Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

UA. Projektai Ukrainoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzipas
    replied
    Abramovičius, nepaisant kad yra srities gubernatorius, investavęs į daugelį įmonių Rusijoj. Sibneft jau žinom, prieš tai buvo aliuminio pramonė, Aeroflot'as ir t.t. Tad, nemanau kad milijardieriai susikrovę kapitalą sėdi rankas sudėję. Jie žino kad geriau tuos pinigus investuoti, nei juos banke laikyti.

    Komentuoti:


  • Dzipas
    replied
    Parašė kaunaz
    Taip, fabrom, tokiu kaip Abramovicius yra ne tik Rusijoj ne vienas, bet ir Ukrainoj ir kitur, bet tik retas is ju tuos pinigus bent kiek toliau i sali investuoja, nuo savo tieisiginiu pajamu saltinio, nes kaip zinai dauguma tu milijardieriu ypatingai sykstus.
    Tu čia nori pasakyti kad Abramovičius savo šalį neinsvestuoja ?

    Beja, labai smagu kad Ukraina kyla, nemažai pažystamų ten turiu, ir tikrai nuoširdūs, atkaklūs ir geri žmonės

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė kaunaz
    pasviesinai monitoriu... O tu jau buvai pamanes, kad Lietuvos kompanija stato?
    Tokia nedrasi mintis buvo toptelejusi, bet blaivus protas iskart sako - nesamone . Na dabar jau viskas aisqu

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė kaunaz
    Vaidenasi... Ten melyna spalva, o ne zalia per viduri.
    Teisingai. Pasisviesinau monitoriu ir tikrai spalva daugiau melyna nei zalia... ech apsirikau

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Va tok Colliers logo

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied

    /
    Vaidenasi man ar cia Lietuvos trispalve?

    P.S. Labai grazus statiniai, ypac pirmas toks visiskai isskirtinis

    Komentuoti:


  • keen
    replied
    As sutinku ir Ukrainoj ir Rusijoj yra puikiu projektu. Ukrainoj tas procentas didesnis.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė keen
    Manau, tai ka Ukraina ir Rusija daro su savo miestais yra baisu. Tai visiskai atspindi visuomenes busena. Labai truksta sveiko proto, tvarkos, stiliaus, tradiciju.
    Kalbant apie Ukraina, nebutina mineti Rusijos (as taip galvoju)

    ir ne viskas taip jau beviltiska: pvz., Kyjivo projektai













    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė keen
    O drabuzius irgi reiktu nesioti tautinius - klumpes ir 3ispalves juostas. Dzinsai, megstiniai ir svarkai yra kitu saliu kopijavimas pagal tavo logika?
    Labai nevykęs palyginimas. Jie gi nestato medinių trobų. O kad kažkokios detalės pažymi savitą krašto vaizdą tai puiku. Kam įdomu atvažiuoti y miestą jeigu jis toks pats kaip likę 1000 miestų. Aš geriau tada pasirinkčiau važiuoti y tą kuris kitoks.

    Komentuoti:


  • keen
    replied
    Manau, tai ka Ukraina ir Rusija daro su savo miestais yra baisu. Tai visiskai atspindi visuomenes busena. Labai truksta sveiko proto, tvarkos, stiliaus, tradiciju.

    Parašė Llinass
    Kas dėl tų bokštelių nors jie ir kičiniai tačiau pažymi būtent to krašto išskirtinumą ir tai mano požiūriu yra tiesiog puiku. Ir mums reikėtų turėti ką nors savo ir savito, o ne kopijuoti kitų šalių pastatus kaip dabar yra. Kad ir pvz. Europos bokštas ar forum palace.
    O drabuzius irgi reiktu nesioti tautinius - klumpes ir 3ispalves juostas. Dzinsai, megstiniai ir svarkai yra kitu saliu kopijavimas pagal tavo logika?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Joo, dangoraižis su kraiginiu stogu

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė blitz
    Labiausiai naujojoje rusiškoje (ukrainietiškoje) architektūroje man neimponuoja du dalykai:

    1. Sovietinio stiliaus gigantizmas: pvz:

    Kokio velnio jiem reikia tokio didelio tūrio pastatų?

