Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Horizontai - Lvivo 59 (buvę Vėtrūnos dvynukai, 11 Kvartalas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Jeigu atsirado 3D modelis savivaldybės žemėlapyje, tai turbūt yra daug šansų, kad konkursas jau baigėsi.

    Comment


      #82
      Šiaip pagal tūrius šis projektas, mano supratimu, yra arti "idealaus NMC projekto", tai yra to, kaip aš dar prieš 10-15 metų įsivaizdavau NMC ir ko aš tikiuosi iš kiekvieno NMC projekto: perimetras, suskaldytos formos, ir svarbiausia - keli aukštybiniai pastatai viename projekte vietoje vieno + didžiulio 3-5 aukštų "pado" jam, arba dar blogiau, kažkokio nesusipratimo kaip "Lvovo". Tokiu būdu kvadratų pastatoma tiek pat, bet indėlis į NMC nepalyginamai didesnis.



      Jeigu tai tikrai yra realus projektas (o tiesiog pažaidimui su tūriais tie tūriai atrodo pernelyg konkretūs), būtų nuostabu, tik beliktų tikėtis, kad nesugadins visko pigiomis medžiagomis.

      Comment


        #83
        Būtų labai puiku, bet bijau iš anksto džiaugtis. Dar vėl pastatys 8 aukštus.

        O tūriai taip, atrodo konkretūs - 4 aukštybiniai su žemesne dalimi iš kairės. Primena Quadrum.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          #84
          Dėl aukštingumo - aukščiausias pastatas tame modelyje yra 86 metrai, palyginimui Flow 72m, Artery 84m. Manau gerai įsipaišo toje vietoje bet spręsti tik pagal tūrius tikrai nevertėtų (įsivaizduokit kad ir tokius tūrius su Anrekos fasadu, būtų puikus derinys šalia Tower ), net 100% nežinom ar toks variantas ir bus, laukiam naujienų.

          Comment


            #85
            Parašė ttttt Rodyti pranešimą
            Šiaip pagal tūrius šis projektas, mano supratimu, yra arti "idealaus NMC projekto", tai yra to, kaip aš dar prieš 10-15 metų įsivaizdavau NMC ir ko aš tikiuosi iš kiekvieno NMC projekto: perimetras, suskaldytos formos, ir svarbiausia - keli aukštybiniai pastatai viename projekte vietoje vieno + didžiulio 3-5 aukštų "pado" jam, arba dar blogiau, kažkokio nesusipratimo kaip "Lvovo". Tokiu būdu kvadratų pastatoma tiek pat, bet indėlis į NMC nepalyginamai didesnis.



            Jeigu tai tikrai yra realus projektas (o tiesiog pažaidimui su tūriais tie tūriai atrodo pernelyg konkretūs), būtų nuostabu, tik beliktų tikėtis, kad nesugadins visko pigiomis medžiagomis.
            Mano turimoj medžiagoj tūriai kiek kitokie - du 17-20 bokštai, visi kiti korpusai iki 10 aukštų....

            Comment


              #86
              Paskelbti konkurso darbai, atrodo solidziai. Mano nuomone, darbu lygis aukstesnis nei pries tai aplink matytuose projektuose, pvz.: Lvovo 21A.

              As uz Watermark. Temos pavadinima reiketu pakeisti.

              https://www.lvovo59.lt

              Comment


                #87
                Tai kad tik pateptiesiems rodo Būrams - restricted content.

                Comment


                  #88
                  https://sa.lt/vilniaus-bokstu-kvarta...PB9YAmMQFEc0Pk

                  Comment


                    #89
                    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                    Paskelbti konkurso darbai, atrodo solidziai. Mano nuomone, darbu lygis aukstesnis nei pries tai aplink matytuose projektuose, pvz.: Lvovo 21A.

                    As uz Watermark. Temos pavadinima reiketu pakeisti.

                    https://www.lvovo59.lt
                    Tikrai labai geri darbai, net nesitiki. Watermark patiko labiausiai. Beje kas per Releven? Jie pajegus toki projekta igyvendinti?
                    Paskutinis taisė Gladiator; 2021.11.29, 14:21.

                    Comment


                      #90
                      Galingas projektukas. 4 labai kokybiškai atrodo, tik vargu ar gerai derėtų su esamais. Primena Roterdamą. Bet greičiausiai bus koks nors 6. 1 dar nieko.

                      Comment


                        #91
                        2, 4, ir 6as atrodo gan siaip sau asmeniskai, speju pasirinks 6 - atrodo pigiausias.

                        Comment


                          #92
                          Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                          Tikrai labai geri darbai, net nesitiki. Watermark patiko labiausiai. Beje kas per Releven? Jie pajegus toki projekta igyvendinti?
                          Releven statė Burių projektą.

                          Daugiau: https://releven.lt/

                          Comment


                            #93
                            Pagrindiniai projektų vaizdai:

                            Watermark



                            Art'eco



                            112976



                            Summit



                            One park



                            595959

                            Comment


                              #94
                              Beje, įdomu, kad pagal taisykles gali būti du nugalėtojai - vienas pagrindinio bokšto, kitas likusios dalies.

                              Comment


                                #95
                                4-tas, Summit

                                Comment


                                  #96
                                  Art'eco primena HERO. Tikiuosi iskart atmetamas kaip variantas

                                  Comment


                                    #97
                                    112976 + One Park kabančių sodų pastatas būtu
                                    Click image for larger version  Name:	citify-konkursas-06-1.jpg Views:	1 Size:	746,7 kB ID:	1932633 Click image for larger version  Name:	citify-konkursas-24.jpg Views:	1 Size:	194,0 kB ID:	1932634
                                    Paskutinis taisė RokasLT; 2021.11.29, 15:19.

                                    Comment


                                      #98
                                      Art'eco man visiškas Ibrahimas dėl apatinės dalies. Būtų labai didelis nusivylimas išrinkus.

                                      1 ir 3 atrodo geriausi.ir jei nenusipigintų konkuruotų tapti geriausiais NMC pastatais.

                                      4as irgi gal nieko, bet labai skandinaviškas iš santūrus, atrodo kaip labai geras projektas, tačiau statytas prieš 15 metų.

                                      One park ir erdvės aplink šiek tiek primena Viršuliškių geto dangoraižius, ypač Skylum, tai nelabai

                                      Ir įdomu kaip labai skiriasi architektūra skirtingose Kernavės gatvės pusėse - vienur frankenšteinas Anrekos ir Žalgirio YIT baisuoklis, o kitoj pusėj potencialiai geriausi NMC dangoraižių projektai.
                                      Paskutinis taisė Zygis; 2021.11.29, 15:15.

                                      Comment


                                        #99
                                        Busiu aišku vienintelis, bet balsuočiau už straight klasiką 595959. Man patinka projekto dalinis aiškumas (dalinis, nes kas ten apačioj per balaganas? Taisyti!), miestiškumas, industrialumas netgi sakyčiau.
                                        Show must go von!

                                        Comment


                                          Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                          Busiu aišku vienintelis, bet balsuočiau už straight klasiką 595959. Man patinka projekto dalinis aiškumas (dalinis, nes kas ten apačioj per balaganas? Taisyti!), miestiškumas, industrialumas netgi sakyčiau.
                                          Labai tikėtina, kad ir bus šitas - atrodo pigiausiai pastatomas, dėžė, tai why not. Bet rinktinės gatvėj tokių pilna, Hanneris prištampavo konkursus skelbdamas. Irgi labai neįtikėtina, bet kažkaip nebūtinai geriausi, o pigiausiai atrodantys laimėdavo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X