Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

UA. Kijevas / Київ [Kyjiv]

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • railman
    replied
    Vienos dienos vizitas Kijeve baigėsi paisvaikščiojimu nuo Контрактова площа iki geležinkelio stoties. Vėlų vakarą - 21:56, traukiniu išvykome link Lietuvos. Misija UKRAINA 2013 baigta...
    Paskutinis taisė railman; 2013.12.14, 18:38.

    Komentuoti:


  • railman
    replied
    Muziejus "Ukraina miniatūrose". Apie jį sužinojau iš šioje temoje publikuotų nuotraukų ir labai norėjau aplankyti... Patiko, bet galėtų būti ir geriau, ir daugiau priežiūros nepakenktų. Kai kurie eksponatai - sutręšę.








    Bevaikščiodamas po muziejų, kyštelėjau objektyvą per tvorą - Патріа́рший собо́р Воскресі́ння Христо́вого.
    Paskutinis taisė railman; 2013.12.12, 22:31.

    Komentuoti:


  • Salvijus
    replied
    atidžiai pažiūrėjus matosi skirtingos balkonų betoninės perdangos aukštis, todėl ir stiklai skiriasi.

    Komentuoti:


  • Suolas
    replied
    Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
    Tai kad ne - pažiūrėk stiklinama tvarkingai.
    Būtų tvarkingai, jei būtų 2 tipo stiklinimas (žemesniam ir aukštesniam balkonui), bet čia matosi bent 3 tipai, abu aukštesni balkonai įstiklinti skirtingai. Nebent čia 3 tipų balkonai, o tai jau lengva kakofonija..

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
    čia gyventojai įsistiklina dar statomo pastato balkonus „kas kaip nori” ? Košmaras
    Akivaizdu, kad ne gyventojai. Tiesiog langai skirtingo dydžio.

    Komentuoti:


  • Salvijus
    replied
    Tai kad ne - pažiūrėk stiklinama tvarkingai.

    Komentuoti:


  • Muzungus
    replied
    čia gyventojai įsistiklina dar statomo pastato balkonus „kas kaip nori” ? Košmaras

    Komentuoti:


  • railman
    replied
    Parašė Topinis
    Nu tai nuvaziuokit i kokia Austrija, ten buvom, visai neblogai ir idomu
    Iš Austrijos sugrįžkime į Kijevą, į ELEGANT AVENUE


    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
    Velnias, pavydžiu. Kad taip pas mus būtų tokių stačių, ilgų ir nevalomų gatvių.
    Vilniuje dar kažką panašaus galima rasti, o vat kokiai Rygai, tai čia jau yra kažkas neišpasakoto. Iš bėdos, jeigu tik nevalytų, tai nuo bokšto gatvės pradžios ir kudrų gatve žiema galima lėkti. Bet kaip sakoma Vilniuje yra ir Tauro kalnas ir liepkalnis ir dar n vietų kur galima leistis žemyn. Pajuokaujant galima paminėti ir pilies kalną.

    Komentuoti:


  • Kavasiakas
    replied
    Velnias, pavydžiu. Kad taip pas mus būtų tokių stačių, ilgų ir nevalomų gatvių.

    Komentuoti:


  • greitkelis
    replied
    Iš nuotraukų atrodo gražus, švarus, tvarkingas miestas . Bent jau centrinė dalis. Įdomu kokia situacija miegamuosiuose rajonuose?Taip pat buvo rašyta, kad Kijeve kainos gana geros. Įdomu kaip ten su atlyginimais

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Prieš tris savaites buvau Kijeve tai man visai tos jų cinos patiko. Paėst ir alaus pagert panašiai kaip Vilniuj kainuoja, bet transportas praktiškai už dyką (metro - 2 UAH, bogdanas 2 - 2,50 UAH), visokias ten lanktytinas vietas pamatyt irgi kapeikas kainuoja.
    Taksi irgi nebrangu. Ir kas man patinka, kad prieš kelionę jau telefonu dispečerė pasako kainą, apskaičiuodama ją pagal GPS. Ir jokių skaitliukų nereikia.

