Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Rimantas
    replied
    Nuotraukų turinys gražus, bet kas joms? gal ISO pamiršai nuo 3200 perjungt, iš kur tokie triukšmai ir neaiškios linijos?

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Tate Britain yra geriau

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Dekui Taimi uz idomias nuotraukas. Daugiau noretusi tokiu kitokiu nuotrauku, nei visos.

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Dekui, El_Greco, uz nuotraukas!!! Sis pastatas, tai tikras architekturinis stebuklas

    Komentuoti:


  • Budulis
    replied
    Grazios nuotraukos, dekui.

    Parašė taimis Rodyti pranešimą



    /\ Apie sita eksponata maciau reportaza per BBC World, tai man juokingai atrode, kai zmones ta triuba nusileide gana stipriai ant subines dedavosi. Taip ir uodegikauli galima susilauzyti. Pats nebandei?

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Kažkas turės...
    Kazkaip labai abejoju Matai Big Ben'as yra varpas.O tas bokstas vadinas St Stephens Tower.Maziausias bokstas Parlamento rumuose vadinas Central Tower o didziausias Victoria Tower

    Cia specialiai Didmiesciui St Stephens Tower :



    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Aisku kad gerai. Nes tokios pat besikartojancios, kad ir skirtingu zmoniu nuotraukos nebetokios idomios.

    O del skulpturu tai tada aciu kad paaiskinai, nes as neteisingai buvau suprates...
    Čia menas, nėra teisingo paaiškinimo, visi supranta kitaip . Tiesiog taip aš manau...

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Čia gerai kad skiriasi?

    O tos skulptūros labai įdomios, jos išdėliotos kad žiūrėtu į salės kampą. Jos juokiasi. Galerijos lankytojai užeina į ta kampą ir žiuri į tas skulptūras, o jos iš jų juokiasi. Gyvas menas. Aš bandžiau tai perteikti, yra nuotrauka tų žmogeliukų ir dar trys gyvų žmoniu ir kaip ta visa įdėja veikia...
    Aisku kad gerai. Nes tokios pat besikartojancios, kad ir skirtingu zmoniu nuotraukos nebetokios idomios.

    O del skulpturu tai tada aciu kad paaiskinai, nes as neteisingai buvau suprates...

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Kaip dejo tai nepagailejo!
    Tikrai tai "Londonas kitu kampu", nuotraukos skiriasi nuo tu kurias iki siol dazniausiai tekdavo matyti siame forume. Ivairios ir idomios. Beje kas ten per zmoniu skulpturos, ka jos vaizduoja, atrodo itartinai?
    Čia gerai kad skiriasi?

    O tos skulptūros labai įdomios, jos išdėliotos kad žiūrėtu į salės kampą. Jos juokiasi. Galerijos lankytojai užeina į ta kampą ir žiuri į tas skulptūras, o jos iš jų juokiasi. Gyvas menas. Aš bandžiau tai perteikti, yra nuotrauka tų žmogeliukų ir dar trys gyvų žmoniu ir kaip ta visa įdėja veikia...

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Kaip dejo tai nepagailejo!
    Tikrai tai "Londonas kitu kampu", nuotraukos skiriasi nuo tu kurias iki siol dazniausiai tekdavo matyti siame forume. Ivairios ir idomios.
    JO, tikrai nepagailejo Turiu su tavimi sutikti, kad sitos Taimio foto, kazkokios neiprastos!!!

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
    Taimi, negailek nuotrauku, idek daugiau!!!
    Kaip dejo tai nepagailejo!
    Tikrai tai "Londonas kitu kampu", nuotraukos skiriasi nuo tu kurias iki siol dazniausiai tekdavo matyti siame forume. Ivairios ir idomios. Beje kas ten per zmoniu skulpturos, ka jos vaizduoja, atrodo itartinai?

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Kažkas turės...
    As aisku galiu ir klysti, bet man asmeniskai neteko siame forume isvysti Londono "aukseliu"!!! Tikiuosi, kad kas nors tures tokio tipo nuotrauku!!!

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Kažkas turės...

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Tokios garsios tos garsenybės kad jau atsibodę, pirmus porą kartų Londone jas apvaikščiojau o nuotraukos nežinau kur...
    Gaila...

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
    Gal turi big beno nuotrauku, ar kitu Londono garsenybiu?
    Tokios garsios tos garsenybės kad jau atsibodę, pirmus porą kartų Londone jas apvaikščiojau o nuotraukos nežinau kur...

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Pengkta grupė: Parodos viduje.













    Kvaila, bet vistiek...

    Komentuoti:


  • Didmiestis
    replied
    Gal turi big beno nuotrauku, ar kitu Londono garsenybiu?

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Ketvirta dalis: Vaizdai nuo muziejaus.







    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Įdomios nuotraukos Ačiū.

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Antra grupė: Per tiltą iki Tate Modern muziejaus.






    Trečioji: Agurkas.




    Komentuoti:

Working...
X