestebiu kada kas rašė forume, kada nerašė, nes tai man neturi visai jokios įtakos ir pykčio priepuolių nesukelia. Tamstai sukelia? Kame to priežastys?

          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Manau, John gerai pastebėjo rat pykčio priežastis. Tomizmai, tu esi rat priešingybė, kalbi apie toleranciją tiems, kurių žiurkius nenori matyt, tai jis ir keikiasi.
            ПТН ПНХ
            «Русский военный корабль, иди нахуй!»

            Comment


              Parašė manometras Rodyti pranešimą
              Manau, John gerai pastebėjo rat pykčio priežastis. Tomizmai, tu esi rat priešingybė, kalbi apie toleranciją tiems, kurių žiurkius nenori matyt, tai jis ir keikiasi.
              Tai man irgi daug kas nepatinka. Ar buvo nors vienas kartas, kai aš ant ko nors, tegul man ir labai nepatinkančio, pavaryčiau kaip šiame poste:

              Parašė rat
              Jis yra apsimestinai tolerantiškas pseudointelektualas runkelis, kuris neturi jokių originalių minčių ir tėra svetimų nuomonių atrajotojais, ir gali eit kilnot savo debiliškos tarčiokų muzikos ir idiotiškų memų, kuriais protingi žmonės net nesidomėtų.
              Na, kad ir taip nepatiktų/nesutaptų nuomonės, bet čia yra netoleruotinas išsidirbinėjimas. Tuo labiau, kad čia forumas aukštesnio lygio nei kažkokios svetainės, kurių pavadinimų neminėsiu, bet visi jas žino. Ar tas yra normalu ir visi taip gali dergti vieni ant kitų, jeigu kažkas nepatinka? Bet tada kyla kitas klausimas: kodėl dauguma vis dėlto elgiasi adekvačiai ir to nedaro.

              Toks jausmas, tarsi iš žmogaus pinigus būčiau pavogęs, rimtai.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Daug kas čia ir nemano, kad žiurkius normaliai elgiasi. Ir aš nemanau.
                ПТН ПНХ
                «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                Comment


                  Parašė manometras Rodyti pranešimą
                  Daug kas čia ir nemano, kad žiurkius normaliai elgiasi. Ir aš nemanau.
                  Čia svarbiau, ką mano "redakcija".

                  Comment


                    "Redakcija" ant vienų išsišokimų užmerkia akis, o kitiems pati ieško menkiausių priekabių, o kartais ir jų nereikia, pakanka asmeninės antipatijos. Yra "savas" ratas. Seniai laikas reikalauti koreguoti "redakcijos" savivalę ar keisti kai kuriuos tvarkytojus, nes forumas dėl jų veiklos merdi.

                    Comment


                      Forumo savininkai yra "Dievas, Tėvas ir šv.Dvasia" viename, taip kad šiuo atžvilgiu tenka susitaikyti.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Forumo savininkai yra "Dievas, Tėvas ir šv.Dvasia" viename, taip kad šiuo atžvilgiu tenka susitaikyti.
                        Gal kaip tik gerai, jog forumas yra liberalus ir gerbiama žodžio laisvė.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Gal kaip tik gerai, jog forumas yra liberalus ir gerbiama žodžio laisvė.
                          Kurgi ne. Tik liberalai ir gali laisvai reikštis. Visi kitiems cenzūra ir banai. Labiausiai rėkiantis apie laisvę ir prisistatantys liberalais yra didesni totalitaristai nei etaloniniai klasikiniai vadovėliniai diktatoriai...

                          Comment


                            Al1, aš tau eilinį kartą ant pirštų parodysiu. Šis forumas nėra kažkoks liberalų ar antiliberalų. Visos nuomonės priimamos, išskyrus vienintelį dalyką - mes nemėgstame putinistų. Rusija yra Lietuvos priešas, ir taškas - apie tai čia mes nediskutuojame. Dabar pažiūrim, kiek žmonių palaikins šitą komentarą, o kiek kitą.

