Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV. Liepoja / Liepāja

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Edmas
    replied








    Komentuoti:


  • Edmas
    replied








    Komentuoti:


  • Edmas
    replied
    Trumpas pasivaikščiojimas Liepojos gatvelėmis be komentarų. Ar šis miestas toks bjaurus, spręskit patys.









    Komentuoti:


  • Edmas
    replied
    Thank you, Whose Homepage!

    Komentuoti:


  • Edmas
    replied




    Pedagogijos akademija pro viešbučio langą. Karo metu čia buvo sugriautas pats senamiesčio branduolys su rotuše, liko daug dykviečių.



    Pro tą patį langą truputį į kairę.



    Einam gilyn į išlikusį senamiestį.

    Komentuoti:


  • Edmas
    replied
    Nors Liepojoje prabuvu net 2 dienas, prie jūros nuėjau tik naktį (ankstyvi žiemos vakarai etc.). Buvo tamsu, nors į akį durk. Žinoma, svajoju nusigauti ir į šiaurinį kareivinių rajoną, vad. Karosta. Jis kaip Didžiasalis po karo, tik be apgriuvusių penkiaaukščių čia dar yra ir XIX a. kareivinių. Mačiau jį 2000 m., kai su draugais važiavom dviračiais iš Ventspilio į Liepoją. gana toloka nuo centro. Bet vaizdeliai... Verta nuvykt. Juk tai buvusi ypač uždara rusų zona, kaip, beje, ir visas miestas.

    O dabar dar įdėsiu centro vaizdelių. Dar kartą atsiprašau už kai kurių nuotraukų kokybę.









    Komentuoti:


  • Whose Homepage
    replied
    Aciu, Edmai!

    As you can imagine I'm not totally happy with one of those infill buildings (4th to last photo) but on the whole I think I like Liepaja.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Ačiū už centro nuotraukas, Edmai

    Ar galėsi įdėti pajūrio ir šiaurinio stalkeriško kareivinių rajono nuotraukų?

    Komentuoti:


  • Edmas
    replied










    Kitas nuotraukas įdėsiu vėliau.

    Komentuoti:


  • Edmas
    replied
    Ką tik grįžau iš Liepojos. Likau sužavėtas šiuo puikiu miestu. Visai nieko čia būtų ir gyventi. Ką jau besakyti, jis kaip reikiant apšiuręs (XIX dvasia čia gyva, priemiesčiai neremontuoti turbūt dar nuo to laiko, kai J. Biliūnas čia buvo gimnazistas), bet auksas ir purve žiba.

    Gaila, nuotraukos išėjo nelabai kokybiškos, oras buvo prastas ir rankos fotografuojant sviro tai į vieną, tai į kitą pusę. Viskas atlikta bėgte, nes atvažiavau darbo reikalais.

    Po šios kelionės labai noriu čia grįžti ir iki soties prisivaikščioti. Grįšiu, kai tik pasitaikys pirma proga!









    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė farbrom
    Na va matai cursor, nerodai savo nuotraukų, tai arba jų neturi, arba ten nieko gražaus, kaip kad ir yra iš tiesų (išskyrus kelis prekybos centrus, 200 m pėsčiųjų alėją ir 3 bažnyčias ten nieko nėr gražaus), arba tu išvis neesi buvęs Liepojoj. Nuotraukos trauktos iš kažkokio turistinio puslapio, tai pasistengė nufotografuot kelis gražius pastatus,o iš viršaus visi miestai gražūs. Nuotraukos mizeriškos. Be to svarbu bendras,o ne kelių pastatų vaizdas. Ir pabaigai klausimas: jei Liepoja graži, su kuriuo Lietuvos miestu ji galėtų susilyginti?
    Zinai, cia tau ne pageidavimu koncertas. Ir ne tau spresti ar vertinti, ka as turiu, ka ne, ka fotografavau o ka ne. Nuotraukas noresiu parodysiu, noresiu ne, ne del taves dariau, ir ne del to, kad tau kazka irodyciau.

