Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kodel forumo vartotoju, kurie yra forumo moderatoriai, informaciniame langelyje nerodoma, kad jie yra moderatoriai?

    Mano nuomone, reikia aiskai rasyti kas cia yra moderatorius.
    Paskutinis taisė hobo; 2019.04.11, 13:30.

    Comment


      Už ką vėl Džonis išp*rdolintas? Taigi gerai varė su tuo straipsniu savo draugo.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Už ką vėl Džonis išp*rdolintas? Taigi gerai varė su tuo straipsniu savo draugo.
        Laiku ispirdolintas. Bent nebelies purvo ir neapykantos Zalgirio temoj, ypac tokiu svarbiu metu. Kaip tik po Z eurolygos titulo vel pasirodys.

        Comment


          Parašė hobo Rodyti pranešimą
          Kodel forumo vartotoju, kurie yra forumo moderatoriai, informaciniame langelyje nerodoma, kad jie yra moderatoriai?

          Mano nuomone, reikia aiskai rasyti kas cia yra moderatorius.
          Palaikau
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            Už ką vėl Džonis išp*rdolintas? Taigi gerai varė su tuo straipsniu savo draugo.
            Dabar turės laiko savo hate speecha delfiui rašyt.

            Comment


              Ar neatejo tas laikas, kai googla reiktu mest lauk pusei metu. Nuostolis itin mazas ir daugiau susikalbejimo, maziau beprasmiu gincu del nieko, gincu, kuriu keliai veda tiesiog i nieka.

              Comment


                Visus trolintojus ir šiaip teršėjus tada irgi. Mano požiūriu jie labiau teršia forumą. Niekas su googleLT neverčia diskutuoti.

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Visus trolintojus ir šiaip teršėjus tada irgi. Mano požiūriu jie labiau teršia forumą. Niekas su googleLT neverčia diskutuoti.
                  Trolintojas ir tersejas ir yra guglius viename asmeny. O katras dar, ka praleidau?

                  Comment


                    Nevardinsiu. Yra juk keli veikėjai, kurie eina per temas ir rašo tas pačias nesąmones.

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Nevardinsiu. Yra juk keli veikėjai, kurie eina per temas ir rašo tas pačias nesąmones.
                      Na jei sakom A, tai pasakykim ir B. O gal ju nera? Vilniaus temoje be guglo, praktiskai nezinau nei vieno, kurio postas man nebutu daugiau maziau idomus. Nesvarbu ar arsi kritika, ar detali kokio dvirtakio analize.
                      Be to, pora zmoniu guglui aiskiai ir zmogiskai prase, - nequotint. Ar tai daroma?

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                        Be to, pora zmoniu guglui aiskiai ir zmogiskai prase, - nequotint. Ar tai daroma?
                        O forumo taisyklėse įrašyta, kad būtina klausyti prašymų necituoti? Nepatinka, kad tave cituoja - nerašyk..

                        Comment


                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                          Na jei sakom A, tai pasakykim ir B. O gal ju nera? Vilniaus temoje be guglo, praktiskai nezinau nei vieno, kurio postas man nebutu daugiau maziau idomus. Nesvarbu ar arsi kritika, ar detali kokio dvirtakio analize.
                          Be to, pora zmoniu guglui aiskiai ir zmogiskai prase, - nequotint. Ar tai daroma?
                          Ir ką gi jūs laimėsite, jei užsidarysite savo uždarame vaivorykščių ir vienodų nuomonių pasaulėlyje? Jei norite girdėti tik vieną nuomonę, kuri išties labai dažnai kartojasi, tai ir inicijuokite forumo pavadinimo keitimą - "naujų ar vystomų projektų garbinimo forumas". Nes dabar bet ką parašius kas nesutampa su dominuojančia, šiuo metu populiaria ar madinga nuomone iš dalies forumo vartotojų gauni ne normalų kultūringo ir pilietiško žmogaus atsakymą, o tiesiog liežuvio piktažodžiavimus.

                          Juk matosi, kad nesenai gynėte narį, kurio nuomonė nemažai sutampa su jūsų, net ir trolinimus teisinote nors jam kelis kartus sunkiai sekėsi pagarbiai bendrauti diskusijose.
                          Paskutinis taisė googleLT; 2019.05.02, 14:37.