                            Comment


                              Šį komentarą laikina tie, kuriems Rusija nėra Lietuvos priešas.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Oho, savanoriškai atsisakai vaikų pinigų pašalpos?
                                Jaučiu, kad meluoji, pašalpini migrante.
                                Kodėl forume toleruojami atviri įžeidinėjimai? Nuolatiniai.

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                                  Kodėl forume toleruojami atviri įžeidinėjimai? Nuolatiniai.
                                  Tuoj kas nors pasakys, kad čia reikia suprasti labai intelektualų humorą ir labai subtilų trolinimą

                                  Paprastai kai mokykloje mėgstamas kietas vaikas špilkuoja kokį ramesnį, ir ramesnis tuo nepatenkintas - ramesniui būna kultūringai (arba ne itin kultūringai) paaiškinama, kad ką tu gal nesupranti juokų, esi nedraugiškas, čia gi tik juokauja.
                                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.23, 12:06.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Kiek aš matau kai kurie moderatoriai nesusitvarko su savo darbu - dengia savo draugelius ir bauduoja jiems nepatinkančius žmones. Sulaukiu daugybės įžeidinėjimų , tačiau tie žmonės nėra baudžiami, o bet kuris neįtinkantis mano postas yra iš karto bauduojamas. Manyčiau vienam iš moderatorių turėtų būti atimtos moderavimo teisės visam laikui

                                    Comment


                                      o kaip tu siūlai su troliais kovot?

                                      Comment


                                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                        Kiek aš matau kai kurie moderatoriai nesusitvarko su savo darbu - dengia savo draugelius ir bauduoja jiems nepatinkančius žmones. Sulaukiu daugybės įžeidinėjimų , tačiau tie žmonės nėra baudžiami, o bet kuris neįtinkantis mano postas yra iš karto bauduojamas. Manyčiau vienam iš moderatorių turėtų būti atimtos moderavimo teisės visam laikui
                                        Tai kad nelabai. Va mes su Romu seni draugeliai, bet jis vistiek mane nuolat bauduoja, ir trina mano komentarus.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                          Kiek aš matau kai kurie moderatoriai nesusitvarko su savo darbu - dengia savo draugelius ir bauduoja jiems nepatinkančius žmones. Sulaukiu daugybės įžeidinėjimų , tačiau tie žmonės nėra baudžiami, o bet kuris neįtinkantis mano postas yra iš karto bauduojamas. Manyčiau vienam iš moderatorių turėtų būti atimtos moderavimo teisės visam laikui
                                          Tai galima gal konkrečiai, kas tie draugeliai ir kieno? Nes kiek metų esu forume, niekas manęs nebaudavo kaip nors iš lempos, už nieką. Va neseniai su sankausku įsivarėm vienoj temoj offtopinti (mane ten sankauskas suvedžiojo iš tikrųjų), gavau perspėjimą, na ir manau kad pelnytai gavau. Ne į temą mes ten varėm (bet čia vis tiek sankauskas daugiau kaltas negu aš, jis mane išvedė iš kelio, aš šiaip visada būnu nekaltas).

                                          Kiek kartų diskusijose nesutapo nuomonė su daugumos, bet niekas man už nuomonę ar požiūrį baudų nedalino. Taip kad jeigu forume galioja kažkokia kitokia praktika - supažindinkit, gerbiamas udriau. Negirdėjau.

                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          o kaip tu siūlai su troliais kovot?
                                          Trolius, tokius kaip rat (kuris bjauriai įžeidinėjo mane ir galimai dar kai kuriuos kitus žmones) reikia tik baninti, kas ir buvo padaryta, ir tai yra labai sveikintina. Tai yra tiesiog higienos klausimas. Kokia gali būti tolerancija žmonėms, kurie atviru tekstu pila purvą ant kitų? Mes čia atrodo renkamės diskutuoti tam tikromis temomis, o ne vienas apie kito lochiškumą ar debiliškumą.
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.26, 07:27.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X