Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Omeny turėjau kitą nepraustaburnį.
    Jei sau prisiskyrei šią pastabą apie leksikoną, vadinasi buvo priežasčių.
    Mano posto esmė, visai ne tame. O tai, kad jei jau turi moderatoriaus teises ir neparodai pirštu ką 'įžeidinėji', tada jau galima taikyti kitus standartus. Suprantu, kad nenori pripažinti prieš visus buvęs neteisus, bet porfavor, bent pasidaryk išvadas sau ir neberašinėk nesąmonių, arba nesibutthurtink, kai kas nors parodo, kad tamsta nusišnekate. Ir užbaigsiu linksma nata:

    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Niekas Jūsų neįžeidinėja, nors palaikote merą, apie kurio darbus sunku ką nors gero ar blogo pasakyti, nes jų nebuvo.
    Kaip pasakytų klasikas Doge, much arguments, such wow.

    Comment



      Priežastis kodėl forumas vis greičiau miršta ir diskusijos durnių lygio:



      Abu suarchyvuoti:
      http://web.archive.org/web/201802181...AFdomu/page259
      http://web.archive.org/web/201802181...AFdomu/page258

      Šitas forumas neužilgo mirs (jei negalima šiandieninės būsenos laikyti mirimu) jeigu neateis naujų narių.
      Užtektų padaryti kokią vidinę forumo akciją kad padarom gerų miestų nuotraukų kuria nors tema (dvarai, pastatai vaiduokliai, gražios panoramos ar kt.).
      Suorganizuojam keletą laikraščių straipsnių ir paduos naujų narių.

      If not, people like rat will reign supreme here and the forum is doomed to die.

      Comment


        Yra priežasčių, kodėl gero kontento sumažėjo ir kokybiškas kontribucijas darę nariai pamažu išsivaikščiojo. Ir tai nesusiję su rat. Bet that's life I guess.

        Comment


          Parašė rmss Rodyti pranešimą
          Panašu, kad kažkuris moderatorius tikrai nelaiko nuoskaidos ant kai kurių narių (patebėkit kaip neįvardinau apie kurį moderatorių čia rašau, tai vadinasi viskas ok). Siūlyčiau visiems įsijungti adblocką forumui, gal bent sumažėjus gaunamiems centams, adminai sugalvojos įsijungti forumą, pažiūrėt kas čia darosi.
          Palaikau, nes pacituoto posto (ne rmss, jis pacitavo tą ...) savininko toleravimas daugelyje temų, kur paliečiama ES, JAV, geopolitika, Rusija, Ukraina ar koks Rail Baltica II su tolimesniu Stalino represesijų ir Putino veiksmų garbinimu iki fizinio susidorojimo (netgi tautų lygyje) pastoviu pasikartojančiu grąsinimu veda prie tikrai negerų minčių forumo moderatorių ar savininkų atžvilgiu.
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Yra priežasčių, kodėl gero kontento sumažėjo ir kokybiškas kontribucijas darę nariai pamažu išsivaikščiojo. Ir tai nesusiję su rat. Bet that's life I guess.
            Dėl kokių priežasčių išsivaikščiojo? Būtų labai įdomu sužinoti.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Aš stengiuosi trinti Al1 žinutes, kuriose varoma ant Lietuvos, aukštinamas putinas ir pan. (net esu parašęs jam kelis įspėjimus, kad tokios žinutės bus trinamos be įspėjimo). Išskyrus temą "Šiaip linksma", nes manau, kad kartais juokinga ten tokias paskaitinėti.
              Tada reikia tos temos antraštėje parašyti aiškiai, kad debiliškos, provokuojančios ir balansuojančios ant BK ribos jo žinutės yra toleruojamos vienintelėje šioje temoje. Tiesiog bus visiems aišku, kokia yra forumo vadovų pozicija.
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

              Comment


                Na aš nesu forumo vadovas, ir nežinau jų pozicijos.

