Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Horizontai - Lvivo 59 (buvę Vėtrūnos dvynukai, 11 Kvartalas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Adekvačiai mastant ir nesvaigstant apie kosmosus geriausias projektas yra Summit. Bet jis visiškai netinka šiai vietai bet puikiai prigytu Naujamestije kur nors tarp Parktown ir Cybercity. Todėl šiandien nugalėtoju bus paskelbtas 595959.

    Comment


      Parašė Kublickij Rodyti pranešimą
      Adekvačiai mastant ir nesvaigstant apie kosmosus geriausias projektas yra Summit. Bet jis visiškai netinka šiai vietai bet puikiai prigytu Naujamestije kur nors tarp Parktown ir Cybercity. Todėl šiandien nugalėtoju bus paskelbtas 595959.
      Kaip galima kalbėti apie tai kas tinka ar netinka šiai vietai, kai yra kalbama apie dykvietę tarp lūšnų, kurios anksčiau ar vėliau bus nugriautos? O nugalėtoju 595959 bus paskelbtas (labai tikiuos, kad nebus, bet turi labai gerus šansus) ne dėl to, kad labiau tinka "šiai vietai", o nes paprasčiausiai yra pigesnis variantas.

      Comment


        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

        Kaip galima kalbėti apie tai kas tinka ar netinka šiai vietai, kai yra kalbama apie dykvietę tarp lūšnų, kurios anksčiau ar vėliau bus nugriautos? O nugalėtoju 595959 bus paskelbtas (labai tikiuos, kad nebus, bet turi labai gerus šansus) ne dėl to, kad labiau tinka "šiai vietai", o nes paprasčiausiai yra pigesnis variantas.
        Kokia dar dykviete?? Pastatai sudarys vieną pastatų ansambli kartu su stikliniais Quadrumu ir Arfa. Tie mažaaukščiai slaitinio stogo pastatai yra OK bet ne šioje vietoje..

        Comment


          Su Tower tai būtinai reikia derintis ir sudaryti darnų ansamblį. Ypač su ta senesne dalimi.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

            Kokia dar dykviete?? Pastatai sudarys vieną pastatų ansambli kartu su stikliniais Quadrumu ir Arfa. Tie mažaaukščiai slaitinio stogo pastatai yra OK bet ne šioje vietoje..
            Tai tame ir esmė, kad vieta yra kuriama nuo nulio, todėl gali statyti ką tik nori, o derintis prie Arfos būtų kvailumo viršūnė. Tie mažaaukščiai pastatai yra tarp daugiaaukščių ir kuria tankų perimetrini užstatymą (koks ir turi būti miesto centre) ir jaukią vidinę aikštę.



            595959 tarp dangoraižių tik iš dviejų pusių yra vieno aukšto paviljonai/prielipos kokiam nors Lemon Gym'ui ir Rimi Express, o iš kitų pusių išvis tuščia. Projektas yra grynai kaip Maskvoje toliau nuo centro esančių daugiabučių kokybiškesni projektai, tik trūksta visą vidinę vėjo perpučiamą teritoriją aptvert tvora ir vidury kiemo pastatyt žaidimų aikštelę.



            Labai tikiuosi, kad tos tuščios neišnaudotos erdvės, kurios galėtų tapti papildomais kvadratais ir pelnu, bus neigiamai įvertintos vystytojų ir šis projektas nelaimės.

            Comment


              Viskas ok, man Summit irgi kaip darbas geriausias bet skirtumas tame kad tu jį matai kaip pavyzdinį, atskirą vienetą (kvartalą, kompleksą) Naujame Miesto Centre o aš bandau įsivaizduoti ji kaip dalį NMC. Mūsų NMC jau turi savo veidą, tai nėra pavyzdinis Varlamovo Skandinaviskas miesto centras su perimetriniu užstatymu ir jaukiais 5 aukštų gyvenamaisiais pastatais. Todėl bandant tai padaryti dabar mes tik išryškinsime savo ankstesnės klaidas ir trūkumus o Summitui savo teritoriją reikės padaryti uždara kaip tai tapo vos ne privaloma tame pačiame Vilniaus centre. O jaukumo ir gyvybės galima turėti ir tarp stiklinių ofisų ir dangoraižių, Bussines Stadium puikiausias to pavyzdys.