    2. Kičiniai elementai, pvz. bokšteliai.
    Pvz.:
    ir tt.

    Ar jie ruošiasi karui, kad turi ant kiekvieno namo piktybiškai uždėti bent po vieną, klaikų gynybinį bokštelį?
    Na drysčiau tau paprieštarauti. Dideli pastatai nes didelė šalis, didelis miestas. Tai Vilniuje maži pastatukai stovi, beja kurie man labai patinka sukuriantys jaukų mažo gražaus miesto vaizdą. Kas dėl tų bokštelių nors jie ir kičiniai tačiau pažymi būtent to krašto išskirtinumą ir tai mano požiūriu yra tiesiog puiku. Ir mums reikėtų turėti ką nors savo ir savito, o ne kopijuoti kitų šalių pastatus kaip dabar yra. Kad ir pvz. Europos bokštas ar forum palace.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė blitz
    Labiausiai naujojoje rusiškoje (ukrainietiškoje) architektūroje man neimponuoja du dalykai:

    Na, pirmiausiai, atskirkime Ukraina nuo Rusijos...
    Bent jau is lietuviu to noretusi tiketis
    O del viso kito visiskai sutinku, nors pvz. polinki i gigantomanija gal butu galima pateisinti tiesiog kitokia erdves struktura ir galia...
    O siaip, visa ta nesamone yra kazkokios neaiskios pasakos kurimas (arba pseudotradiciju atkurimas - cia jau kaip kam patinka)...
    Manyciau, kad pagrindine priezastis - dirbtinis menininku (siuo atveju - architektu) prisirisimas prie bizantiskos kulturos ir, apskritai, noras suderinti Rytus ir Vakarus, tarsi is tos samplaikos gims kazkas naujo, originalaus

    Bet Ukraina, manau, turi sansu "persirgti" sia liga...

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Labiausiai naujojoje rusiškoje (ukrainietiškoje) architektūroje man neimponuoja du dalykai:

    1. Sovietinio stiliaus gigantizmas: pvz:



    Kokio velnio jiem reikia tokio didelio tūrio pastatų?

    2. Kičiniai elementai, pvz. bokšteliai.
    Pvz.:




    ir tt.

    Ar jie ruošiasi karui, kad turi ant kiekvieno namo piktybiškai uždėti bent po vieną, klaikų gynybinį bokštelį?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė kaunaz
    Tia sunku iskart paaiskint. Tai taip ir sakyk, o ne cia slepynes zaisk. Ne kiekvienas sugeba telepatiskai suzinot ir perimt kito zmogaus infiormacija, gal pasidalink info.
    Tiesiog vadovaukis sveiku protu.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Dar viena naujiena

    Dnipro Stadium U/C

    A new stadium with a capacity for 31,000 spectators. Construction started in 2005, planned for completion in 2007.




    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė kaunaz
    Apie ka tu cia? Kokius saltinius? As is pradziu pasakiau, kad nezinau ar atsiras kas finansuotu tuos projektus, bet kad yra Ukrainoj superturtuoliu neneigiau. Kas tau netaip?
    Tie projektai jau turi finansavimą, tad man ir sunku suprasti, apie ką tu čia.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė kaunaz
    Taip, fabrom, tokiu kaip Abramovicius yra ne tik Rusijoj ne vienas, bet ir Ukrainoj ir kitur, bet tik retas is ju tuos pinigus bent kiek toliau i sali investuoja, nuo savo tieisiginiu pajamu saltinio, nes kaip zinai dauguma tu milijardieriu ypatingai sykstus.
    Gal gali pateikti savo info šaltinius, nes kol kas neįžvelgiu jokios logikos tavo teiginiuose.

    Komentuoti:


  • noname
    replied
    Odesa: White Sail labai jau primena mūsišką "žaliajį Vilnietį"

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Ačiū už temą.

    Pirmas ir paskutinis projektai labai neblogi, visi kiti - šlykštūs. Bet kokiu atveju - gerai, kad Ukraina atsigauna.

    Komentuoti:

Working...
X