Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaurės miestelis ir Ogmios miestas - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar normalius gatvių pavadinimus ir namų numerius galėtų susiorganizuoti.

    Comment


      Tai ten visas miestelis vienu adresu Verkių g. 29 tebėra?

      Noriu aplankyti bent jau dėl "dušų", jeigu jie veikia.

      Comment


        Part II

        Click image for larger version

Name:	P80809-171244.jpg
Views:	286
Size:	273,0 kB
ID:	1717867

        Click image for larger version

Name:	P80809-174019.jpg
Views:	249
Size:	305,2 kB
ID:	1717868

        Click image for larger version

Name:	P80809-173236.jpg
Views:	241
Size:	272,5 kB
ID:	1717869

        Click image for larger version

Name:	P80809-174354.jpg
Views:	236
Size:	265,3 kB
ID:	1717872

        Click image for larger version

Name:	P80809-175148.jpg
Views:	265
Size:	269,4 kB
ID:	1717873

        Click image for larger version

Name:	P80809-174603.jpg
Views:	244
Size:	305,5 kB
ID:	1717871

        Click image for larger version

Name:	P80809-174404.jpg
Views:	224
Size:	300,5 kB
ID:	1717870

        Comment


          :O Užkėlė kartelę aukštai...

          Comment


            man vienintelis dalykas kas nepatinka su Outlet'u - parkingas. ten kartais taip ilgai turi maltis, kad priparkuot masina. turint omeny, kad visdar pleciasi jis per teritorija, o parkingas nedideja, tai sita beda tik augs

            Comment


              Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
              man vienintelis dalykas kas nepatinka su Outlet'u - parkingas. ten kartais taip ilgai turi maltis, kad priparkuot masina. turint omeny, kad visdar pleciasi jis per teritorija, o parkingas nedideja, tai sita beda tik augs
              O čia bėda ar ne? Ar parkingo turi daugėti ar ne? Sudėtingas klausimas

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                O čia bėda ar ne? Ar parkingo turi daugėti ar ne? Sudėtingas klausimas
                Na į tokius outletus manęs niekas autobusu nenugintų. Jei žmonės važiuoja apsiprekint dideliais maišais, tai naivu tikėtis jog rinksis VT.

                Comment


                  Kai tokia aplinka išskirtinė, tai ne tik apsipirkti važiuojama. Daug gerų vietų pavalgyti. Asmeniškai pats buvau suorganizavęs susitikimą ten ir važiavęs dviračiu iš kito miesto galo. Vien dėl aplinkos naujos, kuri tik vystosi toliau dideliais tempais. Outlet'as gi bus dar statomas ir prie Viršuliškių biurų šalia aplinkkelio ir VSD.
                  ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                  Comment


                    Nežinau - aplinka gražiai sutvarkyta bet ten važiuoti šiaip pabūti neprisiversčiau. Man ten visvien kažkoks bedvasis atrenovuotas industrinis rajonas. Nepalyginsi su kokiu senamiesčiu. Bet čia turbūt skonio reikalas.

                    Comment


                      Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                      man vienintelis dalykas kas nepatinka su Outlet'u - parkingas. ten kartais taip ilgai turi maltis, kad priparkuot masina. turint omeny, kad visdar pleciasi jis per teritorija, o parkingas nedideja, tai sita beda tik augs
                      Nesu susiduręs su situacija, kad reiktų ilgai ieškot vietos, bet jeigu taip ir atsitiktų, ar taip sunku pasistatyt mašina Hyper Rimi huge aikštelėje, kuri kaip tik iš Kubiliaus gatvės pusės visada yra pusiau tuščia ir nueit papildomus 100 metrų? JAV yra superinė šalis, bet nesuprantu kodėl lietuviai iš visų nuostabių dalykų kurie ten yra ima ir kartoja blogiausius, kaip automobilizacija ir tokio lygio tingumas, kad būtinai reikia privažiuot prie pat parduotuvės/restorano/dar ko, o jeigu tokios galimybės nėra ir reikia praeit kažkiek daugiau nei 50 metrų tai čia jau tragedija ir Š o ne įstaiga.

                      Comment


                        Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                        man vienintelis dalykas kas nepatinka su Outlet'u - parkingas. ten kartais taip ilgai turi maltis, kad priparkuot masina. turint omeny, kad visdar pleciasi jis per teritorija, o parkingas nedideja, tai sita beda tik augs
                        Taip tikrai, čia tiktai trūksta dar daugiau parkingo.

                        Comment


                          Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                          Nesu susiduręs su situacija, kad reiktų ilgai ieškot vietos, bet jeigu taip ir atsitiktų, ar taip sunku pasistatyt mašina Hyper Rimi huge aikštelėje, kuri kaip tik iš Kubiliaus gatvės pusės visada yra pusiau tuščia ir nueit papildomus 100 metrų? JAV yra superinė šalis, bet nesuprantu kodėl lietuviai iš visų nuostabių dalykų kurie ten yra ima ir kartoja blogiausius, kaip automobilizacija ir tokio lygio tingumas, kad būtinai reikia privažiuot prie pat parduotuvės/restorano/dar ko, o jeigu tokios galimybės nėra ir reikia praeit kažkiek daugiau nei 50 metrų tai čia jau tragedija ir Š o ne įstaiga.
                          Visu pirma, niekas nesako, kad sudas, o ne istaiga. Visu antra, man teko daug kartu ieskot ir prasilenkinet su masinom, kai viena juosta uzkista masinom. Apie Rimi ir parkingus butu galima sukurti atskira knyga, nes ju toks stilius, atsitvert nuo visur parkingais. Visu trecia, palikus masina Rimi (o as taip ir darau), reikia su vaiko vezimeliu varyt per parkinga and guess what - nera ten saligatvio ar kazkokio saugesnio praejimo, o vairuotojam dzin tas.

