Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
    Man tai yra ydomu kai per 20 metu zmones nesugebejo ismokti kalbeti lietuviskai,gal kalba bet jau labai prastai,nors nera lengva ismokti ta lietuviu kalba nes jinai yra viena is sudetingiausiu,
    buvo tokia situacija kai su rusais susincijome del galbos per pamoka,ir mokytojas pasake,jeigu nori pramokti kalbeti lietuviskai vaziuok i suvalkija, nes tikroji lietuviu kalba yra zanavyku
    O tavo miestas — Kazlų Rūda — kartais ne šalia zanavykų yra? Jeigu išmokai taisyklingai kalbėti, tai kada išmoksi taisyklingai rašyti? Jeigu nori į kažką lygiuotis, turime forume narių iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Utenos, net iš Visagino, kurie rašo gramatiškai labai gerai ar net puikiai.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

Comment

Siandien buvau marijampoleje,uzsukau i centra man sita aikste nepatiko visiskai nyki bus, galejo palikti liepas kur buvo aksciau,
      Dabar uzdaryta vilkaviskio gatve ir kaip as suzinojau ,jie isgriove kelia ir daro pozemine pereja salia parko, neturejau fotoparato negalejau nuotrauku padaryti,gal kas nors daugiau zino apie sitas marijampoles vizijas
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

Comment

/\ Iš kur ta SMSinė mada rašyti vietovardžius mažąja raide ir nedėti tarpo po kablelių?

Gal žmogus nebaigė jokių mokslų?
        Nors labiau įtikinama, kad čia išsidirbinėjimas ir /arba kitų forumo dalyvių negerbimas.

Comment

ir dar cia prikibai

Comment

kaip man sita vartotoja istrinti is sito forumo

Comment

Jokių priekaištų dėl turinio.
              Tačiau šiame forume rašdamas su akivaizdžiomis kalbos klaidomis gali susilaukti aštrių replikų.
              Atsiprašau, jei užgavau.

Comment

Parašė Scania Rodyti pranešimą
                sveiki mano vaedas gintaras. as pagyvinsiu sita pokalbiu svetaine nuotraukomis is kauno troleibusu ir autobusu. Sendien as vazevau su bandomuoju iverco citelis, manau jis labai puikus kaunui tik minusas paciam gale labai zemos lubos o ten sedi daznai vadinami pacukai

ryt ikelsiu biski iveco citelio nuotrauku

O jei kalbant rimtai, tai esu pasipiktinęs tokiu lietuvių kalbos negerbimu
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

Comment

Parašė amiko Rodyti pranešimą

O jei kalbant rimtai, tai esu pasipiktinęs tokiu lietuvių kalbos negerbimu
                  Nei juoktis, nei verkti (dėl Scania rašybos).
                  Exp@nding h¤rizons

Comment

Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                    Nei juoktis, nei verkti (dėl Scania rašybos).
                    /\ Pratęsimas:

dar nepaleido i gatves bandomojo troleibuso vilniuje?
                    Gal kai kas pastebės "Vytautą" gal nufotografuosit pora nuotraukų? Gal dar vidaus išdestyma.
                    O maždaug kiek galetu pirkti troleibusu, Vilniaus troleibusų parkai? Kazkur skaičiau jie pakeistu netik škoda troleibusus bet ir solarius 15AC.
                    Aišku , tai planuoja pirkt kitamet 40-50 naujų troleibusų aisku gali ir ne Vytautų bet gal škoda dar siulo ir cegelec.
                    Mettel, bet ten internetinės nuotraukos man įdomiau buto pamatyt kaip atrodo Vilniaus vaizde, tai lauksiu antradienio.
                    patikek as su nk nebendrauju ir tai cia labai grazei stenguosi be klaidu rasyt tai dziaukis, ir aš rašau kaip man išeina nes galvoji lengva viena akim matant labai gerai rašyti! NOOBAS
                    Matau labai pasiputes. Ir labai patinka kitus niekint deja wistiek uz tawe kazkas daugiau zino ir man tas pats geriau tik skaitysiu negu rasysiu ir iš manes tyciosis kaip dbr! Silpnaproti pamastyk ka sneki pries rasant! METTAL
                    Ir as labai stengiausi wiska rasyt, normaliai bet islenda kazkoks besmegenis, besirdis ir sumurma! Galwoji neizeidi zmoniu kurie nori papasakot ka zino apie autobusus!
                    Nu tai as ziurejau bet tam netiko ir jis mane izeide tai ka as galiu pasakyk cia taip pat lygiai kaip seime reik su odiniu dirzu i subine kad protas atsistatytu!
                    Nu tai cia mettal kaltas aš normaliai rasiau ir jis prisikabino
                    /\
                    Siekdami išlaikyti "Miestai ir architektūra" forumą informatyvų, bei užtikrinant tvarką, lengvą ir greitą informacijos paiešką, iš forumo narių reikalaujame:
                    1.2. laikytis lietuvių kalbos gramatikos taisyklių t.y. paisyti raidžių didumo, nenaudoti x, w, q ir kitų lietuviškų raidžių abėcėlėje neesančių raidžių, tyčia neiškraipyti žodžius fonetiniu pagrindu (-ei vietoj -iai, -aj vietoj ai, -zh -sh vietoj -ž -š ir pan.)
                    1.3. Nevartoti keiksmažodžių ir kitų pasakymų, grubiai pažeidžiančių lietuvių kalbos kultūros taisykles.
                    5.3 Už akivaizdžią reklamą/šiukšlinimą (svetainėje, forume, narių AŽ ir t.t.) - pašalinimas neribotam laikui be jokių įspėjimų.
                    NUOBAUDOS, BEI JŲ SKYRIMAS
                    Jei narys ignoruoja valdytojų ar tvarkytojų pastabas ir toliau pažeidžia forumo taisykles, už kiekvieną taisyklių pažeidimą, skiriama pražanga, kuri yra įvertinta taškais bei galioja nustatytą laiko tarpą.
                    http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?p=178522