              Comment


                Na tai gruodžio 2 šiandien. Tikimės sužinoti laimėtoją.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  Maskvoje Evolution Tower su labai panašia idėja, bet atrodo žymiai grakščiau ir dailiau už Turning Torso, kuris kažkiek "grubesnis".

                  O dėl 112976, tai iš tikrųjų beveik linkčiau teikti jam pirmenybę (šiuo atveju projektai labai geri ir sunku išskirti vieną). Pagrindinio bokšto forma išskirtinė, originali, mūsų NMC pridėtų įvairovės, medžiai - super, bet aišku, būtina sąlyga - nesupaprastinti ir nenupiginti!!!

                  Būtų idealu, jei dar būtų tas ežerėlis iš 1 projekto.
                  Maskvoje viskas geriau...tik su Maskva ir lyginamės....

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                    Na tai gruodžio 2 šiandien. Tikimės sužinoti laimėtoją.
                    Rytoj turėtų būti, ne šiandien.

                    2021.12.03 Anouncement of the winner
                    Lvovo 59 Architectural Competition

                    Comment


                      Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

                      Maskvoje viskas geriau...tik su Maskva ir lyginamės....
                      Niekas nesakė kad VISKAS geriau, kalba ėjo apie 2 pastatų labai panašias idėjas ir jų išpildymus. Užtenka pagooglinti ir matosi. Na gal čia tik mano skonis, kad man gražiau grakščios linijos, ir kad jis labiau susuktas.

                      Parašė _JJ_ Rodyti pranešimą

                      Rytoj turėtų būti, ne šiandien.

                      2021.12.03 Anouncement of the winner
                      Lvovo 59 Architectural Competition
                      Na reiškia, dar šiąnakt miegosis prastai.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Maskvoje Evolution Tower su labai panašia idėja, bet atrodo žymiai grakščiau ir dailiau už Turning Torso, kuris kažkiek "grubesnis".

                        O dėl 112976, tai iš tikrųjų beveik linkčiau teikti jam pirmenybę (šiuo atveju projektai labai geri ir sunku išskirti vieną). Pagrindinio bokšto forma išskirtinė, originali, mūsų NMC pridėtų įvairovės, medžiai - super, bet aišku, būtina sąlyga - nesupaprastinti ir nenupiginti!!!

                        Būtų idealu, jei dar būtų tas ežerėlis iš 1 projekto.
                        Turning Torso dangoraižio Malmėje idėja buvo monumentinis, skultpūrą primenantis projektas. Vėliau Maksvoje, Dubajuje ir keliuose kituose miestuose statyti šiuolaikiškesnis variantai su stiklo fasadais. Estetinis vertinimas yra subtilus dalykas, tačiau galime sutikti, jog pati idėja ir struktūra suteikia Turnig Torso savito šarmo.

                        Comment


                          Originalas vs idėjinės kopijos, nors ir labai grakščios škias

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Arba aš ne per daug mačiau Varšuvos, arba šitas Libeskindo pastatas buvo pats geriausias, kas ten yra. Ir visgi aš eisiu dar toliau - 112976 pagrindinis bokštas yra visa galva 'aukštesnis', nei geriausias Varšuvos pastatas. Tai matosi netgi vertinant pradines vizualizacijas. Jeigu jo išpildymas būtų toks, kaip pavaizduota vizualizacijose, tai nepasikuklinsiu pasakydamas, kad tai būtų pats kiečiausias pastatas visoje Šiaurės Europoje (Skandinavija + Baltijos šalys). Bent jau aš nežinau, kas yra geriau, nei tai:

                            Projektas įdomus. Labai smagu, jog yra įvairovės tekstūroje, atkreiptas dėmesys į supančia aplinką.
                            Tik kuo tas kietumas pasireikštų? Kiek pastebiu, panašių projektų (didesnio ar mažesnio mastelio) siūloma ne vienam Skandinavijos miestui. Praktiškai, tip top primena vizualizacijas Sollentuna ar Hellenelund savivaldybėms. Keli pastatyti, o kai kurių atsisakyta. Dažniau tokie pastatai įtraukiami į priemiesčių centrų pertvarkymo planus. Na, madinga kokio didesnio priemiesčio centro pertvarkymo projektui pasiūlyti bent vieną aukštesnį pastatą. Manau, Karlatornet (Geterborgas, Švedija) ar Lighthouse (Aarhus, Danija) įdomesni projektai.
                            Paskutinis taisė Silber418; 2021.12.02, 17:09.