                          Comment


                            I John darza beje, akmenu esi primetes per 5 metus, gerooookai daugiau nei googlo. Kaip ir John i mano. Musu interesai visiskai nesutampa. Nenoriu su juo nieko bendro turet Mes NET BALSUOJAM UZ SKIRTINGUS MERUS

                            Comment


                              Parašė Milwaukee
                              Juk ne apie tave kalba eina, ne tau sakau quotint ar ne, bet tiek as tiek tttt esame po 3 kartus zmogiskai paprase - nebecituot. Viskas. Taskas. Daugiau nei vienas nei vienam, to nera rases ar prases. Extra atvejis, supranti? Tiek galima padaryt? Ar as guglui atrasinejau ka nors pastaraji menesi? Juk googlius pilnametis, kaip nors pats atrasys. Ir dabar vel atrase. Nu velniai su juo.
                              Na galimybė cituoti, kaip matau, dar vis veikia. O, jei neklystu, ir taisyklių nėra tai ribojančių ​. Jei man neaktualios žinutės aš necituosiu, jei noriu atsakyti - cituosiu. Jei nenorite rašinėtis - galite ignoruoti, man neskauda. Tačiau, kodėl dabar ekvojate energiją? Toks pasipiktinimas atviro forumo sistemos funkcija iš dalies yra kova prieš vėjo malūnus.
                              Paskutinis taisė googleLT; 2019.05.02, 15:04.

                              Comment


                                Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                Geležinkelių tema numirė šiais metais, nes nebėra nevienareikšmiškai vertinamo Al1, kuris buvo vienas iš aktyviausių ir įdomiausius postus rašančių narių toje temoje.
                                Bet bent jau niekam genocidu nebegrasina.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė artexs Rodyti pranešimą
                                  Geležinkelių tema numirė šiais metais, nes nebėra nevienareikšmiškai vertinamo Al1, kuris buvo vienas iš aktyviausių ir įdomiausius postus rašančių narių toje temoje.
                                  Rašyti tai rašydavo, bet tie jo rašymai dažniausiai būdavo kažkokie nusišnekėjimai ir kliedesiai. Tiek dėl Rail Baltikos, tiek dėl riedmenų, tiek dėl LG pertvarkos. Nesuprantu, kodėl kai kam atrodo, kad jis rašė kažką vertingo. Nekalbant apie asmenines ar net viešas žinutes su nuolatiniais grasinimais susidoroti, ištremti į Sibirą ar vykdyti Lietuvos gyventojų genocidą. Ačiū ne. Tokie išgamos turi sėdėti kalėjime, o ne internete.
                                  Paskutinis taisė John; 2019.05.14, 05:47.

                                  Comment


                                    Seniai norėjau paklausti. Kodėl rat su savo tiesioginiais įžeidinėjimais vis reiškiasi ir nėra stabdomas? Tai, ką jis daro, yra bjauriausi forumo taisyklių pažeidinėjimai.

                                    Galbūt jis galėtų paaiškinti, kodėl savo mobingui pasirinko būtent mane? Ačiū.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė rat

                                      Apsitriesk stačias - vieno žmogaus mobingas? Eik pasiskaityk apibrėžimą.
                                      Bet kokiu atveju prašom normaliai paaiškinti, kodėl amžinai kabinėjiesi prie manęs, persekioji ir terorizuoji necenzūriniais ir kitokiais šlykščiais įžeidinėjimais (paryškinti žodžiai pacituotame poste - eilinis to įrodymas). Kažkodėl mane vieną. Padariau tamstai asmeniškai kažką, ant kažkokio mazolio užlipau, ar kas yra?
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Bet kokiu atveju prašom normaliai paaiškinti, kodėl amžinai kabinėjiesi prie manęs, persekioji ir terorizuoji necenzūriniais ir kitokiais šlykščiais įžeidinėjimais (paryškinti žodžiai pacituotame poste - eilinis to įrodymas). Kažkodėl mane vieną. Padariau tamstai asmeniškai kažką, ant kažkokio mazolio užlipau, ar kas yra?
                                        John su Sankausku irgi
                                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                        Comment


                                          Parašė booraz Rodyti pranešimą

                                          John su Sankausku irgi
                                          Taip, mane rat irgi įžeidinėja. Labai liūdna, ir tikrai užgauna mano jautrią sielą.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X