Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
    Labas Aš naujokas šiame forume. Galiu pasakyt kad labai įdomus forumas ir įdomūs žmonės kaip manote, gal būtų gerai sukurti skiltį apie mokyklas?
    Labas, sveikinu prisijungus prie mūsų šaunios komandos Hm, apie mokyklas? Žiūrint kokiu lygmeniu. Jei apie mokyklas, kaip apie infrastruktūros (pastatai ir įrenginiai) dalį, tai būtų puiku. Tik prieš tai skatinu pasinaudoti temų paieška. Šiuo metu jau yra sukurta tema apie naujai pastatytas ar renovuojamas mokyklas. Labai įdomi tema! Bet gaila dažnai užmirštama.
    Mūsų forumas labai didelis, temų įvairovė itin plati: fotografija, viešasis transportas, geležinkeliai, nekilnojamasis turtas, moralė, religija, sportas, interjeras... Net neabejoju, kad rasite čia tai, kas Jus labiausiai domina. Skatinu būti aktyviu ir nebijoti reikšti savo nuomonę ir žinias.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
      Labas Aš naujokas šiame forume. Galiu pasakyt kad labai įdomus forumas ir įdomūs žmonės kaip manote, gal būtų gerai sukurti skiltį apie mokyklas?
      Sveikas.
      Jei turi omenyje mokyklų statybą, tai tokia tema yra.

      http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=9056

      Comment


        Ne, turėjau omeny šeip apie mokyklas. Ta prasme ką manote apie tą ir tą mokyklą, ar yra ten besimokančiu... Bet db pagalvojau kad tai nelabai gera mintis xD

        Comment


          Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
          Ne, turėjau omeny šeip apie mokyklas. Ta prasme ką manote apie tą ir tą mokyklą, ar yra ten besimokančiu... Bet db pagalvojau kad tai nelabai gera mintis xD
          Tokių temų apstu forume www.supermama.lt
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Sveiki turiu klausima dabar, nuo ko skaiciuojasi pranesimu skaicius? nes pas mane jis pastriges ties 12

            Comment


              Parašė BizZ'as Rodyti pranešimą
              Sveiki turiu klausima dabar, nuo ko skaiciuojasi pranesimu skaicius? nes pas mane jis pastriges ties 12
              Man irgi kažkada buvo neaišku, kodėl kartais nepaauga pranešimų skaičius, po to supratau, kad nesiskaičiuoja pranešimai šalutinėse forumo Prospekto, Visuomenės ir ūkio temose. Visas pranešimų skaičius matyti, jei savo profilyje atidarysi: rasti visus nario pranešimus. (Ką tik išsiaiškinau, kad ir ši tema nesiskaičiuoja)
              Paskutinis taisė Godo; 2010.03.09, 23:14.

              Comment


                Parašė BizZ'as Rodyti pranešimą
                Sveiki turiu klausima dabar, nuo ko skaiciuojasi pranesimu skaicius? nes pas mane jis pastriges ties 12
                Pranešimai skaičiuojami už parašytus pranešimus rimtose temose, o ne tokiose, kur pilstoma arba tose, kur temos nesusijusios su pagrindine forumo tematika "Miestai ir architektūra". Pasufleruoju, kad skiltyje "Prospektas" parašyti pranešimai neįskaičiuojami.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  o galima kaip nors persikeisti nickname'a kai jau prisijungei, nes manasis man nelabai gerai skamba, nezinot?
                  Paskutinis taisė Raptor; 2010.03.31, 01:52.

                  Comment


                    Parašė Airijos_Lietuvis Rodyti pranešimą
                    o galima kaip nors persikeisti nickname'a kai jau prisijungei, nes manasis man nelabai gerai skamba, nezinot?
                    Labas,
                    parašyk man AŽ su detalėmis.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      kodėl, nors neretai prisijungiu ir komentuoju toje gijoje, atėjus pranešimui, kad kažkas joje atsakė, vis numeta į tikrai seną puslapį? laiške nuoroda http://www.miestai.net/forumas/showt...6&goto=newpost, o veda ji vis į http://www.miestai.net/forumas/showt...442#post410442. kadangi su kitomis gijomis tokios problemos nėra, gal tai įmanoma pataisyti bėda? nes nervina, tiesą sakant

