Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Gilfordas / Guildford

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    GB. Gilfordas / Guildford

    Ačiū už reportažą.

    Guildfordas yra tikrai labai fainas miestukas. Tai pasidaro akivaizdu vos išėjus į gatves - kontrastas su kokiu rytų Londonu yra milžiniškas. Jaučiasi kur kas geresnis vietinių pragyvenimo lygis, gatvės daug švaresnės, geresnis aptarnavimas, daug draugiškesnė atmosfera. Nenuostabu, nes Guildfordas yra turtingiausios Anglijos grafystės (Surrey) didžiausias miestas. Beje, neretai Guildfordas yra vadinamas ir saugiausiu Anglijos miestu, pvz:
    http://www.safestore.co.uk/industry_...ks_safest.aspx

    Lietuviu universitete (ir už jo ribų) yra nedaug, bet visi labai aktyviai palaikom ryšius vieni su kitais ir dažnai susitinkam pažaist krepšinio ar šiaip alaus išgert. Žinau, kad nuo Rugsėjo čia lietuvių bus dar daugiau

    Parašė John
    P.S. tkiuosi blitz nesupyks, kad lendu i jo valdas
    Blitz yra apsileidęs tinginys, kuris nesugebėjo padaryti foto reportažo pastoviai gyvendamas Guildford'e nuo Rugsėjo mėnesio
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    #2
    Ačiū, foto su automobiliais yra gėris.
    Kaunas yra Kaunas

    Comment


      #3
      Ačiū už nuotraukas, tikrai gražus miestelis. Įdomiausia, kad universitete ten buvau porą kartų, bet pačio miestelio taip ir nemačiau Reikės kada atvažiuoti iš ryto ir pasivaikščiot.

      blitz, jei dažnai su lietuviais susibėgat, tai turėtum pažinot Taurą, nuo rugsėjo Surrey studijuoja jis
      Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

      Comment


        #4
        Jay-M: Taurą pažįstu labai gerai
        P.S. Jei atvažiuosi, pranešk
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #5
          al ekit kaip faina
          2004 teko tris menesius dirbt netoli esanciam miestely Godalminge, taj Guildforde teko praleist daug daug dienu, labai fainas meistelis, aciu John uz fotoreportaza, smagu prisimint seniai matytas vietas
          visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

          Comment


            #6
            Ir aš čia studijuoju! Ir aš pažįstu Taurą!
            http://wapdream.com/blog <- mano kuklus langas internete

            Comment


              #7
              John, jei tik turėsiu, ką įdomaus ir vertingo, tikrai pasidalinsiu. Ypač turint omenyje tai, kad kai studijuosiu Singapūre, tai tiek ten, tiek apylinkėse tikrai turėtų būti vertų dėmesio vaizdų. Matysim, kaip čia bus.
              http://wapdream.com/blog <- mano kuklus langas internete

              Comment


                #8
                Neblogas miestas tas Giulfordas. Toks kalnuotas pakankamai. Tenka darbo reikalais lankytis jame ir apylinkese. Bet sudomino mane, kad krepsini susirenkat kazkur pazaist, noreciau ir as prisijungt kada.. Nesu auksto lygio zaidejas, bet smagu butu pasijunkt.

                Comment


                  #9
                  ahoy... netycia atradau sita tema ir labai apsidziaugiau, nes pats jau kelis metus gyvenu Alisos is stebuklu salies gimtajam mieste... bet kazkaip beveik nesu sutikes jokiu tautieciu. kone gerai mes esam uzsimaskave zodziu butu smagu su jumis tautieciais susitikt ir paplepet kokiam nors Pub'e ar pazaist kasi ko cia taip truksta... patys suprantat ka turiu omeny! jei jus kazkur renkates zaist kasi ar kazka panasaus numeskit man zinia ergvaldas@yahoo.co.uk arba tiesiog sms 07824467383... ahoy!

                  Comment


                    #10
                    Aciu! Atrodo gyvas ir jaukus miestas.

                    Comment


                      #11
                      kartais guildford'e ir pasninga
                      Attached Files

                      Comment


                        #12
                        2019 08 02-04:

                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190802_204851.jpg
Views:	113
Size:	254,7 kB
ID:	1779040
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190803_113850.jpg
Views:	111
Size:	233,4 kB
ID:	1779041
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190803_114858.jpg
Views:	127
Size:	228,8 kB
ID:	1779042Click image for larger version

Name:	IMG_20190803_131345.jpg
Views:	99
Size:	251,1 kB
ID:	1779043
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190803_131712.jpg
Views:	107
Size:	262,9 kB
ID:	1779044

                        Lewis Carroll kapas:

                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190804_112859.jpg
Views:	115
Size:	234,2 kB
ID:	1779045

                        Comment

                        Working...
                        X