Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Hansabanko valdybos pastatas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hansabanko valdybos pastatas Vilniuje

    Valdybos nuomone šiam pastataui reikia atskiros temos

    Šiokios tokios naujienos NCC


    "Hansabankas" statys naują administracinį pastatą Konstitucijos prospekte| 2005 01 12 14:36:26 |

    Didžiausiai Baltijos šalyse finansų grupei "Hansabank" priklausantis Lietuvos "Hansabankas" statys naują administracinį pastatą Vilniaus Konstitucijos prospekte, šalia viešbučio "Reval Hotel Lietuva".

    Naują banko pastatą buvo nuspręsta statyti atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu "Hansabanko" centrinės būstinės, Vilniaus regiono skyriaus bei antrinių bendrovių administracijų padaliniai yra išsidėstę net 9 pastatuose skirtingose Vilniaus vietose, pranešė bankas.

    "Todėl nuspręsta ieškoti naujo sprendimo ir sutelkti visus padalinius naujame ir moderniai įrengtame pastate", - sakė "Hansabanko" valdybos pirmininkas Giedrius Dusevičius.

    "Hansabankas" jau paskelbė konkursą naujo administracinio pastato, kuriame turėtų įsikurti apie 750 darbuotojų, architektūriniam sprendimui sukurti. Konkursą vykdo Lietuvos architektų sąjunga, projektai bus priimami iki kovo 7 dienos, o tinkamą planuojama atrinkti per kovą.

    Pagrindinis uždavinys architektams - surasti sprendimą, kuris padėtų optimaliai organizuoti "Hansabanko" darbą, tinkamai prisidėtų prie banko įvaizdžio kūrimo ir sklandžiai įsilietų į naujai besiformuojančio sostinės centro vaizdą.

    "Hansabankas" yra pasirašęs išankstinę sklypo įsigijimo iš viešbučio "Lietuva" sutartį.

    Naujasis "Hansabanko" pastatas dešiniajame Neries krante iškiltų prieš prekybos centrą "Europa" bei "Hanner" priklausantį verslo centrą ir bendrovės "Ranga IV" gyvenamąjį namą. Šalia esančiame dangoraižyje įsikūrusi ir Vilniaus miesto savivaldybė.

    2004 metų lapkritį Latvijos "Hansabanka" atidarė didžiulę centrinę būstinę Rygoje. Į naują 26 aukštų pastatą, kuriame yra 1,1 tūkst. darbo vietų, investuota 20 mln. latų (apie 100 mln. litų).

    Antras pagal valdomą turtą Lietuvos komercinis bankas "Hansabankas" per devynis 2004 metų mėnesius padidino konsoliduotą grynąjį pelną 41,2 proc. iki 81,6 mln. litų.

    "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hanza lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa draudimo brokeris".

    Grupės turtas "Hansabanko" turtas nuo metų pradžios išaugo 22 proc. ir rugsėjo pabaigoje buvo 7,3 mlrd. litų, paskolų portfelis - 34 proc. iki 3,6 mlrd. litų, o pritrauktų indėlių suma - 15,7 proc. iki 4,97 mlrd. litų.

    ELTA

    #2
    Man regis čia bus kažkas didelio Palyginus 1100 darbo vietų "Saulės akmenyje" (27,000 m2), galima maždaug įsivaizduot šio pastato aukštį

    Bus matyt
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Parašė Mantaz
      Man regis čia bus kažkas diedlio
      Skaičiau 3-4 kartus kol supratau, ką norėjai parašyt

      O projektas tai turėtų būt Jei tik nesugalvos kokio šešiaaukščio su dideliu plotu... :\'

      Comment


        #4
        Parašė Vaidas
        Parašė Mantaz
        Man regis čia bus kažkas diedlio
        Skaičiau 3-4 kartus kol supratau, ką norėjai parašyt

        O projektas tai turėtų būt Jei tik nesugalvos kokio šešiaaukščio su dideliu plotu... :\'
        Heh, tereikėjo 2 raides sukeist, db jau pataisiau

        Pagal mano grubius paskaičiavimus tai turėtų būt apie 18500 m2 pastatas, kas atitiktų "Europos" plotą, tačiau jei nuspręs statyt su didesniu aukšto plotu, pastatas be abejo žemės
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          @Mantaz
          Ir kaip tu suskaiciavai tuos 18500m2?
          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

          Comment


            #6
            Parašė ArTuRAs
            @Mantaz
            Ir kaip tu suskaiciavai tuos 18500m2?
            Paėmiau Saulės Akmens plotą 27,000 m2, padalijau iš darbuotojų skaičiaus (1100) ir padauginau iš planuojamo 750
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Geros naujienos. Itariu, kad auksto pastato neprojektuos, bet ne tai svarbiausia - svarbiausia, kad butu kazkas idomaus ir kokybisko. Bankai paprastai rupinasi savo prestizu, tikesimes gero rezultato.

              Comment


                #8
                Siaip pagal darbuotoju skaiciu pastato auksti nustatyti sunku, nes i 4 aukstu pastata galima laisvai sutalpinti ir 2000. O toks skelbimas kabo architektu sajungos svetaineje:


                "HANSABANKO" CENTRINĖS BŪSTINĖS PASTATO KONSTITUCIJOS PR. VILNIUJE ARCHITEKTŪRINIS KONKURSAS


                Lietuvos architektų sąjunga ir AB bankas "Hansabankas" skelbia atvirą konkursą centrinės banko būstinės Konstitucijos pr. Vilniuje architektūriniams pasiūlymams parengti.

