Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Deja, pas kai kuriuos narius nėra takto ir diskusijų kultūros; mintis tesugebama reikšti neiškios kilmės leksikonu. Čia taikoma tam nariui kuris temoka kalbėti pridėdamas WC terminus.
    Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.

Eikite geriau švęsti.

Comment

/\ Man aiškinti nieko niekaip tikrai nereikia. Ne mano kaltė, ne mano praradimas ir galiausiai ne mano šiaip rūpestis, ką tamsta žino ir ko tamsta nežino. Tik kaip jau minėjau anoje kitoje temoje, savo nežinojimo ir ignoravimo nereikia demonstruoti kaip fakto ir po to prisidenginėti trynimais.

Jeigu aš ateičiau į kokią nors temą ir pradėčiau aiškinti, kad juoda yra balta, tai turbūt trintumėt kaip fleimą. Juk būtų keista, nes čia gi mano nuomonė (ar nežinojimas) yra, ne? Nekalbant apie tai, kad pats tamsta irgi nesusilaikei nuo įžeidinėjimų, tik vietoje savo posto pašalinimo jį paredagavai.

Comment

Parašė Romas Rodyti pranešimą
        Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.
        Jeigu vienas iš diskusijos dalyvių galvoja, kad oponentas jį įžeidinėja, tai yra tik jo paties problemos - tegul tiesiog pasišalina iš diskusijos. Taip kad, Romai, eilinį kartą parodei kad esi nevertas moderatoriaus vardo.
        Dvigubai pilietybei - griežtas NE!

Comment

Deja, pas kai kuriuos narius nėra takto ir diskusijų kultūros; mintis tesugebama reikšti neiškios kilmės leksikonu. Čia taikoma tam nariui kuris temoka kalbėti pridėdamas WC terminus.

Eikite geriau švęsti.
          Čia yra įžeidinėjimas, kad mano leksikonas tik apie wc. Prašau moderatorių ištrinti šį postą ačiū geros dienos

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
            Čia yra įžeidinėjimas, kad mano leksikonas tik apie wc.
            Omeny turėjau kitą nepraustaburnį.
            Jei sau prisiskyrei šią pastabą apie leksikoną, vadinasi buvo priežasčių.

Comment

Omeny turėjau kitą nepraustaburnį.
              Jei sau prisiskyrei šią pastabą apie leksikoną, vadinasi buvo priežasčių.
              Mano posto esmė, visai ne tame. O tai, kad jei jau turi moderatoriaus teises ir neparodai pirštu ką 'įžeidinėji', tada jau galima taikyti kitus standartus. Suprantu, kad nenori pripažinti prieš visus buvęs neteisus, bet porfavor, bent pasidaryk išvadas sau ir neberašinėk nesąmonių, arba nesibutthurtink, kai kas nors parodo, kad tamsta nusišnekate. Ir užbaigsiu linksma nata:

Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.
              Niekas Jūsų neįžeidinėja, nors palaikote merą, apie kurio darbus sunku ką nors gero ar blogo pasakyti, nes jų nebuvo.
              Kaip pasakytų klasikas Doge, much arguments, such wow.

Comment

Priežastis kodėl forumas vis greičiau miršta ir diskusijos durnių lygio:

Abu suarchyvuoti:
                http://web.archive.org/web/201802181...AFdomu/page259
                http://web.archive.org/web/201802181...AFdomu/page258

Šitas forumas neužilgo mirs (jei negalima šiandieninės būsenos laikyti mirimu) jeigu neateis naujų narių.
                Užtektų padaryti kokią vidinę forumo akciją kad padarom gerų miestų nuotraukų kuria nors tema (dvarai, pastatai vaiduokliai, gražios panoramos ar kt.).
                Suorganizuojam keletą laikraščių straipsnių ir paduos naujų narių.

If not, people like rat will reign supreme here and the forum is doomed to die.

