Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saviraiškos ribojimas forume

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Ar šią temą jau galima rakint?
    Jau seniai siūliau trinti šią temą su visu forumu niekieno neatsiklausiant.

    Comment


      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
      Ar šią temą jau galima rakint?
      Aš irgi galvoju kad kas čia su šituo forumu po eitynių pasidarė. Pasileido visiškai
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė mindakas Rodyti pranešimą
        Rakinkit, tik atsakykit į klausimą, kas ir kokiu tikslu ją sukūrė mano vardu?
        Ne tik tavo, bet ir mano vardu. O sukūrė tam, kad pasityčiotų, sukiršintų forumą ir vėliau kaltę suverstų mums.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Aš tik pakartosiu Irmos nuomonę. Jei šio forumo moderatoriai ir valdytojas šį forumą traktuoja kaip architektūros ir urbanistikos forumą siaurąją prasme, tai čia reikia ištrinti du trečdalius forumo temų ir nemažiau pusės pranešimų temose, susijusiose su konkrečiais architektūriniais projektais.
          Kitas dalykas, architektūra ir urbanistika yra tiek pat susijusi su socialinėmis problemomis, kiek ir su inžinerija ir dizainu.
          Trečia forumo pavadinimas Miestai.net semantiškai labiau nurodo į socialinę erdvę, nei į architektūros ir urbanistikos disciplinas siaurąja prasme.

          Comment


            Parašė Romas
            /\ Tas, kas įdėjo tas nuotraukas?
            Gal visi išsiaiškino ir liko prie savo nuomonių.

            Eilinis įrodymas, kad yra du keliai (gal kas nors gali pasiūlyti ir daugiau):
            1) Leisti viską - gausim tokį rezultatą, kokį turime. Liks tik keisti forumo pavadinimą.
            2) Temas "apie kitą galą" palikti specializuotiems puslapiams
            3 variantas: būti sąžiningiems ir neleisti diskusijų apie homoseksualumą, tuo pačiu neleidžiant bet kokias kitas su architektūra nesusijusias diskusijas.
            4 variantas: leisti diskusijas apie viską, bet protingai tvarkant ir pravedus Romui keletą paskaitų (tavo nuomone, tai būtų "smegenų praplovimas")
            5 variantas: toks pats kaip 4 var., tiesiog su homoseksualumu susijusioms temoms paskirti kokį nors vieną protingą naują moderatorių, kuris turėtų apribotas teises tvarkyti kitas temas (dėl atsargumo). Žinoma, administratorius turėtų didesnes galias.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė Romas
              Eilinis įrodymas, kad yra du keliai (gal kas nors gali pasiūlyti ir daugiau):
              1) Leisti viską - gausim tokį rezultatą, kokį turime. Liks tik keisti forumo pavadinimą.
              2) Temas "apie kitą galą" palikti specializuotiems puslapiams
              Kokį rezultatą turime? Temą apie toleranciją ir netolerantišką adminą? O kokio rezultato norėtum? Jei negalim šnekėt apie toleranciją tada drauskit šnekėt apie nusikalstamumą, kuo ta tema geresnė?

              Comment


                Manau kaip forumo dalyvis turiu teisę užduoti klausimą:
                Kur forumo taisyklėse numatyta, kad forumo adminas turi teisę mano vardu kurti temą be mano žinios nurodydamas mane kaip temos kūrėją?
                Kas gali paneigti, kad kitą kartą mano vardu bus prirašoma pranešimų arba asmeninių žinučių? Ar gali toks elgesys būti nenubaustas?

                Comment


                  O Miestai.net facebook'o paskyroje siūlau įrašyti tokią būseną - "visuotinė belogoriačka"

                  Comment


                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    Manau kaip forumo dalyvis turiu teisę užduoti klausimą:
                    Kur forumo taisyklėse numatyta, kad forumo adminas turi teisę mano vardu kurti temą be mano žinios?
                    Kas gali paneigti, kad kitą kartą mano vardu bus prirašoma pranešimų arba asmeninių žinučių? Ar gali toks elgesys būti nenubaustas?
                    Dabar forumo valdyba turi tau sumokėti moralinę kompensaciją bei nemokamai tau pakeisti slapyvardį Čia pagal amerikiečių logiką
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                      kas ir kokiu tikslu ją sukūrė
                      Tas, kas įdėjo tas nuotraukas.
                      Juk jose nieko tokio nėra, ane?