                          kitas dalykas, asmeniskai esu is tu, kur auto naudoja tik esant rimtai reikalui, o dazniausiai dviratis arba kojos.

                          Comment


                            Man tas Ogmios mietelis totali mistika ir kažkas išskirtinio Ten eina įvairūs barai iš senamiesčio, yra keli unikalūs ir nelabai suprantu, kaip jie ten sugalvoja eit, pvz. tas pats Ramenas ir pagaliukai ar Butcher. Bet ten ir žmonių sėdi, vadinas kažkas yra, kas traukia. Ten susidaro kelios gatvės ir aplinkos, kurios vien barai ir kavinės. Jei nesat buvę kurį laiką, nuvažiuokit pažiūrėt, visai įdomus reikalas. Beje, ten atsidarė zoologijos sodas, kur lemūrai laksto laisvai ir juos galima maitint

                            Comment


                              Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą

                              Visu pirma, niekas nesako, kad sudas, o ne istaiga. Visu antra, man teko daug kartu ieskot ir prasilenkinet su masinom, kai viena juosta uzkista masinom. Apie Rimi ir parkingus butu galima sukurti atskira knyga, nes ju toks stilius, atsitvert nuo visur parkingais. Visu trecia, palikus masina Rimi (o as taip ir darau), reikia su vaiko vezimeliu varyt per parkinga and guess what - nera ten saligatvio ar kazkokio saugesnio praejimo, o vairuotojam dzin tas.

                              kitas dalykas, asmeniskai esu is tu, kur auto naudoja tik esant rimtai reikalui, o dazniausiai dviratis arba kojos.
                              Aš visada važiuoju į tolimesnį parkingo kampą - ten visada daug vietos ir dar gaunu prasieiti. Win-win sprendimas visą dieną sėdinčiam.

                              Comment


                                Nieko jūs nesuprantat apie parkavimo ypatumus.
                                Sėdi sau lauke influencerės, Jurgio picą valgo. O tu šalia prisiparkuoji su savo BMW Grant Tourism X999. Influencerėm žandikauliai atsidaro iš susižavėjimo.

                                Comment


                                  Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                  Man tas Ogmios mietelis totali mistika ir kažkas išskirtinio Ten eina įvairūs barai iš senamiesčio, yra keli unikalūs ir nelabai suprantu, kaip jie ten sugalvoja eit, pvz. tas pats Ramenas ir pagaliukai ar Butcher. Bet ten ir žmonių sėdi, vadinas kažkas yra, kas traukia. Ten susidaro kelios gatvės ir aplinkos, kurios vien barai ir kavinės. Jei nesat buvę kurį laiką, nuvažiuokit pažiūrėt, visai įdomus reikalas. Beje, ten atsidarė zoologijos sodas, kur lemūrai laksto laisvai ir juos galima maitint
                                  Labai patogi vieta, ypač turtingesnėms mamoms su vaikais. Į senamiestį kasdien neprivažinėsi, o čia bet kada per pietus atvažiuosi. Tai labai geras derinys gaunasi, patogi lokacija iš visų rajonų atvažiuoti, yra kur auto pastatyti, o dabar dar ir aplinka sutvarkyta, pridaryta fontanų, atnaujinti visi pastatai, parduotuvės, skverai ir pan. Tai nei senamiestis, nei koks akropolis negali pasiūlyti tokio paketo.
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2019.04.26, 13:43.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                    Man tas Ogmios mietelis totali mistika ir kažkas išskirtinio Ten eina įvairūs barai iš senamiesčio, yra keli unikalūs ir nelabai suprantu, kaip jie ten sugalvoja eit, pvz. tas pats Ramenas ir pagaliukai ar Butcher. Bet ten ir žmonių sėdi, vadinas kažkas yra, kas traukia. Ten susidaro kelios gatvės ir aplinkos, kurios vien barai ir kavinės. Jei nesat buvę kurį laiką, nuvažiuokit pažiūrėt, visai įdomus reikalas. Beje, ten atsidarė zoologijos sodas, kur lemūrai laksto laisvai ir juos galima maitint
                                    Vieta keista, bet apyvartos jiems ten didžiausios mieste. Man irgi buvo keista, bet mačiau skaičius. Iš kitos pusės nuoma ten nepigi ir dar priklauso nuo tavo apyvartos.
                                    Paskutinis taisė ArtisLT; 2019.04.26, 20:42.

                                    Comment


                                      Tikrai geras žingsnis į priekį ir pavyzdys visiems, kokia turi būti aplinka ten, kur žmonės atvyksta apsipirkti. Ne skardiniai angarai ir parkingai, bet kažkas daugiau ir įdomiau.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Tik va su VT ne idealu ten patekti.

                                        Comment


                                          Užtat dviračių takai tiesiami iš trijų pusių (vakarų, šiaurės, rytų), tai tikrai teks daugiau burgerių ir picų kept...
                                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                          Comment

                                          Working...
                                          X