Comment

Yra priežasčių, kodėl gero kontento sumažėjo ir kokybiškas kontribucijas darę nariai pamažu išsivaikščiojo. Ir tai nesusiję su rat. Bet that's life I guess.
                  Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
                    Panašu, kad kažkuris moderatorius tikrai nelaiko nuoskaidos ant kai kurių narių (patebėkit kaip neįvardinau apie kurį moderatorių čia rašau, tai vadinasi viskas ok). Siūlyčiau visiems įsijungti adblocką forumui, gal bent sumažėjus gaunamiems centams, adminai sugalvojos įsijungti forumą, pažiūrėt kas čia darosi.
                    Palaikau, nes pacituoto posto (ne rmss, jis pacitavo tą ...) savininko toleravimas daugelyje temų, kur paliečiama ES, JAV, geopolitika, Rusija, Ukraina ar koks Rail Baltica II su tolimesniu Stalino represesijų ir Putino veiksmų garbinimu iki fizinio susidorojimo (netgi tautų lygyje) pastoviu pasikartojančiu grąsinimu veda prie tikrai negerų minčių forumo moderatorių ar savininkų atžvilgiu.

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
                      Yra priežasčių, kodėl gero kontento sumažėjo ir kokybiškas kontribucijas darę nariai pamažu išsivaikščiojo. Ir tai nesusiję su rat. Bet that's life I guess.
                      Dėl kokių priežasčių išsivaikščiojo? Būtų labai įdomu sužinoti.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Aš stengiuosi trinti Al1 žinutes, kuriose varoma ant Lietuvos, aukštinamas putinas ir pan. (net esu parašęs jam kelis įspėjimus, kad tokios žinutės bus trinamos be įspėjimo). Išskyrus temą "Šiaip linksma", nes manau, kad kartais juokinga ten tokias paskaitinėti.
                        Tada reikia tos temos antraštėje parašyti aiškiai, kad debiliškos, provokuojančios ir balansuojančios ant BK ribos jo žinutės yra toleruojamos vienintelėje šioje temoje. Tiesiog bus visiems aišku, kokia yra forumo vadovų pozicija.

Comment

Na aš nesu forumo vadovas, ir nežinau jų pozicijos.

Comment

Iš kur tą ištraukėt? Savininkai iš viso mažai reiškiasi, o moderatorių yra įvairių. Aš asmeniškai jau rašiau, kaip elgiuosi su Al1 žinutėmis. Šiaip jokios nostalgijos SSRS nematau.

Comment

Ne tik trinti reikia, bet reikia pilnai blokuoti didėjančiais terminais už pakartotinus purvo ir šmeižto pilstymus. Tegul jis keliauja į visokius vatnikų puslapius rytuose, jei jam tai yra svarbiausias aspektas ir nesugeba kitaip. Nematai nuostolio, jei jo visai čia neliks. Atsibodo stribo palikuonio kliedesiai.

Comment

Tai taip ir buvo daroma (blokuojama didėjančiais terminais). Dabar naujoje platformoje galbūt baninimas neveikia, nežinau.

Comment

Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Tai taip ir buvo daroma (blokuojama didėjančiais terminais). Dabar naujoje platformoje galbūt baninimas neveikia, nežinau.
                                  Gal tai irgi priežastis, kad kai kam atsibodo vieno asmens trie....as daugelyje temų ir nusprendė geriau visai pasitraukti iš čia.

Comment

Kažkoks keistas čia tas atnaujinimas buvo, kad dalis funkcijų neveikia.

Comment

Ok, o kas čia kokias taisykles pažeidinėjo?

Comment

Naujus forumiečius galėtų tvirtinti adminai, kaip kad kituose forumuose.
                                        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

Comment

Parašė lukass Rodyti pranešimą
                                          Naujus forumiečius galėtų tvirtinti adminai, kaip kad kituose forumuose.
                                          Sakinį suformulavai lyg dauguma taip veikia forumų, iš tiesų absoliuti mažuma veikia su adminų rankiniu patvirtinimu.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X