Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė ANDRIUS
    Hm, noreciau issiaiskint. ..... Kame reikalas, miestai.net jau antrakart uzblokavo mano IP adresa.... Neitiketina per pusdieni mano ivertis krito iki 0... Kuo taip prasikaltau?

    Jei kazkas negerai, tai praneskit... bet jei ne..... tai bijau sis mano pranesimas yra paskutinis forume.. del manes vieno naujas IP nebus skiriamas. Anyway, ce viskas buvo ciki
    Negali būt, kad ir miestai.net ir tinkle.miestai.net vienu metu tavo IP blokuotų. Blokavimo sistemos tarp portalo ir forumo nėra suderinamos. Be to, kol kas tik vienintelio Vingių Jono IP blokuojamas, o jis nė su vienu iš tavo 5 naudojamų IP nesutampa.

    O dėl blokavimo, tau išmeta kokį nors perspėjimą ar užrašą?

    O dėl įverčio, tai čia blitz kažkodėl tau numažino. Nežinau, dėl kokių priežaščių
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Parašė alonso
      as net pats nepamenu, del ko kilo, megdavo jis labai graziai varyti ant Kauno ir bet kuriu jam priestaraujanciu. gyresi, kaip dauzo kauniecius laisvalaikiu. po to idejo ir parode "savo" nuotrauka, kur kazkoks biciukas stovi pasiremes i mersa.
      as ir pasakiau, kad jei buciau jo tetis - gerai per uzpakali berzines koses duociau. tuomet gavau labai baisu grasinanti laiska, kad pateikciau savo nuotrauka ir jis mane per dvi dienas iskas ir man kaput (necenzurinius zodzius ismetam) edgaex gavo bana. po to jungesi 7 kartus kitais nickais, bande ant manes vaziuoti. laimei, i delfio lygio diskusijas nesiveliu. tiesa ta, kad ir kas jis bebutu, bet jei kazkas perejo prie tiesioginiu grasinimu (nors ir kabutese) - be pasekmiu susitikus nebutu apseita..pagal zodiaka as vezys. veziai isizeidzia sunkiai, bet jei isizeidzia..nors ir nelaiko tos nuoskaudos kazkur giliai, bet jei kokios aplinkybes suveda - kazkas labai stipriai nukencia..tokia ir istorija
      Gal tu jam duok kelia, nesuk sau galvos, manau neverta del to kazka ir galvoti

      Comment


        #23
        Parašė alonso
        atskleista didziausia amziaus afera: ANDRIUS=edgaex=vingiu jonas.
        Beje kiek pamenu Andrius lyg kazkieno kaimynas, kaip sake kazkas man cia sake forume. Tai turetu ji pazinoti, tpju juos pazinoti visus

        Comment


          #24
          as del to sau ir nesuku isvis galvos

          o del Andrius=edgaex=vingiu jonas - as tik pajuokavau


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #25
            Parašė Mantaz
            Negali būt, kad ir miestai.net ir tinkle.miestai.net vienu metu tavo IP blokuotų. Blokavimo sistemos tarp portalo ir forumo nėra suderinamos. Be to, kol kas tik vienintelio Vingių Jono IP blokuojamas, o jis nė su vienu iš tavo 5 naudojamų IP nesutampa.

            O dėl blokavimo, tau išmeta kokį nors perspėjimą ar užrašą?

            O dėl įverčio, tai čia blitz kažkodėl tau numažino. Nežinau, dėl kokių priežaščių

            Aciu uz info, Mantai.
            Man tiesiog tinklo shefai pasake, kad jie asmeniskai nieko neblokavo... ir kai pakeite musu IP, vel galejau susiconnect'inti su tinkle.miestai.net ir www.miestai.net

            Narsykle neprisisauke atsakymo is Miestu serverio... tame buvo problema.


            O kas liecia Blitz, tai jam berods nelabai patiko mano replikos Maskvos poziuriu... kitur nuomonem nesusikirtom... na ce tai jo sazinei

            Comment


              #26
              Andriau, o tu jam, kaip tikras lietuvis - atgal, atgal..


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #27
                Parašė auskariukas
                Beje kiek pamenu Andrius lyg kazkieno kaimynas, kaip sake kazkas man cia sake forume. Tai turetu ji pazinoti, tpju juos pazinoti visus


                Na, visi mes is vieno didelio kaimo , tai gal kazkas mane ir pazista... O forume is man asmeniskai zinomu aktyvesniu nariu yra vos vienas...

                @Alonso:

                Comment


                  #28
                  Isivele klaida nuotrauku archyve nes tarp nuotrauku yra tema visai ne i tema


                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #29
                    / čia ją turbūt Mantas nukėlė. Šiaip tai nėra visiškai off-topic, nes iš esmės tai buvo tema, kurioje siūlyta atsiųsti savo darytus maketus.
                    Nors "nuotraukų konkurso archyve" ji netinka (čia ji buvo atkelta dar tuomet, kai tai buvo tiesiog "archyvas" )

                    Comment


                      #30
                      Turbūt temos geresniu pavadinimu šiam reikalui rasti ir negalėjau...

                      Kas čia nutiko? Berašant pranešimą suspaudžiau kažkokią kombinaciją, o gal kažką tuo metu paspaudžiau (žymeklis tuo metu gal nebuvo teksto laukelyje). Štai kas atsitiko:

                      T.y. sumažėjo šriftas. Jei norit pamatyti akivaizdžius pakitimus, pažvelkit į plakato (banner) dalį, kurioje matom naujausiai atsakytas temas. Juosta su pranešimų kiekiu per paskutiniąsias 24-ias valandas netelpa. Gal žinot, kaip tai būtų galima atitaisyti?
                      Paskutinis taisė ; 2007.06.04, 17:58.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        #31
                        Jei naudoji FF: ctrl+0
                        Opera: *
                        IE6: View->Text size->Medium
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #32
                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Jei naudoji Opera: *
                          Ačiū, tvarka
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            #33
                            Kodel baneris vis dar yra nepakeistas?Juk jau isrinkta geriausia geguzes menesio nuotrauka!
                            Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                            Comment


                              #34
                              Pakanka man ar bet kuriam forumo tvarkytojui parašyti AŽ tokiu atveju jei kai kas pramiega geriausios mėnesio nuotraukos išrinkimą
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #35
                                O aš visą balsavimą sugebėjau pramiegot

                                Kur dingo paryškinta nuoroda į rinkimų temą pagrindiniame forumo puslapyje? Erzindavo jin mane, bet pasirodo reikalinga buvo .

                                Comment


                                  #36
                                  Nors anksčiau keletą kartų ją esu pamiršęs, šio finalinio balsavimo metu ji tikrai buvo

                                  Comment


                                    #37
                                    /\ žiūriu atėjo vasara, tai visi kaip galvas pametę čia

                                    Comment


                                      #38
                                      Atsiprasau 99, as jau kelias savaites galva lauziau ir galvojau, kad cia as durnas ir nesuprantu kada keiciamas banerio paveiksliukas.Kazkaip vakar pasiryzau paklausti ir tiek.Kita karta siusiu AZ
                                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                      Comment


                                        #39






                                        Negi sistema netikrina ar tokio vartotojo dar nėra? Ar buvo panaudotas „_“ simbolis, kuris nėra rodomas?
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #40
                                          /\

                                          Nekreipk į šį dalyką dėmesio. Čia padaryta, kad galėčiau prisijungti prie puslapio. Tai padarė patys administratoriai.
                                          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X