                Comment


                  Iš kur tą ištraukėt? Savininkai iš viso mažai reiškiasi, o moderatorių yra įvairių. Aš asmeniškai jau rašiau, kaip elgiuosi su Al1 žinutėmis. Šiaip jokios nostalgijos SSRS nematau.

                  Comment


                    Ne tik trinti reikia, bet reikia pilnai blokuoti didėjančiais terminais už pakartotinus purvo ir šmeižto pilstymus. Tegul jis keliauja į visokius vatnikų puslapius rytuose, jei jam tai yra svarbiausias aspektas ir nesugeba kitaip. Nematai nuostolio, jei jo visai čia neliks. Atsibodo stribo palikuonio kliedesiai.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                    Comment


                      Tai taip ir buvo daroma (blokuojama didėjančiais terminais). Dabar naujoje platformoje galbūt baninimas neveikia, nežinau.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Tai taip ir buvo daroma (blokuojama didėjančiais terminais). Dabar naujoje platformoje galbūt baninimas neveikia, nežinau.
                        Gal tai irgi priežastis, kad kai kam atsibodo vieno asmens trie....as daugelyje temų ir nusprendė geriau visai pasitraukti iš čia.
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Kažkoks keistas čia tas atnaujinimas buvo, kad dalis funkcijų neveikia.

                          Comment


                            Ok, o kas čia kokias taisykles pažeidinėjo?

                            Comment


                              Naujus forumiečius galėtų tvirtinti adminai, kaip kad kituose forumuose.
                              Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                              Comment


                                Parašė lukass Rodyti pranešimą
                                Naujus forumiečius galėtų tvirtinti adminai, kaip kad kituose forumuose.
                                Sakinį suformulavai lyg dauguma taip veikia forumų, iš tiesų absoliuti mažuma veikia su adminų rankiniu patvirtinimu.

                                Comment





                                  Sveiki visi,

                                  Mačiau kad neseniai forume vyko ažiotažas dėl neva mano elgesio. Noriu pabrėžti kad tie nauji naudotojai ir provokuojančios žinutės nebuvo mano ar man žinomų asmenų darbas. Kažkas trolino ir imitavo mane. Kodėl forumiečiai (tame tarpe ir mano nuomone protingi forumiečiai) iškart nusprendė kad ten tikrai aš, nelabai suprantu. Aš nenorėjau įsiloginti ir reaguoti iš karto, nes kaltinimai į mano daržą pylėsi aklai ir be sustojimo. Galvojau geriau duoti apsiraminti.

                                  Kai kurie forumo nariai liguistai reagavo į mano slapyvardį (tik slapyvardį, o ne žinutes ar jų turinį). Turėjau planų susikurti kitą nicką. Ar susikūriau ar ne, kol kas liks paslaptyje.
                                  Keista reakcija į slapyvardį, prieš porą dienų peraugo į aktyvius ir liguistus veiksmus prieš mane, todėl nuo forumo paimu pauzę. Jeigu apskritai grįšiu, grįšiu su kitu slapyvardžiu.

                                  Kol kas ačiū kai kuriems už įdomias diskusijas ir nerealias foto.
                                  O tiem kas ant manęs šiaip sau pylė pamazgas ir tam ar tiems kurie imitavo mane – aplankykit psichologą kol ne vėlu.

                                  Comment


                                    Al1
                                    * Pašalintas

                                    Kas atsitiko?? Labai gaila butu prarast toki forumieti!

                                    Comment


                                      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                      Al1
                                      * Pašalintas

                                      Kas atsitiko?? Labai gaila butu prarast toki forumieti!
                                      ne pirmas ir ne paskutinis vienas kai A|1 gauna ban'ą. Tikriausiai vėl laikinas.

                                      Comment


                                        Kodėl kai kuriose temose nėra mygtuko "Pranešti"? Ar tose temose leidžiama viskas, negalioja forumo taisyklės?

                                        Comment


                                          Click image for larger version

Name:	200200.png
Views:	93
Size:	209,6 kB
ID:	1634752

                                          Po keleto nemalonių incidentų ir dabar dar šito, gana.
                                          Sudieu forumiečiai!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X