Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Raelis
    replied
    Ai, tiesiog prireikė, nes dabar tom vietom domiuosi.... Idomu pasižiūrėt kas buvusio didžiausio kalėjimo vietoje dabar stovi ir koks apylinkių stovis. Apskritai mane senasis Londonas, senieji jo kvartalai labai traukia, tik, kad labai mažai atvaizdų kur galima rast...
    Paskutinis taisė Raelis; 2009.12.29, 16:45.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Atsakymas: Nėra.

    P.S: O kodėl būtent šios vietos nuotraukų reikia ?

    Komentuoti:


  • Almis
    replied
    Normalus klausimas. Raelis klausia, ar nėra kur nors forumo platybėse New Gate nuotraukų...

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Raelis Rodyti pranešimą
    Nežinau ar į temą aš čia ir gal jau tas dalykas kur buvo pavaizduotas, bet gal kas turit nuotraukų iš New Gate apylinkių ar tų vietų, kur stovėjo kalėjimas. Jiegu jau tai kur yra būtų gerai, kad pasakytumėt.
    "Jiegu jau tai kur yra būtų gerai, kad pasakytumėt. ". Gal galėtum išversti į suprantamą sakynį ?

    Komentuoti:


  • Raelis
    replied
    Nežinau ar į temą aš čia ir gal jau tas dalykas kur buvo pavaizduotas, bet gal kas turit nuotraukų iš New Gate apylinkių ar tų vietų, kur stovėjo kalėjimas. Jiegu jau tai kur yra būtų gerai, kad pasakytumėt.

    Komentuoti:


  • yeah#7
    replied
    Dėl spalvinės gamos, panašus į Vilniaus miesto savivaldybės pastatą.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Dar keletas foto.
    Kaip atrodys šis statomas (rekonstruojamas?) pastatas, kai bus baigtas? Mačiau ant tvoros puslapį, bet nepamenu jo dbr.. Gal kas padėtų?
    ....
    Gerbiamasai ->

    http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=8626

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Nais Tikrai, kad panašumų turi. Bet man atrodo, labai panašia spalvine gama pasižymi vienas pastatas Vilniuje tik, neatrenku kuris....

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    O šis naujai statomas pastatas man "kažkur matytas"...

    Atvaizdas
    Gal cia:

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Dar keletas foto.
    Kaip atrodys šis statomas (rekonstruojamas?) pastatas, kai bus baigtas? Mačiau ant tvoros puslapį, bet nepamenu jo dbr.. Gal kas padėtų?





    Matomas jis iš toli...



    O šis naujai statomas pastatas man "kažkur matytas"...

    Komentuoti:


  • Mjso
    replied
    Nerealios Londono foto. Dedu linką:

    http://www.boston.com/bigpicture/200...bove_at_n.html

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Dekui, zanaz, uz foto is mano minetu vietu

    Komentuoti:


  • zanaz
    replied
    Kelios foto iš tų kraštų, nieko gero nes prieš futbola ne iki fotkinimo buvo o ir lyt žiauriai pradėjo



    Katik pastebėjau kad šitoj foto pagavau easybus "mikrūškę" į kažkurį Londono oro uostą, įtariu Gatviką, prie temos kaip kažkas bėdavojos kad mikrūškės iš Kauno oro uosto "ne lygis"









    Kas link Emiratų stadiono, idomiai pasirodė kad sutvarkyta tik iki jo ribos, o po to iš karto bruzgynai, griuvėsiai.
    Va matosi buvo administracinis pastatas su sandėliu ar pan šalia, sandėlys trukdė, nugriovė, o pastatas apleistas liko, net skardos gabalų nuo sandėlio stogo likučių nenuėmė









    Paskutinis taisė zanaz; 2009.11.24, 03:15.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Mestelkit kokiu foto is SW Londono (Fullham, Chelsea, Kensington ir pan) jei turit kas

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Šalia Old Street stoties









    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Standartinės foto, bet darydamas jas teko šokinėti per tvoras, nes kai kur vis parakinta būdavo, ale private apartments



    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Neseniai aš grįžau iš trumpos kelionės po Londoną. Įmesiu keletą foto.

    Londonas man daug gražesnis ir įdomesnis pasidaro vien tik dėl Arsenal todėl nuo čia ir pradėsiu...







    Kažkaip vaikščiodamas aplink Emirates Stadium prisiminiau, kad Romanovas norėjo Kaune stadioną pertvarkyti ir šalia viešbučių ar keletą gyvenamųjų namų pastatyti. Gaila, kad taip neįvyko, nes aš kaip suprantu visa teritorija, kurią apibraukiau raudonai priklauso Arsenal klubui. Ten yra ir viešbutis ir apartamentai ir klubo administracija, o kaip pamenu daug kas rėkė kad negalima Kaune leisti statyti ar viešbučio ar gyv. namo šalia D ir G. Tai dbr jis smirdės toliau, o galėjo kažkuo būti panašu į šią vietą, aišku mastelis mažesnis būtų, bet būtų tvarka.



    O senasis stadionas paverstas prabangių butų kvartalu. Zanui berods nepavyko į vidų pakliūti, bet man pavyko. Kažkuriose duryse neveikė apsauga, tai aš ir įslinkau. Gražu, tvarkinga nors foto gal to ir nematyti, tik tos apsaugos ir tų durų man per daug. Ir kažkaip keistas tas jų vidinis kiemas, nei suoliukų, nei kažkokių vietų kur su vaikais pažaisti ir t.t.

    Paskutinis taisė fredis; 2009.11.23, 16:32.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Dėkui už nuotraukas. Gal ne toks jau ir baisus tas Croydon'as, kaip atrodo pro traukinio langą pakeliui į Gatwicką

    Komentuoti:


  • zanaz
    replied
    Highbury Square konversija

    Po Vėtros-Fulham užsilkau Londone porai dienų, kurgi kitur kitaryt jei ne į Arsenalo kraštus pasigrožėt

    Išlipu čia:


    Po truputį aiškėja kur paliuvau:






    Neperseniausiai skaičiau, kad senojo Arsenalo stadiono vietoj krizės dėka butai sunkiai parsiduoda. Galvojau bus eiliniu kotėdžų privaryta ir sunkiai beatpažinski kad ten kažkada buvo stadionas. Highbury Sqaure paliko viena geriausių įspudžių apie Londoną. Dėja nepaklausiau kiek už kvadratą ten, bet paaiškėjo kodėl tiek nemažai tuščių butų...





    Ten kur anksčiau lakstė žaidėjai, prašmatnus vidinis kiemas, dėja užtvertas.












    Pardavimų ofiso viduje liepė greit pakavot fotiką, maketą pavyko nufotkint tik per stiklą. Dėja kažkaip nesumasčiau prisistatyt potencialiu pirkėju bei paprašyt kad nuvestų aprodyt kokio butuko


    Už kampo naujasis Emiratų stadionas bet fotkės gal kitą kartą

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    Negeda, nes tikrai turejau kelias sunkias dienas ir labai skubejau. O savo istoriju nesiruosiu pasakot
    Tiek ir tenorėjau sužinoti. Smulkmenos nedomina.

    Komentuoti:

Working...
X