                Konkursinių darbų pateikimo terminas - 2005 m. kovo 7 d. 15 val.

                Konkurso premijos:
                • Pirmoji vieta - 30.000 Lt
                • Antroji vieta - 20.000 Lt
                • Trečioji vieta - 10.000 Lt

                Konkurso dalyvio registracijos mokestis 50 Lt.
                Konkurso sąlygos platinamos Lietuvos architektų sąjungoje (Vilnius, Kalvarijų g.1) nuo 2005 m. sausio 5 d.



                Jei kas nenori laukti iki kovo menesio, gali apsilankyti ir suzinoti konkurso salygas (o kartu ir kitiems pranesti), salygose turetu buti nurodytas aukstingumas.

                Comment


                  #9
                  Man regis metam pajėgas ir suprojektuojam tai, kas ir mums gerai ir jiems tiks
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Gera ideja o tai suprojektuos Pempe koki sedevra panau i architektu sajungos priestata.


                    Comment


                      #11
                      Hm, jei bus griežtai laikomasi apstatymo plano, tai nebus pastatas aukštas su galbūt didesne apatine dalim

                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Čia toks greitas "optimistinis" variantas

                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Parašė John
                          Sprendziant is plano, ten bus 5-6 aukstu pastatas
                          Nebus pasaulio pabaigos net ir tokiu atveju, svarbu, kad atrodytu graziai ir butu panaudotos geros medziagos. Dabar Konstitucijos pr. apskritai atrodo labai tuscias ir nykus be jokiu pastatu.
                          Nevertėtų atmesti gretimo sklypo (arčiau Kalvarijų g.) galimybės. Na, greitu laiku sužinosim
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Siaip man tai atrodo daug zadantis projektas. Tik as nesuprantu kodel lietuviskame variante reikia mazhiau darbo vietu, negu pas kaimynus latvius. Juk Lietuvos rinka daug didesne, tuo paciu ir darbuotojo reiktu daugiau. Ar tiesa kad hansa bankas latvijoje ishnuomojo dali patalpu? Tai gal saules akmeny state didesni negu jiems reikia su perspektyva, kad ateity reikes daugiau patalpu. Jeigu toks pats variantas bus taikomas lietuvoje, tada gal galima tiketis didesnio pastato nei saules akmuo.
                            Beto nemanau, kad hansabankas statytu zema pastata, kuris butu uzgoshtas visu kitu aukshtaugiu NCC pastatu. Del tos pacios priezasties ir dizainas turetu buti geresnis bukim optimistais
                            Dar vienas dalykas, savanoriu prespekte esantys du hansa banko pagrindiniai pastatai neatrodo tokie jau mazhi. Pvz, Vilniaus banko HQ atrodo daug mazhesni, nors VB Lietuvoje ir yra no1. Tai turbut vienas is ju bus parduotas.
                            O del to bendrojo plano, taj nemanau, kad jo griezhtai reikia laikytis ir kad jis nekeichiamas. Ten man rodos tik mazhdaug pavaizduota kur kokie pastatai galetu stoveti.

                            Comment


                              #15
                              puikios naujienos! idomu, koks tas jus sklypo dydis?

                              Comment


                                #16
                                O Rygoje ar ne pagrindinė būstinė jų ten?

                                Dėl VB, tai jau buvo kilusios kalbos apie "bankų pastatą" NMC, ar tik ne tas pats dr.jackal iš pažįstamų buvo girdėjęs. Manau mes dar daug ko nežinom, kas vyksta ta linkme

                                Beje, jei viskas bus tvarkoma legaliai, statybų dar 1-2 metus nematysim
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Na,gali buti ivairiu variantu,bet mano kuklia nuomone:

                                  Labai auksto pastato tenai nebus. Jei yra formuojama urbanistine kalva (o ne urabanistinis krateris ), pastatai turetu laipsniskai kilti i Snipiskiu giluma. T.y.,netgi optimistiskiausiu variantu,Hansa Tower bus truputi aukstesnis uz "Lietuva" (ne daugiau 10-15m) ir kokiu 23-24 aukstu. Is kitos puses,vizualiai jis neturetu uzdengti EA.
                                  Realistiskiausias,visgi, butu 15-18 aukstu pastatas.

                                  Comment


                                    #18
                                    Puikios naujienos
                                    Bet geriau būtų pasirinkę labiau aukštuminį variantą Šnipiškių gilumon

                                    Comment


                                      #19
                                      Hansabankas bus cia:



                                      Del Saules akmens - jame dar yra KPMG, gal dar kas nors, bet ne daugiau kaip keli aukstai isnuomoti.

                                      man tai juokingiausia, kas Europos daugiabutyje po kokius 5k uz kvadrata 'uz nuostabius vaizdus' mokejo, tai dabar gales i Hansabanko sekretores ziuret vakarais

                                      Comment


                                        #20
                                        Kraustysiuos tuomet i europos daugiabuti , tai as daba nesuprantu kuris Vilniaus planas yra tas pagal kuris wiskas bus daroma?Ar sitas ar ten tas kitas kur daug dangoraiziu ?
                                        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                        Comment

                                        Working...
                                        X