Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

    Daugiabutis vaiduoklis – Savivaldybės malonėje
    Draudimai – tik dekoracija

    Kniaudiškių gatvės gale 113-asis trijų aukštų nebaigtas statyti daugiabutis – dar vienas miesto vaiduoklis. Jau beveik dešimtmetis, kai statybvietėje nebevyksta jokie darbai. Nebaigtu statiniu tesidomi vaikai ir benamiai. Objekto savininkas tikina jokių darbų negalįs vykdyti: kol Savivaldybė rengia geodezinį planą, jo rankos – surištos.

    Prieš metus nebaigtą statyti daugiabutį nusipirkęs panevėžietis Vidmantas Karalevičius tikina puikiai suvokiąs, kad statybvietėje įvykus nelaimei atsakyti turėsiąs tik jis. Prie įėjimo į namą kabantis perspėjimas, kad tai yra privati teritorija ir pašaliniams joje vaikščioti draudžiama, tėra dekoracija.

    Po trijų aukštų pastatą nuolatos karstosi vaikai, anksti rytą galima išvysti iš vaiduokliu virtusio daugiabučio išlendančius benamius.

    Parduoti negali

    Savininkas tikina savo turto negalįs apginti nuo į jį lendančių įkyruolių.

    „Nieko negaliu padaryti – lentomis buvau užkalęs angas, kad niekas nelandžiotų, bet išplėšė. Gretimų daugiabučių laiptinėse skelbimus iškabinau, kad tėvai į statybvietę vaikų neleistų“, – aiškino V.Karalevičius. Aptverti pastato savininkas tikina negalįs – jau visus metus Savivaldybė neparengia geodezinio teritorijos plano. „Nežinau, kiek žemės tam daugiabučiui bus skirta. Todėl ir stūkso viskas kaip dabar yra“, – pasakojo V.Karalevičius.
    :buksvx:

    #2
    dar vienas griuvesis, tik kad netokioje palankioje vietoje
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      #3
      Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

      Idomu kur kranas dingo nuo statomu nauju daugiabuciu Klaipedos g.
      :buksvx:

      Comment


        #4
        nzn senokai ten nebuvau
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          #5
          Parašė Samsung Rodyti pranešimą
          Idomu kur kranas dingo nuo statomu nauju daugiabuciu Klaipedos g.
          Tai gal tuos du daugiabucius jau uzbaige,o trecio visai nebestatys.Taciau tai tikriausiai nelabai imanoma.
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            #6
            kranas dingo del to kad jie daba sake kad niekas pamatu ziema nekas delto jis buvo isvestas o pavasari jis vel stoves ir toliau viks statybos

            Comment


              #7
              Vakar maciau kaip veze per pramones gatve krana,ir dar su policijos palyda.Panevezi kazkaip kranu nesimato tokiu,tai vaizda prasta padaro. O kuo daugiau kranu,tai ir miestas didesnis atrodo. Bent jau man taip atrodo
              :buksvx:

              Comment


                #8
                Parašė Samsung Rodyti pranešimą
                Vakar maciau kaip veze per pramones gatve krana,ir dar su policijos palyda.Panevezi kazkaip kranu nesimato tokiu,tai vaizda prasta padaro. O kuo daugiau kranu,tai ir miestas didesnis atrodo. Bent jau man taip atrodo
                Is tikruju atrodo,kad didesnis miestas kai yra daugiau kranu
                Mano darbai deviantart'e

                Comment


                  #9
                  Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

                  Gal kas girdėjote kas nutiko tų daugiabučių statybai priešais Maximą Klaipėdos gatvėje, kitapus gatvės buvusios "Žaros". Tenai vasarą darbininkai dieną naktį dirbo, o dabar nebesigirdi nieko. Tiesa, nebuvau arti prieėjęs, bet iš tolo panašu, kad visi išėjo atostogų....

