Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Paulius
    replied
    Čia tas kur prieš Maximą?

    Komentuoti:


  • osiz
    replied
    Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

    Nupyškinau ir Edrijos daugiabučius.Nežinau,ar darbai ten nors kiek vyksta,čia geriau pasakytų patys panevėžiečiai.Antra nuotrauka tamsoka,nes truputį susidirbau su aparato nustatymais

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Jau ankščiau buvo rašyta dėl daugiabučių vietoj Semos, vieta tikrai puiki, o ir daugiabučių naujų reikia. Tik įdomu kada darbai prasidės, jokių naujienų dėl to?

    P.S. Dar ir dabartinėje muilo fabriko teritorijoje turi iškilti nauji daugiabučiai namai.

    Komentuoti:


  • burundukas
    replied
    neblogi tie butai...tik idomu man ju paklausa

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Viskas ten vykusiai parinkta, man tai ypač skoningai balkonai atrodo. Dabar belieka laukt pavasario ir trečiojo namo statybų pradžios.

    Komentuoti:


  • Dom@s
    replied
    Spalvos man derinasi nu turiu omeni normalias parinko

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Kiek teko matyti, tai šie daugiabučiai vieni iš gražiausių. Tikrai vykęs projektas.

    Komentuoti:


  • Dom@s
    replied
    man tie daugiabuciai grazus, geletu siauliuose panasiu pastatyti

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Dekuj pauliak Ziuriu vel pasistumejo i prieki darbai. Jau visur plastikiniai langai sudeti. Speju del artejanciu salciu nebeprades trecio namo statyt iki kokio balandzio ar geguzes.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

    Prasukau ir pro statomą daugiabutį Klaipėdos g.

    Po truputį atgyja darbai:


    Iš arčiau, įdomi langų rėmų spalva





    Dar viena pabaigai:


    Kaip ir viskas šiandien

    Komentuoti:


  • auksellis
    replied
    Parašė vizas Rodyti pranešimą
    Nežinau kaip jums, bet man tas baltas/"morkinis" daugiabutis labai simpatiškai žiūrisi
    Realybėje jis dar gražiau atrodo. Išties architektūros ar bent dizaino perliukas

    Skaičiau straipsnyje, kad garažai (ar stovėjimo aikštelės) namo gyventojams ir jų svečiams yra po namu. Berots vasarą "Panevėžio balse" buvo straipsnis....

    Komentuoti:


  • vizas
    replied
    Nežinau kaip jums, bet man tas baltas/"morkinis" daugiabutis labai simpatiškai žiūrisi

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Saunios nuotraukos

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Statomas daugiabutis Klaipėdos g., kurio statybos gerokai aprimo...





    Butus su GARAŽAIS? Kur tie garazai? Nejaugi po namu?


    Vaizdas iš kiemo pusės, garažų nematyti


    Jau kažkas spėjo ir pašventint namuką...


    Galbūt čia kelias į slaptuosius garažus?


    Na ir pabaigai netoliese esanti dėžutė, kuri vos prieš pusmetį, kuomet ją mačiau paskutinį k. dar buvo puikiausias priminimas, kaip sovietmečiu atrodė parduotuvė. Pilka, niūri, geležinės turis, geležiniai langų rėmai. Na ką, nebeliko...

    Komentuoti:


  • vizas
    replied
    Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

    Baiginėjamas daugiabutis Klaipėdos (jei neklystu) gatvėje:









    Šalia nuotraukose kairiam šone matoma šiek tiek taip pat naujo daugiabučio dalies. Deja, nespėjau jo "nutraukt".

    Komentuoti:


  • auksellis
    replied
    Parašė DONATASUKASLT -D- Rodyti pranešimą
    gal kam nesimato kad langus deda kokia tau apdaila darys be langu o kranas gris ne vasara o pavasari vat
    Tai gerai, kad darbai vyksta

    Čia toks planelis, kur sužymėti vykdomi projektai, gal kas nematėt : http://www.development.lt/index.php/...i/panevezys/71

    Komentuoti:


  • DONATASUKASLT -D-
    replied
    Parašė auksellis Rodyti pranešimą
    Gal kas girdėjote kas nutiko tų daugiabučių statybai priešais Maximą Klaipėdos gatvėje, kitapus gatvės buvusios "Žaros". Tenai vasarą darbininkai dieną naktį dirbo, o dabar nebesigirdi nieko. Tiesa, nebuvau arti prieėjęs, bet iš tolo panašu, kad visi išėjo atostogų....

    Girdėjau, kad sekančius daugiabučius statys atėjus vasarai, tai ir kranus išvežė, bet nejaugi dabartinio pastatyto namo negali tvarkyti ir pašalus? Jau gal koks mėnuo, kaip iš išorės pokyčių nesimato... Atidėti tokio projekto vykdymą vasarai ir išleisti statybininkus atostogų - sakyčiau visai nemaža prabanga investuotojams
    gal kam nesimato kad langus deda kokia tau apdaila darys be langu o kranas gris ne vasara o pavasari vat

    Komentuoti:


  • auksellis
    replied
    Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

    Gal kas girdėjote kas nutiko tų daugiabučių statybai priešais Maximą Klaipėdos gatvėje, kitapus gatvės buvusios "Žaros". Tenai vasarą darbininkai dieną naktį dirbo, o dabar nebesigirdi nieko. Tiesa, nebuvau arti prieėjęs, bet iš tolo panašu, kad visi išėjo atostogų....

    Girdėjau, kad sekančius daugiabučius statys atėjus vasarai, tai ir kranus išvežė, bet nejaugi dabartinio pastatyto namo negali tvarkyti ir pašalus? Jau gal koks mėnuo, kaip iš išorės pokyčių nesimato... Atidėti tokio projekto vykdymą vasarai ir išleisti statybininkus atostogų - sakyčiau visai nemaža prabanga investuotojams

    Komentuoti:


  • osiz
    replied
    Parašė Samsung Rodyti pranešimą
    Vakar maciau kaip veze per pramones gatve krana,ir dar su policijos palyda.Panevezi kazkaip kranu nesimato tokiu,tai vaizda prasta padaro. O kuo daugiau kranu,tai ir miestas didesnis atrodo. Bent jau man taip atrodo
    Is tikruju atrodo,kad didesnis miestas kai yra daugiau kranu

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Vakar maciau kaip veze per pramones gatve krana,ir dar su policijos palyda.Panevezi kazkaip kranu nesimato tokiu,tai vaizda prasta padaro. O kuo daugiau kranu,tai ir miestas didesnis atrodo. Bent jau man taip atrodo

    Komentuoti:

Working...
X