    Ir pabaigai: Liepoja ir pati Latvija, tai tas krastas i kuris mane traukia vel ir vel sugryzti, ko nepasakyciau apie belorusija, trobu ir tvartu sali, karta ten pabuves, kelis kartus tranzu pravaziaves, i rusija vaziuojant, geriau si krasta tiesiog "praleisti" kad ir lektuvu perskrendant.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Latvija- puiki šalis. Liepoja- gražiausias mano kada nors matytas miestas. Toks švarus, tvarkingas, sutvarkytas. Man jis paliko neišdildomą įspūdį.

    Komentuoti:


  • Edmas
    replied
    Parašė farbrom

    Centro baisumai:
    .
    Buvau Liepojoje kokius penkis kartus. Su kiekvienu kartu vis labiau įsimyliu į šį miestą, nors jis ir nėra idealus nudažytų fasadų ir kitais požiūriais. Nereikia abejoti - sutvarkys ir be mūsų verkšlenimų.

    O tokie vaizdeliai man pirmiausia asocijuojasi su Halės turgumi (kol jis funkcionavo). Ten, kaip žinai, labai daug piliečių iš vienos kaimyninės šalies.

    Dar stebiuosi, kaip objektyvas į konteinerį nebuvo įkištas!

    Ko nori - visada surasi.

    Latvija nėra tokia nusususi, kaip aiškėja ir Paties komentarų.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Na va matai cursor, nerodai savo nuotraukų, tai arba jų neturi, arba ten nieko gražaus, kaip kad ir yra iš tiesų (išskyrus kelis prekybos centrus, 200 m pėsčiųjų alėją ir 3 bažnyčias ten nieko nėr gražaus), arba tu išvis neesi buvęs Liepojoj. Nuotraukos trauktos iš kažkokio turistinio puslapio, tai pasistengė nufotografuot kelis gražius pastatus,o iš viršaus visi miestai gražūs. Nuotraukos mizeriškos. Be to svarbu bendras,o ne kelių pastatų vaizdas. Ir pabaigai klausimas: jei Liepoja graži, su kuriuo Lietuvos miestu ji galėtų susilyginti?

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Kaip matai, ne as nuotrauku autorius. O kas ten yra pamatyti, o veliau rodyti kitiems, siulau tiesiog apsilankyti paciam.

    Komentuoti:


  • ArTuRAs
    replied
    Jeigu ledo arena pamatai 4 nuotraukose tai turbut, kad ner ka rodyt

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Na tai įdėk ir parodyk kas ten gražaus.

    Komentuoti:


  • Cursor
    replied
    Parašė farbrom
    Blogiau, patikėk, blogiau..
    Su is ankstiniu nusistatymu, nera prasmes diskusijai.

    Apie Liepoja galiu pasakyti tik tiek:
    buvau, patiko sis siltas ir smagus miestas, as jame gerai jauciausi ir man tai buvo gerai. Padariau kazkiek nuotrauku, gal kada idesiu.


    p.s.
    Baltarusijai Liepoja turetu buti kaip pavyzdinis miestas, tarp savo tvartu.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Aš jų taip pat neieškojau, o vaikščiojau po miestą ir fiksavau jo vaizdus. Ką padarysi, jog ten daugiausia tik tokie vaizdai ir tėra. Tik pėsčiųjų alėja ir prie "Kurzemes" pasitvarkė.

    Komentuoti:


  • septyni
    replied
    farbrom, kiekvienas mato tai, ką nori matyti.
    aš apleistų namų ar gatvių ten neieškojau, nes viso to galiu prisižiūrėti bet kuriame LT mieste. ar tai būtų Vilnius, Kaunas, ar Balbieriškis.

    miestas, į kurį norisi sugrįžti - geras miestas. O Liepoją aš dar būtinai aplankysiu

    Komentuoti:

Working...
X