Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
    Norėjau paklausti, kaip būtų galima pasikeisti vardą???
    Nario vardą? Persiregistruot.
    Parašė aesde Rodyti pranešimą
    ir dar vienas pastebėjimas (beja dievai (ar diktatoriai) man nesiteikė paaiškinti situacijos) - aš turiu įvertį už pranešimą kurio nėra
    Turėjai ir pats suprast, bet atsakysiu. Gavai įvertį už pranešimą, vėliau pranešimas buvo ištrintas moderatorių, nes jis buvo netinkamas pagal temą, įžeidžiantis ar kitaip netinkamas. Įvertis tau lieka, bet žinutė ištrinta. Ką čia blogo įžvelgi?
    Paskutinis taisė Ametistas; 2009.10.19, 14:53.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Nario vardą? Persiregistruot.
      Ne, to daryti nereikia. Parašyk AŽ vienam iš forumo valdytojų.

      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Turėjai ir pats suprast, bet atsakysiu. Gavai įvertį už pranešimą, vėliau pranešimas buvo ištrintas moderatorių, nes jis buvo netinkamas pagal temą, įžeidžiantis ar kitaip netinkamas. Įvertis tau lieka, bet žinutė ištrinta. Ką čia blogo įžvelgi?
      Pranešimas guli šiukšlyne, kuris ne visiems matomas.
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Parašė 99 Rodyti pranešimą
        Ne, to daryti nereikia. Parašyk AŽ vienam iš forumo valdytojų.
        Nemaniau, kad terliojatės Gal ir man kada reikės pakeist tapatybę...
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Sveiki. kaip matau, forumo lankomumo rekordas yra užfiksuotas 2007.04.11, kada sulaukta net 511 lankytojų. Tačiau nedetalizuojama, kiek iš jų buvo narių ir kiek svečių. Šiuo metu matomi tokie skaičiai:
          71 narių ir 155 svečių
          Ar yra fiksuojamas tik narių prisijungimo (vienu metu) rekordas?
          Aišku, galbūt kam nors kils klausimas kam to reikia, bet aš tik klausiu ar pats šis faktas yra fiksuojamas?
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė Wycka
            Ar yra fiksuojamas tik narių prisijungimo (vienu metu) rekordas?
            Ne.
            Tą skaičių reikėtų atitaisyti, nes jis yra arba spam, arba paieškos spider'ių atspindys.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              kodėl miestai.net pagrindinis puslpis neatnaujinamas? (Pilsoto pusė dar tik pastatyta)
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                Ar visiems taip galima?

                Parašė Mørtã
                Kad jokio supratimo apie eisma ziedu neturi.
                Atvaizdas
                Tikro "vyro" reakcija:
                Mørtã praneša apie dar būsimą įvykį!!!
                Atkreipkite dėmesį į Mørtã pranešimą ir kada amiko davė (tiksliau — duos ) įvertį!!!
                Mørtã — kaip tu tai padarei?
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Mørtã praneša apie dar būsimą įvykį!!!
                  Atkreipkite dėmesį į Mørtã pranešimą ir kada amiko davė (tiksliau — duos ) įvertį!!!
                  Mørtã — kaip tu tai padarei?
                  Aš jau seniai pastebėjau, kad atsilieka forumo laikrodis. Atkreipk dėmesį į savo pranešimo laiką ir tikrą laiką. O dėl Mortos skundimo tai čia kažkoks vaikiškas peckeliojimasis. Daviau jai įvertį, na ir kas?
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Aš jau seniai pastebėjau, kad atsilieka forumo laikrodis. Atkreipk dėmesį į savo pranešimo laiką ir tikrą laiką. O dėl Mortos skundimo tai čia kažkoks vaikiškas peckeliojimasis. Daviau jai įvertį, na ir kas?
                    Aš būtent tai ir norėjau pasakyti , tik maniau, kad čia mano kompiuteris 'pavažiavęs', o čia tarsi iš dangaus nukrito įrodymas
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Daviau jai įvertį, na ir kas?
                      Nieko, "vyriskai" pasielgei ir tiek.
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Atsakymai į svarbius klausimus:
                        1) amiko įvertis buvo skirtas tam pačiam pranešimui, kuriame įdėtas to įverčio vaizdas, taigi p. Mørtã pranešimą greičiausiai paredagavo įdėdama įverčio vaizdą.
                        2) Forumo laikas iš tiesų 1 minute skuba nuo faktinio ir nereikia jaudintis, jei po pranešimo parašymo naudojant greitąjį atsakymo langą, forumo laikas apačioje nepasikeičia, tiesiog pranešimas prisideda dinamiškai ir puslapis nėra atnaujinamas, kaip ir jo sugeneruotas laikas apačioje.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          ar negalima būtų padaryti, kad galima būtų pažymėti visas prenumeruojamas temas kaip perskaitytas?

                          Comment


                            Labas,
                            dabar berods galima padaryti taip, kad visos prenumeruojamos temos būtų pašalintos arba aplamai visos forumo temos, tame tarpe ir prenumeruojamos, būtų pažymėtos kaip perskaitytos.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              tada paklausiu, kaip?

                              Comment


                                Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                                tada paklausiu, kaip?
                                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                Comment


                                  ačiū

                                  Comment


                                    turiu klausimą kažkodel kiek rasau žinuciu forume anketoje jos nedideja, o vidurkis mažeja. Gal galit kas paaiškint kame replės?

                                    Comment


                                      Parašė BMW2009 Rodyti pranešimą
                                      turiu klausimą kažkodel kiek rasau žinuciu forume anketoje jos nedideja, o vidurkis mažeja. Gal galit kas paaiškint kame replės?
                                      Apie tai jau buvo rašyta ne vieną kartą, matyt reiks kažkur aiškiai parašyti
                                      Atsakymas: ne visose skiltyse parašyti pranešimai yra įtraukiami į bendrą pranešimų skaičių.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Noriu paklausti, kodėl man kartais temoje "fotografija" prie balsavimo būna parašyta "Tu negali balsuoti šioje temoje" ?

                                        Comment


                                          Labas Aš naujokas šiame forume. Galiu pasakyt kad labai įdomus forumas ir įdomūs žmonės kaip manote, gal būtų gerai sukurti skiltį apie mokyklas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X