Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sutinku, kad būna atvejų kai anglicizmas tinkamas, nes nėra atitikmens lietuviško, arba angliškas tieisog geriau tinka esmei. Neabejoju, kad ir aš esu tokių parašęs. Tačiau jo kalboje gal tik vienas ketvirtadalis tokių atvejų. Likę - su esamais identiškais lietuviškais variantais.
    Tai čia du skirtingi dalykai.

    Comment


      Parašė rat

      Gaila, kad grįš. Gal galima būtų permanentiškai užbananint?
      Kartu su dar keliais kolegomis *wink wink*

      Comment


        Parašė rat

        Teisingai, pamiršau sankauską!
        Tai kad jis vienintelis cia forume yra diplomuotas ekonomistas ir visus tvarko, uz ka jam banas

        Comment


          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

          Tai kad jis vienintelis cia forume yra diplomuotas ekonomistas ir visus tvarko, uz ka jam banas
          Man jis santykinai labiau pakenčiamas negu John.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Aš tai klausdavau kodėl jis negauna bano už žemesnio nei delfi lygio trolinimus.
            Tikrai galvojau, kad turi stogą pas Romą, nes kitaip nepaaiškinsi.
            Parašė PoDV Rodyti pranešimą
            O aš kaip tik manyčiau, kad Romas jį užbanino.
            (...)
            Sutinku, kad su kai kuriais trolinimais ir man kyla įvairių minčių. Kyla minčių, kad bandydamas situaciją pagerinti trolinimų ar patyčių tonu, per tas pačias patyčias gali kita masės dalis pasakyti: "f**k it! i'm outta here!".
            O šiaip negaliu įvardint už ką John išbanintas.
            1. Aš "nebaninu" gal jau pusantrų metų. Šis klausimas ne man.
            2. Klausimas ne kodėl John'as buvo pašalintas, o kodėl už nuolatinius trolinimus tik dabar pašalintas.

            Dabar apie tai, koks Jonas buvo puikus diskutuotojas bei fotografas ir kaip dabar bendrai nusivažiavo ar konkrečiai prisidirbo, neverta plėstis.
            Jonas dabar yra "nediskusinėje" būklėje ir negalės atsakyti.

            Comment


              Nemanau, kad jis buvo vertas to bano. Zmogui tiesiog siuksles skaudi tema. Vakaruose ar kitoj normalioj civilizuotoj sali jam butu suteikta psichoterapeuto pagalba, butu issiaiskintos priezastis, o ne grubiuoju budu ismestas. Manau butu teisinga ji nuimti, rinkimai ant nosies, o jis jiems atsidaves. Juk aiskiai rase, kad is Londono grizo su intencija atzombinti daugeliu cia gyvenanciu ir manau jam gerai sekas.

              Comment


                Banas būna automatiškai gavus tam tikrą kiekį nuobaudų (įspėjimų). Nemanau, kad neverta duoti įspėjimo, kuris pavirs į baną, vien dėl to, kad "neverta", ar kažkas "nemano, kad jis vertas bano". Tada matyt iš viso būtų neverta turėti įspėjimų sistemos.

                Comment


                  Kai kažkas pastoviai 80% žinučių rašo vien tam, kad kitus patrolinti, tai ar yra bendra nauda iš viso iš tokio nario? Kiti pamatę pastovius dantų šiepimus tarpusavyje gal pagalvoja, ar verta iš viso čia gaišti laiką tarp trenktų, kurie nesuranda nieko rimtesnio nei berti kitiems smėlį į akis.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Iš temos "Nugriauti pastatai" dingo visas puslapis diskusijos. Romas kur nors viską perkėlė ar tiesiog ištrynė? Nors ir nukrypta nuo temos, bet mano nuomone diskusija buvo gan turininga ir nenusipelnė paprasčiausios cenzūros. Daugiau ten jokių pažeidimų nebuvo. Buvo galima perkelti į pvz. Diskusijos apie miesto tankinimą ir aukštingumą. Tuo tarpu pačios diskusijos įplieskėjas su žinute apie "šūdnamius" kažkodėl liko neliestas. Dvigubi standartai?

                    Comment


                      Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                      Iš temos "Nugriauti pastatai" dingo visas puslapis diskusijos. Romas kur nors viską perkėlė ar tiesiog ištrynė? Nors ir nukrypta nuo temos, bet mano nuomone diskusija buvo gan turininga ir nenusipelnė paprasčiausios cenzūros. Daugiau ten jokių pažeidimų nebuvo. Buvo galima perkelti į pvz. Diskusijos apie miesto tankinimą ir aukštingumą. Tuo tarpu pačios diskusijos įplieskėjas su žinute apie "šūdnamius" kažkodėl liko neliestas. Dvigubi standartai?
                      Iš viso neberandu tos temos.
                      Šnekant apie moderaciją, tai valdytojai turi pilną teisę daryti ką nori daug neaiškindami.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Iš viso neberandu tos temos.
                        Šnekant apie moderaciją, tai valdytojai turi pilną teisę daryti ką nori daug neaiškindami.
                        A tai kur demakracija?
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                          Iš temos "Nugriauti pastatai" dingo visas puslapis diskusijos. Romas kur nors viską perkėlė ar tiesiog ištrynė? Nors ir nukrypta nuo temos, bet mano nuomone diskusija buvo gan turininga ir nenusipelnė paprasčiausios cenzūros. Daugiau ten jokių pažeidimų nebuvo. Buvo galima perkelti į pvz. Diskusijos apie miesto tankinimą ir aukštingumą. Tuo tarpu pačios diskusijos įplieskėjas su žinute apie "šūdnamius" kažkodėl liko neliestas. Dvigubi standartai?
                          Todel, kad ten bent yra pateikta nuotrauka, o jusu pazliumbimai lai keliauja i Peru, nes su griovimu tai neturi nieko bendro. Sudnami, galiu pakeist i "fekaliju namelis", kad kazkam ne taip skaudu butu. Gavau ispejima nuo Romo ir manau jis teisingas uz kalbos kultura, o ne uz paties daikto ivardinima, tuo kas yra.