                      Gal visi išsiaiškino ir liko prie savo nuomonių.
                      Laikas rakinti / trinti šį eksperimentą.
                      Dar kartą paaiškėjo, kad forume šiuo klausimu yra du keliai (gal kam nors pavyks pasiūlyti ir daugiau):
                      1) Leisti viską - gausim tokį rezultatą, kokį turime. Liks tik keisti forumo pavadinimą.
                      2) Temas "apie kitą galą" palikti specializuotiems tinklapiams

                      Comment


                        Manau pakaktų viešai pasmerkti intersų konflikte susipainiojusius asmenis bei juos nurodyti kaip tikruosius temos kūrėjus.

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Tas, kas įdėjo tas nuotraukas.
                          Juk jose nieko tokio nėra, ane?

                          Gal visi išsiaiškino ir liko prie savo nuomonių.
                          Laikas rakinti / trinti šį eksperimentą.
                          Dar kartą paaiškėjo, kad forume šiuo klausimu yra du keliai (gal kam nors pavyks pasiūlyti ir daugiau):
                          1) Leisti viską - gausim tokį rezultatą, kokį turime. Liks tik keisti forumo pavadinimą.
                          2) Temas "apie kitą galą" palikti specializuotiems tinklapiams
                          Hm, tu čia apie mindako foto? Na, jei jis nemeluoja, kad daržovių nepridėjo ir jei tu čia neprikišai nagų, tai tada kažkas kitas iš moderatorių pažaidė smagiai

                          O dėl variantų, tai esu pasiūlęs keletą (žr. aukščiau)
                          Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                          Manau pakaktų viešai pasmerkti intersų konflikte susipainiojusius asmenis bei juos nurodyti kaip tikruosius temos kūrėjus.
                          Viešas nulinčiavimas
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Baisiąsias Daržoves aš pridėjau, kaip eksperimentą, kai ryte nustebęs radau savo vardu atidarytą gana provokuojančią temą.

                            Comment


                              Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                              Baisiąsias Daržoves aš pridėjau, kaip eksperimentą, kai ryte nustebęs radau savo vardu atidarytą gana provokuojančią temą.
                              Puikus protesto būdas Pamatėme, kaip greit buvo išmuštas iš vėžių ir visą dieną su pakilusius kraujospūdžiu kankinosi įkaitęs Romas
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Ačiū už dalyvavimą eksperimente.
                                1. Įdėtos nuotraukos
                                2. Jos kažkam nepatiko
                                3. Nuotraukų įdėjiikas gavo baudą
                                4. Jis pasiskundė
                                5. Kažkas jį atstatė su visomis teisėmis
                                6. Kažkas atstatė jo nuotraukas - juk ten nieko nėra
                                7. Kažkas pridėjo vietoj mėsos daržovių
                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                jei jis nemeluoja, kad daržovių nepridėjo ir jei tu čia neprikišai nagų, tai tada kažkas kitas iš moderatorių pažaidė smagiai
                                Jei daržoves įdėjo ne jis, atsiprašau.

                                Prašom toliau dėt "nevegetarines" nuotraukas
                                Būkim nuoseklūs - jei tos nuotraukos yra normalios, tai reikia tęsti taip ir toliau.
                                Jau kažkas pratęsė tokių nuotraukų serijas.

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Puikus protesto būdas Pamatėme, kaip greit buvo išmuštas iš vėžių ir visą dieną su pakilusius kraujospūdžiu kankinosi įkaitęs Romas
                                  Negalima juoktis iš žmogaus. Pagalvok kas jam bus jei gatvėje pamatys gėjų porą, jei jam nuo nuotraukų taip pakilo kraujospūdis.

                                  Comment


                                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                    Baisiąsias Daržoves aš pridėjau, kaip eksperimentą, kai ryte nustebęs radau savo vardu atidarytą gana provokuojančią temą.
                                    Duokit linką į daržoves

                                    Comment


                                      Baigiam šituos cirkus
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment

                                      Working...
                                      X