    Komentuoti:


  • railman
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Jei uzsiminei apie kainas tai pratesk minti
    Beje puoliau ziureti oro Kijeve, nes sukonstruotas pranesimas taip lyg neseniai buvai is Lietuvos salcio sutiktas Kijevo karsciu
    Šis pranešimas parašytas kaip kelionės po Ukrainą aprašytos temoje Ukraina, tęsinys, štai todėl nebuvo akcentuota data...

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Jei uzsiminei apie kainas tai pratesk minti
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Prieš tris savaites buvau Kijeve tai man visai tos jų cinos patiko. Paėst ir alaus pagert panašiai kaip Vilniuj kainuoja, bet transportas praktiškai už dyką (metro - 2 UAH, bogdanas 2 - 2,50 UAH), visokias ten lanktytinas vietas pamatyt irgi kapeikas kainuoja.
    Kaip jau minėjau, šiais metais keliavau po pigią Ukrainą, kur Vilniaus kainomis nemokėjau nei už maistą, nei už gėrimus. Atvykus į Kijevą skirtumas pasijautė iškart. Tačiau visumoje, Kijeve kainos yra geros...

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Prieš tris savaites buvau Kijeve tai man visai tos jų cinos patiko. Paėst ir alaus pagert panašiai kaip Vilniuj kainuoja, bet transportas praktiškai už dyką (metro - 2 UAH, bogdanas 2 - 2,50 UAH), visokias ten lanktytinas vietas pamatyt irgi kapeikas kainuoja.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė railman Rodyti pranešimą
    Kijeve mus pasitiko karštis ir київськи ціни (lietuviškai: Kijevo kainos).
    Jei uzsiminei apie kainas tai pratesk minti
    Beje puoliau ziureti oro Kijeve, nes sukonstruotas pranesimas taip lyg neseniai buvai is Lietuvos salcio sutiktas Kijevo karsciu

    Komentuoti:


  • railman
    replied
    Kijeve mus pasitiko karštis ir київськи ціни (lietuviškai: Kijevo kainos). Iš autobusų stoties metro nuvažiavome į geležinkelio stotį, palikome kuprines į metro nulėkeme iki Maidano.
    Keletas kadrų iš Maidano ir Kreščiatiko…


    Veiksmas vyksta


    Karuselė iš vaikystės pasakos...


    Už žaliąjį Kijevą...


    Papietavę patraukėmė į “Vandens muziejų”, į kurį per per praeitą vizitą nesuspėjau.


    Ekskursantai leidžiami grupelėmis ir tik kartu su ekskursijos vadovu. Šiuolaikiškas, dėmesio vertas muziejus. Tinkamas kaip sakoma ir jaunam, ir senam.
    Įspūdingiausias muziejaus eksponatas…


    Turėjom 10 minučių laisvų iki ekskursijos… Keletas nuotraukų iš parkelio šalimais (aš jį pavadinau Meilės parkeliu).
    Kažkoks “karštas” suoliukas. Nors buvo norinčių ant jo fotografuotis, tas ponas nesitraukė. Vėliau paaiškėjo, kad čia mūsų vadovas ilsisi pries ekskursiją


    Meilė niekada nesibaigia…





    Čia pat tiltelis.


    Ne šiaip tiltelis - Parko tiltas.


    Žvilgteliu žemyn, žinau aš šitą tiltą, tik kitu pavadinimu – savižudžių ar tai meilės kankinių…


    Dar keletas panoramų...




    Komentuoti:


  • railman
    replied
    Aukščiausios Kijevo konstrukcijos:


    Paskutinis taisė railman; 2013.11.09, 12:40.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Grįžau vakar iš Ukrainos. Kijevas paliko labai gerą įspūdį Dabar mažas preview, vėliau kažkada susiruošiu daug nuotraukų įdėt. Čia dėsiu tiesiog miesto fotkes, o viską, kas susiję su futbolo čempionatu - į EURO2012 temą.

    Komentuoti:


  • pa_radize
    replied
    Sunkiausia ligos forma- emigracija

    Net nežinau, ar pasakyčiau ką nors naujo- šitoj temoj tikrai buvo nemažai prišnekėta

    Na, gal vakare po darbo ar savaitgalį susikaupsiu ir trumpai brūkštelėsiu, už ko užkliuvo akis

    Komentuoti:

Working...
X