Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dariusn
    replied
    Gal šiek tiek OT, bet pateiksiu keletą vaizdų citatai

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Ta kompanija yra asf ... Tarp jų darbų yra ir savivaldybės pastatas, K&D pastatai Klaipėdoje, Europos prekybos centras ir pan. Daugiau: www.asf.lt
    ....i atrodo netgi labai gerai (pvz. 5-ių kontinentų biurų pastatas). ....
    5ci fasadas:



    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
    Na man tai toks išskydęs vaizdelis iš šio kampo. Na gal tik nuotraukoje taip, bet šiaip tai nykoka ir tuščia, kaip kokiam pramoninam rajone, bet ne Vilniaus centre
    Aš kalbėjau ne apie NMC tankumą, o apie kampą iš kurio NMC atrodo gerai, o iš kurio atrodo - blogai. Taip pat tikiuosi supranti, kad vaizdas iškraipytas su 10mm objektyvu ir dėl to toks išsibarstęs. Iš kito kampo nuotrauka buvo smarkiai pritraukta ir gal neatrodo taip viskas išsibarstę, bet man geriau kokybiškas išsibarstęs vaizdelis, o ne tankus vaizdelis į kažkokius komiblokus ir oranžinį kartoną.

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Ten CUP, ar ne, tas sovietinis žemas pastatas? Nėra planų jo vietoje pastatyti ką nors normalaus?
    Ne. Ta nuotrauka daryta iš pačio VCUP. Tas sovietinis žemas pastatas, tai kažkokia makalynė su daugybe atskirų įstaigėlių - parduotuvėlės, kirpyklos, viešbutis (ta aukštesnė rekonstruojama dalis) ir pan. Vargu ar išeis lengvai viską perimti vienam savininkui.

    Komentuoti:


  • Marius
    replied
    ne ten tikrai ne CUP , es siaip jau CUP rekonstrukcija buvo pries pora metu. Fotkej tos parduotuves nesimato.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Ten CUP, ar ne, tas sovietinis žemas pastatas? Nėra planų jo vietoje pastatyti ką nors normalaus?

    Komentuoti:


  • Rimas_OK
    replied
    [QUOTE=Edd;139891]Iš šio kampo atrodo gerai:
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20070122/DSC_7360.JPG

    Na man tai toks išskydęs vaizdelis iš šio kampo. Na gal tik nuotraukoje taip, bet šiaip tai nykoka ir tuščia, kaip kokiam pramoninam rajone, bet ne Vilniaus centre
    Paskutinis taisė Rimas_OK; 2007.01.22, 15:51.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Iš šio kampo atrodo gerai:
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20070122/DSC_7360.JPG

    O iš šio blogai:
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20070122/DSC_7444.JPG
    (kas blogai? Europos daugiabučio oranžinė dalis, komiblokas, savivaldybės irgi blogasis šonas ir ateity spėju, kad blogoji vėtrūnos daugiaaukščio pusė). Komibloką tai reikia griauti, geros renovacijos ypač jei ją atliktų vyrokas neįsivaizduoju.

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Geras As irgi ta pati pirmai pastebejau ziuredamas foto. Neblogas sutapimas, Osama bin Ladenas tesia savo darbelius

    Komentuoti:


  • Henrikas
    replied
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20070122/DSC_7474.JPG

    "Europą" atakuoja lėktuvas
    Paskutinis taisė Henrikas; 2007.01.22, 13:18.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Vakarykščiai poėmiai įvairiais kampais















    Komentuoti:


  • D.C.
    replied
    Matyti panaši,kaip ir Helios stilistika-lenktos plano linijos,fasadų įtraukimai ir t.t.Sprendžiant iš senesnių vizualizacijų,šis namas bus įdomesnis už Helios.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė John
    Gal galima placiau apie ta kompanija?
    Ta kompanija yra asf ("aliuminis stiklas fasadai"). Tarp jų darbų yra ir savivaldybės pastatas, K&D pastatai Klaipėdoje, Europos prekybos centras ir pan. Daugiau: www.asf.lt
    Manau, kad čia daugiau priklauso ne nuo kompanijos, nes kai kurie jų fasadai atrodo netgi labai gerai (pvz. 5-ių kontinentų biurų pastatas). Tas pats helios priekinis fasadas man patinka, jei kažkas panašaus bus vėtrūnos daugiaaukščiuose, tai bus gerai (pabrėžiu - helios priekinis fasadas ).

    Komentuoti:


  • Jegermeister
    replied
    Beje idomi informacija pamastymui: fasadus šiame pastate tiek žemutinėje dalyje tiek ir abiejuose bokštuose montuoja ir montuos ta pati kompanija kaip ir Vyroko "riestainyje" bei Helios, tad išvadas darykit patys...

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    O čia užkeiktas žemutinės dalies fasadas (visi kas fotografuoja, nesugeba padaryti aiškios ir kokybiškos nuotraukos).
    Reikėtų iš arti keleto nuotraukų priekinio ir galinio fasado apdailos.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Kelios auckland16 nuotraukos iš SSC.
    Atkreipkit dėmėsį į apačioje esančius bandomuosius stikliukus:


    O čia užkeiktas žemutinės dalies fasadas (visi kas fotografuoja, nesugeba padaryti aiškios ir kokybiškos nuotraukos).

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Įdomu būtų pamatyti geresnių nuotraukų, nes dabar nelabai susigaudau koks čia tas fasadas. Kas dėl spalvų, tai tiek ruda, tiek juoda tiek pilka man žymiai geriau, nei oranžiniai papuošimai ant europos ar žali ant vyroko. Tik įdomu kaip su medžiagų kokybe, gali būti kad pataupė ir jei taip, tai tikiuosi, kad tik registų centro daliai.

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Apsukau šiandien pora ratų aplink. Visgi ką pamačiau tai man netgi labai nepatiko.
    Fasado apdailai naudojamos 3 skirtingos medžiagos. Pilkos skardos, rudos ir šitos plėmuotos plytelės. Beja pažvelgęs į rudus langų rėmus (antroje nuotraukoje) turiu įtarimą, kad šios plytelės paruduos kaip tai yra matoma pirmoje nuotraukoje kairiame kampe. Galutiniam variante manau turėsim "Helios 2" arba bus dar blogiau.

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Sausio 19d.







    www.contestus.lt

    Komentuoti:


  • TheNewYork_er
    replied
    Man kazkodel idejo tuos stiklus tik pasibandymui, kad paziureti kokia spalva ar pan. geriau ziuresis.

    Komentuoti:


  • Pciolka
    replied
    na ka, kyla 22 aukstas.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Gal dar kiaulės pūslę pasiūlysi (ar ką ten naudodavo vietoj langų)
    Vat čia tai būtų tikras proveržis!
    Ekologiški dangoraižiai, made in LiThuania!

    Komentuoti:

Working...
X