Manau Scania čia viskas daugiau negu aišku. Pakanka tavojo „Eigulei“, kurio Tamsta nesiteiki ištaisyti jau trečia diena. Beje, beveik tas pats galioja ir Buss fanas. Ir nereikia bla bla apie kažkokius 'suvarymus' — jau nebepamenu kada skyriau paskutinį neigiamą įvertį; tačiau tokio stiliaus pranešimai gundo juos prisiminti

Comment

Man nuojauta kužda, kad Scania ir Buss fanas yra tas pats asmuo.
                      Be to, yra ir keli kiti nauji nariai, kuriai bendrauja įtartinai.
                      Exp@nding h¤rizons

Comment

Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                        Man nuojauta kužda, kad Scania ir Buss fanas yra tas pats asmuo.
                        Deja, nuojauta tave suklaidino . Buss fanas yra vilnietis, o Scania - iš Kauno.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

Comment

Jau pastebėjau
                          Ačiū už patvirtinimą.
                          Exp@nding h¤rizons

Comment

Nežinau nežinau... kaip kiti gali nelietuviškai rašyt. Ar jie neturi lietuviškos klaviatūros ar ką, bet man ranka nekyla rašyt nelietuviškai.
                            Paskutinis taisė Furbo; 2010.08.09, 22:12.

Comment

Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                              Nežinau nežinau... kaip kiti gali nelietuviškai rašyt. Ar jie neturi lietuviškos klavietūros ar ką, bet man ranka nekyla rašyt nelietuviškai.

"Klavietūra" - klaviatūra, beje ji lietuviškai lyg vadinasi maigykle.

Comment

Lyg, bet tikrai vadinasi KLAVIATŪRA .

Comment

Juokinga maigyklė todėl, kad neprigijusi. Pavyzdžiui - lakūnas - kuris "lakioja". Irgi gal būtų juokinga
                                  O gaila man dar dėl vaizduoklio - tikrai neblogas žodis
                                  Tinklaraštis apie miestus, transportą ir knygas

Comment

Parašė taccido Rodyti pranešimą
                                    Juokinga maigyklė todėl, kad neprigijusi. Pavyzdžiui - lakūnas - kuris "lakioja". Irgi gal būtų juokinga
                                    O gaila man dar dėl vaizduoklio - tikrai neblogas žodis
                                    Yra ir daugiau neprigijusių lietuviškų žodžių. Pvz troleibusas — vielabraukis, arba topinis: radijas — garsapliauškė.

Comment

Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Yra ir daugiau neprigijusių lietuviškų žodžių. Pvz troleibusas — vielabraukis, arba topinis: radijas — garsapliauškė.
                                      Koks dar vielabraukis? Šleika

Comment

„Šleika“ yra petnešos. Tie, kurie vadina troleibusus „šleikomis“ daro dvigubą kalbinę klaidą, nes naudoja nelietuvišką žodį visiškai ne pagal jo prasmę.

Comment

Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                                          „Šleika“ yra petnešos. Tie, kurie vadina troleibusus „šleikomis“ daro dvigubą kalbinę klaidą, nes naudoja nelietuvišką žodį visiškai ne pagal jo prasmę.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X