                          Comment


                            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                            Todel, kad ten bent yra pateikta nuotrauka, o jusu pazliumbimai lai keliauja i Peru, nes su griovimu tai neturi nieko bendro. Sudnami, galiu pakeist i "fekaliju namelis", kad kazkam ne taip skaudu butu. Gavau ispejima nuo Romo ir manau jis teisingas uz kalbos kultura, o ne uz paties daikto ivardinima, tuo kas yra.
                            Supratau. Tai reiškia nufotkinam pvz. Milwaukio tačkę, dedam į temą "šiaip juokinga" su prierašu "tokius grabus reikėjo senai į metalo laužą" ir didžiuojamės įkelta foto, o kitas nuomones dar išvadinam žliumbimu? Ai tai štai kaip šitas forumas veikia...
                            Paskutinis taisė Ginthus; 2019.03.06, 08:34.

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              A tai kur demakracija?
                              Tai yra demokratija. Visiška privačios nuosavybės apsauga.

                              Comment


                                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                Supratau. Tai reiškia nufotkinam pvz. Milwaukio tačkę, dedam į temą "šiaip juokinga" su prierašu "tokius grabus reikėjo senai į metalo laužą" ir didžiuojamės įkelta foto, o kitus dar išvadinam virkautojais? Ai tai štai kaip šitas forumas veikia...
                                Nu va, sedit 15m sitam forume ir nezinot kaip jis veikia Gal Romui parasykit asmenine zinute, pasiaiskinkit tarpusavy, nes kokie ten jusu santykiai man mazai rupi. Idejau akivaizdziai uzleista troba, pavadinau ja sudnamiu ir tiek ziniu, kuri bus greitai sulyginta su zeme, kas atitinka tema. Jei ji nera fekaliju namelis, isdestykit prasom papunkciui, jo privalumus, nuvaziuokit i vieta, padarykit nuotraukas, gal kazka saugotino praleidom. Kaip nors taip. Naudos bus daug daugiau, nei deliot visokius Omsko kadrus.

                                Comment


                                  Oficialus John bano pretekstas buvo nuoširdus užklausimas dviračių temoje, koks dviratis yra tinkamas Kaune prie madingų Adidas treningų (su trimis juostelėmis). Kai kam tai pasirodė kaip nevykęs juokelis
                                  ​​

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                    Tai yra demokratija. Visiška privačios nuosavybės apsauga.
                                    Žodžio laisvė galioja ir privačiame sektoriuje.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                                      Iš temos "Nugriauti pastatai" dingo visas puslapis diskusijos. Romas kur nors viską perkėlė ar tiesiog ištrynė? Nors ir nukrypta nuo temos, bet mano nuomone diskusija buvo gan turininga ir nenusipelnė paprasčiausios cenzūros. Daugiau ten jokių pažeidimų nebuvo. Buvo galima perkelti į pvz. Diskusijos apie miesto tankinimą ir aukštingumą. Tuo tarpu pačios diskusijos įplieskėjas su žinute apie "šūdnamius" kažkodėl liko neliestas. Dvigubi standartai?
                                      Aš ištryniau, nes nusibodo dalinti įspėjimus ir perkėlinėti. Gal, kai žinosite, kad bus trinama, iš karto rašysite reikiamoje temoje?

                                      Comment


                                        Mano manymu forumiečių parašyta informacija yra daug vertingesnė ir svarbesnė, nei teisingas pasiskirstymas pagal temas. Juk apie kai kurių temų egzistavimą net nežinoma. Juk kai kurios nėra aktyvios o paieška faktiškai neveikia. Juk tai dažniausia atsitinka netapybiškai.

                                        O dabar diktatūra gaunasi kažkokia...
                                        Paskutinis taisė Resutas; 2019.03.06, 10:35.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Oficialus John bano pretekstas buvo nuoširdus užklausimas dviračių temoje, koks dviratis yra tinkamas Kaune prie madingų Adidas treningų (su trimis juostelėmis). Kai kam tai pasirodė kaip nevykęs juokelis
                                          ​​
                                          Tai čia ne juokelis, o normalus kultūrinis-antropologinis klausimas apie Kauno kaip kultūrinio archetipo specifiką.
                                          Aš rašiau kad nesvarbu koks dviratis, svarbu kad jis būtų vogtas. Tada Kaune tinka prie bet kokių treningų. Tik, žinoma, ne Le coq sportif. Kaune treningų su nupieštu gaudžiu geriau nenešioti.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X