Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • enigma
    replied
    Tokia nostalgija apėmė bežiūrint... Sena gera Anglija...

    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    Quadruple laud shouts of BRAVO, Vytautai!

    I've always felt that Lietuva has some of the finest photographers.

    The photos of the church at the beginning of the thread are my favorites.

    Komentuoti:


  • Budulis
    replied
    Kokybiška kelionė Daug gražių nuotraukų, įdomi dviračio vandeny

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Taip, tik atvirkštine tvarka ir ne per vieną dieną
    Haha, per vieną dieną norint apeiti paskubėt reikėtų .

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Atrodo gerą laiką praleidai su savo poniom .

    Kiek matau pabuvai Oxforde tada Canary Wharf ir Greenwich, pasivaikščiojai palei Temzę ir centrinį Londoną...
    Taip, tik atvirkštine tvarka ir ne per vieną dieną

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Parašė John
    Londono niekada nebune per daug
    Vytauc, atrodo neblogai pasivaiksciojai. I Canary Wharf'a irgi ne kiekvienas turistas uzklysta (dauguma, ko gero, net nezino, net kas tai yra ).
    Na Canary visada yra mano programoje- važiuoju ten, kad priminti sau, jog yra dar ko siekti šiame gyvenime

    Be to ten mano brolis dirba, tai užsukom aplankyti
    Paskutinis taisė vytauc; 2007.04.16, 23:09.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Nepakartojama kaip visad Tas dviratis vandenyje ypač patiko Be abejo ir paskutinė foto nepakartojama Ačiū už reportažą

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Atrodo gerą laiką praleidai su savo poniom .

    Kiek matau pabuvai Oxforde tada Canary Wharf ir Greenwich, pasivaikščiojai palei Temzę ir centrinį Londoną...

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    čia man vienam nuotraukų nesimato?

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    GB. Vytauc Ūkanotajam Albione (ne toks jau jis ir ūkanotas)

    Mielieji, kaip žinia, tarptautinę vyrų šventę praleidau su savo moterimis Britanijoje, tad pažersiu čia nuotraukyčių popuri.

    Nebelabai turiu sveikatos kažką komentuot- kur fotografuota parašysiu rytoj.





























































































    Ir pabaigai- va jums

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
    Smagios spalvos
    Ar paskutinėje nuotraukoje ne Docklands traukinukas, tas kur be vairuotojo važiuoja?
    Whitechapelyje pamenu radom labai skanų kiniečių bufetą: sumoki 7 svarus ir valgai kiek lenda ir labai skanu, bet pats rajonas tai šiaip sau...
    Jo Docklandas ten.
    Man rods as zinau ta bufeta.Esu viena karta ten buves bet man maistas nelabai patiko uztat padavejos grazios
    Salia bufeto yra senu pastatu kolekcija :

    http://collage.cityoflondon.gov.uk/c...&sp=16023&sp=X

    Komentuoti:


  • C5
    replied
    Smagios spalvos
    Ar paskutinėje nuotraukoje ne Docklands traukinukas, tas kur be vairuotojo važiuoja?
    Whitechapelyje pamenu radom labai skanų kiniečių bufetą: sumoki 7 svarus ir valgai kiek lenda ir labai skanu, bet pats rajonas tai šiaip sau...

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    14 nuotraukytė gera.

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Parašė John
    Kaip visad, El Greco, puikus vaizdeliai.
    Kazi, kaip laikosi Briadgate Tower'io statyba? Karkasas jau atrodo pasieke pilna auksti (?). Visada malonu matyti puikias fotografijas
    Aciu

    Broadgate Toweris dar kils dabar neatsimenu kiek tik.Praeita savaite SSC'eriai kalbejo jog dar 4 aukstai liko.

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
    Tie traukiniai nevazineja jei ka...jie seip stovi ant apleistos gelezinkelio arkos.Idomiai atrodo.
    Ka Vienoj darai?Juk kiek atsimenu UK gyvenai.Viena yra cool noreciau aplankyt.Grazi architektura ten.Biskeli primena Lloyds Avenue architektura.


    Dekui.
    Kad nevažiuoja tai kažkaip supratau . Vienoj dabar mokausi ir žinoma ji cool, bet Anglijos vistiek labai gaila. Aplankyt čia be abejo verta, ypač dabar gražu, mieste kvėpuot sunku nuo turistų, nors gerai kad žmonės keliauja tuo labiau kad dažnas autobusas iš Lietuvos.

    Kaip ir sakiau, reikės surast laiko 'išspaust' keletą gražių nuotraukų.

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Ačiū El_Greco! Paskutinė stotelė patiko, o į Swiss Re žiūrėti neatsibosta .

    Ir mane paragino iš Vienos foto reportažą padaryt. Pasistengsiu. Aišku Viena ne Londonas bet...

    Tie traukiniai nevazineja jei ka...jie seip stovi ant apleistos gelezinkelio arkos.Idomiai atrodo.
    Ka Vienoj darai?Juk kiek atsimenu UK gyvenai.Viena yra cool noreciau aplankyt.Grazi architektura ten.Biskeli primena Lloyds Avenue architektura.


    Dekui.

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Ačiū El_Greco! Paskutinė stotelė patiko, o į Swiss Re žiūrėti neatsibosta .

    Ir mane paragino iš Vienos foto reportažą padaryt. Pasistengsiu. Aišku Viena ne Londonas bet...

    Komentuoti:


  • Budulis
    replied
    Gražus pasivaikščiojimas Patiko 10-oj pagautas momentas, 20. O šiaip tai visos geros.

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Nuotraukos tai tikrai gražios, bet atgal nenorėčiau. Man asmeniškai NY Big Apple padarė didžiausią įspūdį. Beto gryžkit broliai lietuviai į LT, juk mums darbo jėgos trūksta

    Komentuoti:


  • chicaga
    replied
    fainos foto.
    Aciu.

    Komentuoti:

Working...
X