Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV. EE. Projektai Baltijos šalyse

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Talino ir Vilniaus palyginimus galite tęsti čia: [LT-LV-EE] Baltijos valstybių sostinių palyginimas

Šioje temoje koncentruokimės daugiau į Baltijos šalių projektus, ta proga nauja SKYON nuotrauka, dienos metu su įjungtu apšvietimu kiek suprantu, nesu tikras ar man patinka ta ryškiai mėlyna spalva (nuotraukos autorius "estkid" iš SSC):
    Čia netikęs kampas ir apšvietimas kol kas matosi būtent ant to šono kur dėl atspindžių nesimato spalvoto fasado. Panašiai atrodo naktį, tik tuomet jau visas fasadas ir kontrasto nėra ne dėl atspindžių o tiesiog dėl šviesos stokos. Įtariu jog apšvietimas geriausiai atrodys būtent dieną (nors tuomet man be apšvietimo atrodo dar geriau) ir žiūrint stsačiu kampu į fasadą, kuomet aiškiai matysis skirtingos spalvos stiklai. Tamsiu paros metu reiktų turbūt bent kelių spalvų apšvietimo bet ir tai neaišku ar gelbėtų padėtį, geriausia būtų kaip nors iliuminuoti pačius stiklus, tuomet tas linijinis ryškus apšvietimas geriau žiūrėtųsi.

Aišku anksti dar vertinti, juolab kad matyt dabar tik testuojasi, bet kol kas mano nuomone puikų pastato fasadą apšvietimas tik gadina.

Comment

Working...
    X