                  Girdėjau, kad sekančius daugiabučius statys atėjus vasarai, tai ir kranus išvežė, bet nejaugi dabartinio pastatyto namo negali tvarkyti ir pašalus? Jau gal koks mėnuo, kaip iš išorės pokyčių nesimato... Atidėti tokio projekto vykdymą vasarai ir išleisti statybininkus atostogų - sakyčiau visai nemaža prabanga investuotojams

                  Comment


                    #10
                    Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                    Gal kas girdėjote kas nutiko tų daugiabučių statybai priešais Maximą Klaipėdos gatvėje, kitapus gatvės buvusios "Žaros". Tenai vasarą darbininkai dieną naktį dirbo, o dabar nebesigirdi nieko. Tiesa, nebuvau arti prieėjęs, bet iš tolo panašu, kad visi išėjo atostogų....

                    Girdėjau, kad sekančius daugiabučius statys atėjus vasarai, tai ir kranus išvežė, bet nejaugi dabartinio pastatyto namo negali tvarkyti ir pašalus? Jau gal koks mėnuo, kaip iš išorės pokyčių nesimato... Atidėti tokio projekto vykdymą vasarai ir išleisti statybininkus atostogų - sakyčiau visai nemaža prabanga investuotojams
                    gal kam nesimato kad langus deda kokia tau apdaila darys be langu o kranas gris ne vasara o pavasari vat
                    ATSINAUJINES -DONATAS-O:} O:} O:}


                    [url]www.blogas.lt//donataslt[/url]


                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Comment


                      #11
                      Parašė DONATASUKASLT -D- Rodyti pranešimą
                      gal kam nesimato kad langus deda kokia tau apdaila darys be langu o kranas gris ne vasara o pavasari vat
                      Tai gerai, kad darbai vyksta

                      Čia toks planelis, kur sužymėti vykdomi projektai, gal kas nematėt : http://www.development.lt/index.php/...i/panevezys/71

                      Comment


                        #12
                        Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

                        Baiginėjamas daugiabutis Klaipėdos (jei neklystu) gatvėje:









                        Šalia nuotraukose kairiam šone matoma šiek tiek taip pat naujo daugiabučio dalies. Deja, nespėjau jo "nutraukt".
                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                        Comment


                          #13
                          Statomas daugiabutis Klaipėdos g., kurio statybos gerokai aprimo...





                          Butus su GARAŽAIS? Kur tie garazai? Nejaugi po namu?


                          Vaizdas iš kiemo pusės, garažų nematyti


                          Jau kažkas spėjo ir pašventint namuką...


                          Galbūt čia kelias į slaptuosius garažus?


                          Na ir pabaigai netoliese esanti dėžutė, kuri vos prieš pusmetį, kuomet ją mačiau paskutinį k. dar buvo puikiausias priminimas, kaip sovietmečiu atrodė parduotuvė. Pilka, niūri, geležinės turis, geležiniai langų rėmai. Na ką, nebeliko...

                          Comment


                            #14
                            Saunios nuotraukos
                            :buksvx:

                            Comment


                              #15
                              Nežinau kaip jums, bet man tas baltas/"morkinis" daugiabutis labai simpatiškai žiūrisi
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                #16
                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                Nežinau kaip jums, bet man tas baltas/"morkinis" daugiabutis labai simpatiškai žiūrisi
                                Realybėje jis dar gražiau atrodo. Išties architektūros ar bent dizaino perliukas

                                Skaičiau straipsnyje, kad garažai (ar stovėjimo aikštelės) namo gyventojams ir jų svečiams yra po namu. Berots vasarą "Panevėžio balse" buvo straipsnis....

                                Comment


                                  #17
                                  Daugiabučių namų statyba Panevėžyje

                                  Prasukau ir pro statomą daugiabutį Klaipėdos g.

                                  Po truputį atgyja darbai:


                                  Iš arčiau, įdomi langų rėmų spalva





                                  Dar viena pabaigai:


                                  Kaip ir viskas šiandien

                                  Comment


                                    #18
                                    Dekuj pauliak Ziuriu vel pasistumejo i prieki darbai. Jau visur plastikiniai langai sudeti. Speju del artejanciu salciu nebeprades trecio namo statyt iki kokio balandzio ar geguzes.
                                    دائما الليتوانيه

                                    Comment


                                      #19
                                      man tie daugiabuciai grazus, geletu siauliuose panasiu pastatyti

                                      Comment


                                        #20
                                        Kiek teko matyti, tai šie daugiabučiai vieni iš gražiausių. Tikrai vykęs projektas.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment

                                        Working...
                                        X