                            Comment


                              Aš garantuoju, kad laimės Summit. 99%

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Niekas nesakė kad VISKAS geriau, kalba ėjo apie 2 pastatų labai panašias idėjas ir jų išpildymus. Užtenka pagooglinti ir matosi. Na gal čia tik mano skonis, kad man gražiau grakščios linijos, ir kad jis labiau susuktas.
                                Mano nuomone vienas yra puikus originalas, kuris nesensta jau 20 metų ir tapo ne tik septynių šimtmečių istoriją turinčio miesto simboliumi, bet ir vienu geriausiai atpažįstamu pastatu Europoje, o kitas yra nieko bendro su originalu apart labai stipriai pritemptos "turning idėjos" neturintis Vidurinės Azijos lygio pastatas. Don't get me wrong, čia ne dėl to, kad jis pastatytas Maskvoje, o Maskvoje negali būti nieko gero. Maskvoje yra gan nemažai geros architektūros pavyzdžių, kokių mums Vilniuje belieka tik pavydėti ir kokie laisvai galėtų atsirasti kokiame nors Amsterdame ar Osle, bet jūsų minimas pavyzdys tikrai nėra vienas iš jų.

                                Comment


                                  Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                                  Aš garantuoju, kad laimės Summit. 99%
                                  Čia tikiuos garantuojat, nes žinot kad... ?

                                  Comment


                                    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                                    Aš garantuoju, kad laimės Summit. 99%
                                    Tamstos žodžiai Pakaln... Dievui į ausį .

                                    Comment


                                      Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

                                      Kokia dar dykviete?? Pastatai sudarys vieną pastatų ansambli kartu su stikliniais Quadrumu ir Arfa. Tie mažaaukščiai slaitinio stogo pastatai yra OK bet ne šioje vietoje..
                                      Na kodėl? Summit labai puikus perėjimas tarp Quadrum ir šio raudonų plytų daugiabučio su šlaitiniu stogu.


                                      Click image for larger version

Name:	summit.JPG
Views:	969
Size:	169,0 kB
ID:	1933697

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                        Čia tikiuos garantuojat, nes žinot kad... ?
                                        Pažiūrėk į planšetus. Kiek Summit išdetalizuotas, kiek kiti. Tie patys fasadai, akivaizdžiai matosi, kad kur kas labiau apgalvoti, nei kiti. Man kiti darbai geri, bet jie tokie tipiniai konkursiniai pasiūlymai, o čia jau, atrodo, kad kita stadija. Ir tie tūriai iš Vilnius 3D atrodo kaip pirminis Summit variantas. Tikrai daugiau panašumų, nei su kitais projektais.

                                        Kažkas čia keisto.

                                        Comment


                                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                                          Pažiūrėk į planšetus. Kiek Summit išdetalizuotas, kiek kiti. Tie patys fasadai, akivaizdžiai matosi, kad kur kas labiau apgalvoti, nei kiti. Man kiti darbai geri, bet jie tokie tipiniai konkursiniai pasiūlymai, o čia jau, atrodo, kad kita stadija. Ir tie tūriai iš Vilnius 3D atrodo kaip pirminis Summit variantas. Tikrai daugiau panašumų, nei su kitais projektais.

                                          Kažkas čia keisto.
                                          Ar matėte kitus darbus? Visi konkurso dalyviai turėjo tą patį maksimalaus užstatymo modelį. Watermark (reikia tik pasukti):

                                          Paskutinis taisė Edd; 2021.12.03, 11:53.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X