                      Comment


                        Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                        kodėl, nors neretai prisijungiu ir komentuoju toje gijoje, atėjus pranešimui, kad kažkas joje atsakė, vis numeta į tikrai seną puslapį? laiške nuoroda http://www.miestai.net/forumas/showt...6&goto=newpost, o veda ji vis į http://www.miestai.net/forumas/showt...442#post410442. kadangi su kitomis gijomis tokios problemos nėra, gal tai įmanoma pataisyti bėda? nes nervina, tiesą sakant
                        Turėtų būti naršyklės problema, gal kartais reikia išsivalyt naršyklės naršymo istoriją, kad persikurtų nukreipimų cache'as.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          kodėl paraše nieko nebegaliu naudoti, tik nuorodas, jei prieš tai viską galėjau?
                          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                          Comment


                            Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                            kodėl paraše nieko nebegaliu naudoti, tik nuorodas, jei prieš tai viską galėjau?
                            Nepasakyčiau kad tavo dabartinis parašas yra nuoroda
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Nepasakyčiau kad tavo dabartinis parašas yra nuoroda
                              aš jį rašiau, kai dar galėjau ir kitas funkcijas naudoti, bet nutariau pasikeiti ir pamačiau, kad nebegaliu. kodėl?
                              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                              Comment


                                Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                                kodėl?
                                Todėl.

                                Nors ne visos parašo turinio taisyklės atrodo logiškos, į ką neseniai aš ir bandžiau atkreipti administracijos dėmesį.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Deja, visi mėgsta imti, bet ne visi nori duoti. Pvz., ir dabar forume yra triskart daugiau "gatvinių" nei registruotų narių.
                                  Tai kad pajamos iš reklamos vienodai sėkmingai eina nepriklausomai ar lankytojai užsiregistravę, ar ne. Ir kai rašinėjama apie visus filus irgi.
                                  kaip?

                                  Comment


                                    Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                    Deja, visi mėgsta imti, bet ne visi nori duoti. Pvz., ir dabar forume yra triskart daugiau "gatvinių" nei registruotų narių.
                                    Vienas iš galimų nepopuliarių sprendimų (jei įmanomas įgyvendinti techniškai) neregistruotiems lankytojams nerodyti nuotraukų arba rodyti tik pirmą temos puslapį.
                                    Parašė alm Rodyti pranešimą
                                    Tai kad pajamos iš reklamos vienodai sėkmingai eina nepriklausomai ar lankytojai užsiregistravę, ar ne. Ir kai rašinėjama apie visus filus irgi.
                                    Kaip aš supratau Romo mintį, tokiu būdu tikimasi nors šiek tiek labiau apsaugoti nuotraukų savininkų autorines teises. Aišku, tuo pačiu „gatvinius“ tai kažkiek motyvuos užsiregistruoti.
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      $$$ Vai vai vai, vien tik pinigai, me$ ne žmonė$, o maišai, o maišam$ reik pinigų. Ir kuo daugiau. Gal techniškai galima būtų padaryti, kad pri$ijungu$ prie forumo, kok$ plugina$ įlį$tų į naršyklę ir $kaičiuotų pinigėliu$$$ už pralei$tą laiką, arba apmoke$tinti par$i$iunčiama$ nuotrauka$ (nuotrauka - 1Lt), arba įve$ti nario abonentintį moke$tį? $$$

                                      Matyt nėra balan$o tarp lankomumo ir gaunamo$ naudo$.
                                      gera gyventi gerai

                                      Comment


                                        Manyčiau, kad tiesiog reikėtų pasirinkti paveiklėlių talpyklą, leidžiančią didesnius arba neribotus naudojimo srautus. Nuo per didelio srauto niekas nėra apsaugotas.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                          $$$ Vai vai vai, vien tik pinigai, me$ ne žmonė$, o maišai, o maišam$ reik pinigų. Ir kuo daugiau. Gal techniškai galima būtų padaryti, kad pri$ijungu$ prie forumo, kok$ plugina$ įlį$tų į naršyklę ir $kaičiuotų pinigėliu$$$ už pralei$tą laiką, arba apmoke$tinti par$i$iunčiama$ nuotrauka$ (nuotrauka - 1Lt), arba įve$ti nario abonentintį moke$tį? $$$

                                          Matyt nėra balan$o tarp lankomumo ir gaunamo$ naudo$.
                                          Čia, kiek supratau, yra savanoriškas pasisiūlymas užmokėti už daugybę gigabaitų nemokamo hostingo?
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X